Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    Nakon gola Kembela smor,odutakmice.
    Jel stevideli onu glupost sudije u Minhenu?
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      Ja nisam,sta je to bilo?
      sigpic

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        [quote author=Vladan link=topic=1259.msg115754#msg115754 date=1266439200]
        Ja nisam,sta je to bilo?
        [/quote]
        Bajern u 100% sansi Riberi 1 na 1 sa Freiom,i neki igrac tresne Riberija iza ledja ovaj pande,aloptu doda Gomezu,ovaj daje gol,(iza Riberija je bio), a sudija svira penal i ponisti gol.
        Da je Roben promasio penal,bilo bi svasta.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          Aaaaaaaaaaaaaa vidjoste li Fabijanskog *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          sigpic

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            1-1
            Zasluzeno,fjorta igra fantasticno!
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg115760#msg115760 date=1266440077]
              Aaaaaaaaaaaaaa vidjoste li Fabijanskog *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              [/quote]

              Kakav idiot strasno.Isti je dao i mislim Perovic Slaviji iz praga
              Kako ga ne izvede Wenger strasno,kako je glup.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                Porto moze lagano da izbaci Arsenovu decicu...
                Jos ako mi prodje kec... +*@WT*48*
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  Boz sacuvaj.Kako ovaj sudija i dalje ima licencu da mi je znati *%@(D!RY-

                  Da ne igramo protiv Porta,jos bih se i zabrinuo za prolaz &%@5w8&*

                  Daj brate Arsen,stavi onog Debilsona na gol,tako nece smetati u terenu,a gori od Fabijanskog ne moze biti (%fsd%&j

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg115763#msg115763 date=1266440370]
                    Porto moze lagano da izbaci Arsenovu decicu...
                    Jos ako mi prodje kec... +*@WT*48*
                    [/quote]
                    Pa prosao bi ga vrlo vjerovatno da nije primio gol,ovako tesko...
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      Odlican rezultat za Arsenal,mislim da ce ici dalje @(*6sd$%
                      Pa sta radi Ovrebo,ali intresantno je da on jos uvijek sudi &*(@W6
                      Zar onaj mec Chelsea-Barca prosle godine nije bio dovoljan da se vidi o kakvom se "strucnjaku" radi (%fsd%&j

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        Ovaj pomocni iz norveske vidi kada laktom gobi udari robena,i u sekundi mase,a kada treba da radi svoj primarni posao,tu je donji! (%fsd%&j
                        Znaci kada si mali klub,bices pokraden! *%@(D!RY-
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          Ma kako da ne,Chelsea je mali klub,sta mu je uradio ovaj Norvezanin prosle godine u polufinalu,meni nije jasno kako on jos uvijek sudi,to je potpuno nenormalno *%@(D!RY-
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            [quote author=Vladan link=topic=1259.msg115780#msg115780 date=1266443815]
                            Ma kako da ne,Chelsea je mali klub,sta mu je uradio ovaj Norvezanin prosle godine u polufinalu,meni nije jasno kako on jos uvijek sudi,to je potpuno nenormalno *%@(D!RY-
                            [/quote]
                            Nisam ja govorio za Celzi,samo za ovu danasnju utakmicu,nemam toliku bazu podataka,da pamtim i sudije utakmica! %QWT&W
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              [quote author=manda link=topic=1259.msg115783#msg115783 date=1266443994]
                              Nisam ja govorio za Celzi,samo za ovu danasnju utakmicu,nemam toliku bazu podataka,da pamtim i sudije utakmica! %QWT&W
                              [/quote]
                              E pa to je isti covjek koji je prosle godine izbacio Chelsea u mecu protiv Barce @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                [quote author=Vladan link=topic=1259.msg115785#msg115785 date=1266444066]
                                [quote author=manda link=topic=1259.msg115783#msg115783 date=1266443994]
                                Nisam ja govorio za Celzi,samo za ovu danasnju utakmicu,nemam toliku bazu podataka,da pamtim i sudije utakmica! %QWT&W
                                [/quote]
                                E pa to je isti covjek koji je prosle godine izbacio Chelsea u mecu protiv Barce @(*6sd$%
                                [/quote]
                                Ne mogu da vjerujem (&$E#,a da li znas da ide i na SP u Afriku,rece ovaj nas komentator! &*(@W6 &*(@W6
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X