Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

    Rooney:
    http://www.skysports.com/football/wo...066380,00.html

    Inace,gledajte veceras majstorije omalenog Argentinca $#^%RT $#^%RT $#^%RT

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

      Zar nocas igra Benfika? (%fsd%&j
      Steta za junca,tesko cemo bez njega... +-*^%*
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

        [quote author=Vladan link=topic=1259.msg120765#msg120765 date=1270050977]
        Zar nocas igra Benfika? (%fsd%&j
        Steta za junca,tesko cemo bez njega... +-*^%*
        [/quote]

        Benfica igra sutra,prognoziram 2komada Di Marie protiv Liv'poola $#^%RT

        Da,bas steta,al dace bog da bude fit za Svetsko prvenstvo,mnogo dobar igrac(ne bolji od Argentinca l5'%9)

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

          A ti mislis na Mesija,pa nije on najbolji na svijetu,nije ni medju 10...
          Nocas bi mogao onaj sto se kali u Arsenalu,posto za Barsu nije dovoljno dobar $#^%RT da vam objasni neke stvari l5'%9
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

            [quote author=phenom link=topic=1259.msg120764#msg120764 date=1270050773]
            Rooney:
            http://www.skysports.com/football/wo...066380,00.html
            [/quote]
            Sada bugarin Dimitar Berbatov ima dvije sanse da se proslavi i spere ljagu sa svog imena!
            Nadam se da ce Runi za 14dana da se vrati!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg120767#msg120767 date=1270051520]
              A ti mislis na Mesija,pa nije on najbolji na svijetu,nije ni medju 10...
              Nocas bi mogao onaj sto se kali u Arsenalu,posto za Barsu nije dovoljno dobar $#^%RT da vam objasni neke stvari l5'%9
              [/quote]

              Messi trenutno jeste najbolji igrac na planeti,a za top10 igraca svih vremena ima vremena,mlad je on! $#^%RT

              Ma idi bre,ja ne znam kako su mogli da prodaju Fabregasa,dace bog da se vrati u Barcu...
              Nije trebalo da igra,ali sam negde procitao da ce biti u startnoj postavi.

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                Navijam za Arsenal, naravno.
                Bice jako tesko, ali majstor Venger ne bi bio majstor da ne izbaci Barcelonu :fc-[

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                  Da li je neko spreman za opkladu l5'%9
                  Ajmo sada pobeda pa da se lakse dise u kataloniji.

                  Iskreno ne verujem da Barsa moze da ne da gol Almuniji 90 minuta,pa je zato vazno da ih napunimo do vrha

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                    Guardiola je rekao da je cilj da se postigne gol u Londonu,videcemo,ceka nas atraktivan fudbal $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                      [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg120773#msg120773 date=1270059868]
                      Da li je neko spreman za opkladu l5'%9
                      Ajmo sada pobeda pa da se lakse dise u kataloniji.

                      Iskreno ne verujem da Barsa moze da ne da gol Almuniji 90 minuta,pa je zato vazno da ih napunimo do vrha
                      [/quote]
                      Ja sam za opkladu,naravno,ako arsenal iscupa 1X ti dobijas,a ja dobijam ako bude 2!
                      Stara pravila 7dana avatar!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                        I pesmica #$&+|r

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                          [quote author=manda link=topic=1259.msg120775#msg120775 date=1270060788]

                          Ja sam za opkladu,naravno,ako arsenal iscupa 1X ti dobijas,a ja dobijam ako bude 2!
                          Stara pravila 7dana avatar!
                          [/quote]
                          Moze,moze,mada uveravam te da cu ja tebi pruziti istu prednost ako budes raspolozen da se kladimo i na revans u kataloniji %QWT&W

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                            Mando,spremaj avatar,ovi su se usrali ko pickice,ubice ih barsa +-*^%*

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                              Haha,ovaj arsenal je smjesan,centar ne mogu preci,sreca igra Ibra pa su mirni!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE

                                Jadan Arsenal,ali ni srece nisu imali,pravi baksuzi!Dva igraca zamenjena,i Fabregas propusta revans,kuku ovo ce biti lagano za FCB '65slif
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X