Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=manda link=topic=1259.msg65964#msg65964 date=1243201296]
    [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg65959#msg65959 date=1243200235]
    napred barsa!(nisam napisao vamos posto je taj izraz predodredjen za jedinog coveka koji je osmislio pokret uz taj uzvik)
    [/quote]
    tvioj avatar je kljuc,ove sezone nije uradio nista znacajnije,sada je vrijeme za njega...
    [/quote]
    vise nije.mirise ponedeljak.

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg66007#msg66007 date=1243242255]
      [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg66001#msg66001 date=1243241431]
      [quote author=Lanus#22 link=topic=1259.msg65962#msg65962 date=1243201092]
      e ako ne pobedi barsa..moze se reci da je ls mrtva..i da su je ubili englezi(izuzev arsenala)..jer barsa igra najbolje u evropi trenutno...i najlepse i ima najbolje igrace...a mancester ako bude igrao defanzivno na gol razlike i ako dodje do penala...mozes e reci da ce narednih 5 god. osvajati ls..jer ako ih ne pobedi sad barsa ne znam ko ce...
      [/quote]

      samo je rezultata na kraju tekme bitan...1:0 pa sta....kakva leprsavost,kakvi bakraci... ;)
      [/quote]
      Da pamti se pobjednik.....
      [/quote]dobro da to...upravo zbog toga bih volela da barsa bude pobednik jer su po svemu prikazanom do sada zasluzili to vise od bilo koje druge ekipe...

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        opet zavisi gde su to prikazali....i protiv kakvih protivnika......

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          Pa protiv chelsea-ja nisu to je sigurno......

          Comment


          • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=6hCJCPrzTi4

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=6hCJCPrzTi4
                [/quote]
                ona dmitrova finta pored aut linije me zadivila vise nego ostatak video klipa,koliko je posveceno ronaldu.

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=6hCJCPrzTi4
                  [/quote]dobar klip...

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    [quote author=Layzick link=topic=1259.msg66279#msg66279 date=1243296410]
                    Pa protiv chelsea-ja nisu to je sigurno......
                    [/quote]nisu bili ni dobri ni losi..bili su korektni i imali srece...a sreca prati hrabre..posle onoliko sjajnih meceva zasluzili su malo srece..

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      e vidim da ima mnogo simpatizera man.use koji veruju u sutrasnju pobedu.moj predlog:
                      za svakog ko se ovde javi pre meca,ja,u slucaju pobede mancestera ima da nosim onaj prosli ronaldov avatar za svakog ko se prijavio-dan(na primerrijavi se vas 5,ja ga nosim pet dana),ali ako barsa pobedi svako od prijavljenih ima da nosi arsenalov avatar nedelju dana,kolege junajtedovci.dogovor?

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        Mene izuzmi za te dogove.....ja sa mancesterom nemam nista.....

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          ma ok,ja prvo ciljam na mandu i jeremiju.oni su mi izgleda 100% sigurni u pobedu,pa nemaju sta da izgube.

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg66486#msg66486 date=1243373115]
                            e vidim da ima mnogo simpatizera man.use koji veruju u sutrasnju pobedu.moj predlog:
                            za svakog ko se ovde javi pre meca,ja,u slucaju pobede mancestera ima da nosim onaj prosli ronaldov avatar za svakog ko se prijavio-dan(na primerrijavi se vas 5,ja ga nosim pet dana),ali ako barsa pobedi svako od prijavljenih ima da nosi arsenalov avatar nedelju dana,kolege junajtedovci.dogovor?
                            [/quote]
                            ?????? ?? ?? ????? ???????? ?????? ?? ?? ?????? ?? ?? ?????
                            ??????? ?? ?????????,??? ????? ????????? ??????,?? ???? ??????,??????? ?? ?? ????? ? ?? ?? ? ????????

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg66486#msg66486 date=1243373115]
                              e vidim da ima mnogo simpatizera man.use koji veruju u sutrasnju pobedu.moj predlog:
                              za svakog ko se ovde javi pre meca,ja,u slucaju pobede mancestera ima da nosim onaj prosli ronaldov avatar za svakog ko se prijavio-dan(na primerrijavi se vas 5,ja ga nosim pet dana),ali ako barsa pobedi svako od prijavljenih ima da nosi arsenalov avatar nedelju dana,kolege junajtedovci.dogovor?
                              [/quote]
                              ti si samo nosio moj avatar ronalda 5-6dana,a ne 14 dana...da se zna...
                              pristajem na opkladu,ali ima da nosis i dug i taj jedan dan...imaplicira 8dana...
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                Veceras spektakl.....

                                Comment

                                Working...
                                X