Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali,nismo mi Srbi birali i uticali na izbor za najboljeg igraca PL ove sezone.Vidic je imao i sjajne utakmice protiv velikih timova,a bilo je puno utakmica sa velikim timovima,pa je i logicno da su dolazile greske.Ipak,on je bio najkonstantniji igrac Mancha ove sezone i to je to,gotova prica
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Generalno ja se slazem da neki ljudi precenjuju Vidica i to pre svega zato sto je nas. Ali igraci koje pominjes da su postizali golove protiv njega, to su jednostavno igraci takve klase sa kojima se nijedan odbrambeni ne moze nositi.
      Ali evo probaj da nadjes nekoga ko je stavio Kaku (iz perioud u Milanu naravno), Messia, cak i Etoa u dzep, mislim da neces nikoga naci.
      Maldini,Barezi,Tiram,Desai,Nesta?Ja pamtim neke od njih koji su znali one najbolje maltene u dzep da stave;)
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Hmmmmmmmmmmm ne vidim da sam tebi odgovorio,samim tim ne vidim da sam te provocirao?
        Prosla godina nije bila davno,a nije ni puna godina prosla od SPa,on nije najbolji,ja ne da ga volim,nego ga obozavam zbog borbenosti i odnosu prema dresu,ali nije najbolji,to je moje misljenje
        Ih, bre....
        Ko je rekao da si meni odgovorio?
        Jednostavno provociraš me stavovima ....

        A to prošle godine i reprezentacija.... ha pa znamo kako su igrali ostali u timu....

        I stavljam tačku.
        Šta sam imala da kažem... rekla sam.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Glupo mi je sto sad ima nekih koji misle da je samo Vidic kriv za ovaj poraz, jedan igrac jednostavno ne moze uticati na poraz ekipe, i za poraz se ne krivi samo jedan igrac nikada!

          Comment


          • Vladane nece sada neko reci vidicu i rio veze nemate izgubili ste finale,svi ce reci sredina nam je losa moramo se pojacati,nismo mogli povezati igru.
            Pa da ti je igrao Rio i Pike primili bi minimum 4gola.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Maldini,Barezi,Tiram,Desai,Nesta?Ja pamtim neke od njih koji su znali one najbolje maltene u dzep da stave;)
              Pamtim ih i ja, doduse ne Baresia, ali ostale da. U svakom slucaju svi oni su gubili utkamice, primali, golove, gubili finala, neki od njih na moju veliku zalost izgubili finale posle 3-0. A opet nije bas ni da je Vidic svaki put izvukao deblji kraj protiv vrhunskih napadaca. Ali u vecini slucajeva ce napadac u borbi 1v1 pobediti odbrambenog. Napadac je uvek tehnicki bolji igrac, brzi, i onaj koji kontrolise loptu.
              sigpic

              Comment


              • Ma, dajte, bre, ljudi, Barsa ih je zgazila, nema tu nekog ko je posebno kriv u Mančesteru ...

                Comment


                • Ne mogu naci svoj post nikako,trazim ga po avataru,nema nigdje Mandusica,nego sada glupi grb LFC
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Don Markoni View Post
                    Ma, dajte, bre, ljudi, Barsa ih je zgazila, nema tu nekog ko je posebno kriv u Mančesteru ...
                    Upravo tako, kad je ekipa toliko bolja traziti greske pojedinaca je suvisno. One dolaze iz timske nemoci.
                    Da je bila onako neka tvrda utakmica, sa malo sansi i eto Barsa dala gol posle greske Vidica naravno da bi on bio krivac za poraz. Ali jednostavno su ih zgazili.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Nemate vi pojma, sreca je odlucila pobednika, Manchester je bio u egalu tokom cele utakmice...
                      Koliko si duhovit da mi je kosa otpala sa glave sledeći put mućni malo tom tvojom pametnom glavicom i nemoj svaku reč shvatati za bukvalno.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Koliko si duhovit da mi je kosa otpala sa glave sledeći put mućni malo tom tvojom pametnom glavicom i nemoj svaku reč shvatati za bukvalno.
                        Cek, hoces da kazes da nisi rekao da je Manchester bio ravnopravan i da je Barselona imala vise srece?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Hteo sam da kažem da Barselona nije toliko ponizila Mančester kao što ste vi naveli i da je sreća bila jedan od manjih faktora u utakmici (golovi David Vilje i Mesija sa 20 metara) ako moram da budem precizan ...
                          Barselona jeste bila bolja to stoji ali nije brate mili toliko dobra kao što vi pišete zadnjih nekoliko stranica ovde jeste Mančester imao 3 šuta od čega 1 u okvir gola ali jbg tako Mančester igra tako je i osvojio titule a da je Barselona dala sva 3 gola iz situacija 1 na 1 i da kaže čovek...
                          Last edited by Lord Gangarić; 29-05-11, 00:42.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pa, bre, koliko je Mančester stvorio šansi ? Jesi li ti video ono bombardovanje u 2. poluvremenu naročito ? I o kojoj sreći pričaš, šta za Vilju ? Prosvetli nas ..

                            Comment


                            • E, vidis, onda tako napises odmah jer je ono od pre 2 sata bila nebuloza. ;)
                              A, gol Villa-e (ne znam da li mislis na splet okolnosti koji je prethodio da mu lopta dodje ili na sam gol) cisto sumnjam da je bila sreca jer je David u karijeri dao brdo onakvih golova. ;)
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Kao što je T-Mac rekao kako je lopta došla do Vilje istina je da se nadavao čovek takvih golova ali sreća je bila neosporan faktor tu ..
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X