Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Znaci Vidic je kriv za poraz ,pa Barsa je mogla dati jos tri gola,ali su stali 20minuta prije kraja,mogli su dati koliko su htjeli.

    GIGS,VALESNIJA,KERIK I PARK oni su krivi nisu mogli da povezu igru kakav Vidic.
    Poraz bi svakako dosao,samo mi je fascinantno kako najbolji defanzivac na svijetu(a to je btw Pike) nista ne pokazuje i toliko grijesi kad je god potrebno.Da se ne sjecamo SPa...
    sigpic

    Comment


    • Taj Pike nije nista branio,jer igra u najboljem timu na svetu koji je stalno pred protivnickim golom,pa odbranbena linija Borca BL bi igrala dobro u Barsi.
      Neralaln si totalno.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Taj Pike je bio u Manu i nije mi jasno kako su ga tako lose procijenili ;)
        Pokazao se Pike i na SP,a i u Barsi
        sigpic

        Comment


        • Ma mozete da trazite greske u odbrani Uniteda kolko god hocete, cinjenica je da se trenutno protiv Barse ne moze. Ljudi drze loptu 60-70% vremena, a protivnik samo trci i juri senke, gubi fizicku snagu, da ne pominjemo mentalnu, iz svega toga prizilaze greske. Neko rece trebalo je Nani da startuje, pa onda zasto Berbatov nije bio na klupi, pa Skolks da je ranije usao? Razlika je bila tako velika izmedju dva tima da nista od toga ne bi znacajnije pomoglo Manchesteru.
          Sto se tice Vidica jedini ljudi koji misle da je on najbolji odbrambeni smo Mi (Srbi) i navijaci Manchestera. U svakom slucaju spada medju 5 najboljih na svetu, ali kako god okrenes napadaci/vezisti su superiorni u odnosu na odbrambene i nekad je jednostavno nemoguce protiv njih. Zato i jesu po 2/3 puta skuplji.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Taj Pike je bio u Manu i nije mi jasno kako su ga tako lose procijenili ;)
            Pokazao se Pike i na SP,a i u Barsi
            Ne znam samo po kom osnovu je Pike najbolji, decko glumi centarfora iz meca u mec! al ajde.
            Vidic je tata za njega!
            A i ima mnogo, mnogo boljih defanzivaca od Pikea, pocevsi od Terija!
            All round the Fields of Anfield Road
            Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
            We had Heighway on the wing
            We had dreams and songs to sing
            Of the glory round the Fields of Anfield Road

            Comment


            • Svaka čast Pikeu!
              Igra u najboljem timu Evrope.
              Ali da nisu oni ostali ispred njega....;)
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pike veceras i nije imao posla,a kod gola je ispala kompletna odbrana.Po mom misljenju,Vidic je vise kriv za drugi,nego za prvi gol.Greneralno je ceo tim Mancestera odigrao lose,i Vidic nije bio fantastican,ali mislim da Vladane malo preterujes.Vidic je vise gresio ali i vise cistio,dok je Rio bio poprilicno neprimetan.Evra je podbacio najvise iz odbrane,kao i citava sredina.Ali da je Vidic mogao bolje,mogao je,i morao cini mi se ;)
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Mi govorimo vladane o vome mecu,i na UEFINOM sajtu sada sam gledao,Runi 7,0,Vidic 6,6,onda VDS 6,5,a Rio je samo 6,0,po strucnjacima Uefe.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Pike veceras i nije imao posla,a kod gola je ispala kompletna odbrana.Po mom misljenju,Vidic je vise kriv za drugi,nego za prvi gol.Greneralno je ceo tim Mancestera odigrao lose,i Vidic nije bio fantastican,ali mislim da Vladane malo preterujes.Vidic je vise gresio ali i vise cistio,dok je Rio bio poprilicno neprimetan.Evra je podbacio najvise iz odbrane,kao i citava sredina.Ali da je Vidic mogao bolje,mogao je,i morao cini mi se ;)
                    To je ono što sam već rekla.
                    I tačno je da je Vidić mogao i morao bolje, ali se to isto odnosii i na svu ostalu devetoricu.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Mi govorimo vladane o vome mecu,i na UEFINOM sajtu sada sam gledao,Runi 7,0,Vidic 6,6,onda VDS 6,5,a Rio je samo 6,0,po strucnjacima Uefe.
                      Znas koliko to mene zanima,samo me zanima ono sto vidim,Vidic je po meni kriv za dva gola od tri.Oces li da kazes da ga Eto nije razbio 2009. i da nije kriv za taj gol?Oces li da kazes da se Kaka nije setao pored njega 2007.?
                      Oces li da kazes da je igrao dobro na SP?DObar je igrac,ali zbog velikih utakmica nikad nece biti jedan od najboljih,to je cinjenica!
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo kako je goal.com ocijenio

                        Park ni nema ocjenu , valjda je toliko lose po njima igrao


                        http://www.goal.com/en-us/match/5953...man-utd/report
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Cicarito gotovo da nije imao ni kontakta sa loptom

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znas koliko to mene zanima,samo me zanima ono sto vidim,Vidic je po meni kriv za dva gola od tri.Oces li da kazes da ga Eto nije razbio 2009. i da nije kriv za taj gol?Oces li da kazes da se Kaka nije setao pored njega 2007.?
                            Oces li da kazes da je igrao dobro na SP?DObar je igrac,ali zbog velikih utakmica nikad nece biti jedan od najboljih,to je cinjenica!
                            Baš mi je krivo što me provociraš da ti odgovorim, ali moram...;)

                            Vidić je SADA jedan od najboljih odbrambenih...bla, bla, bla...
                            Znaš kao i Novak....
                            Pusti šta je bilo pre nekoliko godina.
                            I još nešto.... Da bi bio na vrhunskom nivou, moraju i ostali da rade za tebe i ti za njih, zar ne?
                            Bar je tako uvek u timskom sportu bilo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Znas koliko to mene zanima,samo me zanima ono sto vidim,Vidic je po meni kriv za dva gola od tri.Oces li da kazes da ga Eto nije razbio 2009. i da nije kriv za taj gol?Oces li da kazes da se Kaka nije setao pored njega 2007.?
                              Oces li da kazes da je igrao dobro na SP?DObar je igrac,ali zbog velikih utakmica nikad nece biti jedan od najboljih,to je cinjenica!
                              Generalno ja se slazem da neki ljudi precenjuju Vidica i to pre svega zato sto je nas. Ali igraci koje pominjes da su postizali golove protiv njega, to su jednostavno igraci takve klase sa kojima se nijedan odbrambeni ne moze nositi.
                              Ali evo probaj da nadjes nekoga ko je stavio Kaku (iz perioud u Milanu naravno), Messia, cak i Etoa u dzep, mislim da neces nikoga naci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Baš mi je krivo što me provociraš da ti odgovorim, ali moram...;)

                                Vidić je SADA jedan od najboljih odbrambenih...bla, bla, bla...
                                Znaš kao i Novak....
                                Pusti šta je bilo pre nekoliko godina.
                                I još nešto.... Da bi bio na vrhunskom nivou, moraju i ostali da rade za tebe i ti za njih, zar ne?
                                Bar je tako uvek u timskom sportu bilo.
                                Hmmmmmmmmmmm ne vidim da sam tebi odgovorio,samim tim ne vidim da sam te provocirao?
                                Prosla godina nije bila davno,a nije ni puna godina prosla od SPa,on nije najbolji,ja ne da ga volim,nego ga obozavam zbog borbenosti i odnosu prema dresu,ali nije najbolji,to je moje misljenje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X