Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Vazda je bili i bice na SP to je svijetska smotra najbolji igraca na svijetu i tu su postojala igraci legende,a ne ovo da Roni i Mesi zabiju po 40.golova u spaniji i to je to.
    Mesi mora da dodje do titule kad tad,ako hoce da bude upisan u istoriju zlatnim slovima.
    Da Cavi igra za Argentinu uzeo bi SP,ovako tesko,da ne kazem nemoguce ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ja sam uvijek realan,samo sto cim nesto lose kazem o Manchesteru odmah bude ti navijas za Liverpool i zato to pricas,ali shvatit ce da sam upravu

      A veceras nije niko ostecen i ona ruka Villa-e je isti slucaj kada je ja mislim Evra igrao rukom,ono se ne svira nikad penal i veceras sasvim dobro sudjenje,jedino sto je Valencia mnogo prije morao dobiti zuti.
      Ovo je penal za Manc bio,Gigs je bio u driblingu i lopta mu je skinuta sa putanje,cist penal,ocito namjerno igranje rukom.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Vidic odlican,salite li se vi to?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by freedom fighter View Post
          Sve to stoji, ali ne moze niko reci da je Mesi najbolji igrac ikada... Ne bi trebao on da zavisi od Cambiasa i Zanetija ako vec kazete da je tolko dobar!
          Za mene je najbolji , tj . smatram da ce sigurno biti najbolji , on je postigao vec tolikoooooooooooooo toga , a tom covjeku su jos uvijek 23 godine ;)

          Nisam ja rekao da bi on zavisio od njih , ali ipak ako ti imas u odbrani Demichelisa koji se krece kao kornjaca i ako imas onakvog majstora kakav je Zanetti + Cambiassa koji trci za cetvoricu to ce izgledati puno , puno bolje ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vidic odlican,salite li se vi to?
            Pa kod prvog gola je Evra pogresio, otisao je u sredinu po mesija aostavio celu stranu ne branjenu da je vidic pokriva!
            Pogresio je samo sto nije usao u sut Mesiju kod gola, ostalo je perfektno odradio.
            All round the Fields of Anfield Road
            Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
            We had Heighway on the wing
            We had dreams and songs to sing
            Of the glory round the Fields of Anfield Road

            Comment


            • Originally posted by freedom fighter View Post
              Pa kod prvog gola je Evra pogresio, otisao je u sredinu po mesija aostavio celu stranu ne branjenu da je vidic pokriva!
              Pogresio je samo sto nije usao u sut Mesiju kod gola, ostalo je perfektno odradio.
              Svakako je Evra tu pogrijesio,ali sta Vidic radi na desnoj strani,zasto pokriva Cavija ispred kojeg su tri igraca?Pedra jednostavno ne vidi,a morao je da ga vidi,vidjeli smo koliko mu je malo falilo da i to pokrije,kriv je i za prvi gol,samo treba biti objektivan ;)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Za mene je najbolji , tj . smatram da ce sigurno biti najbolji , on je postigao vec tolikoooooooooooooo toga , a tom covjeku su jos uvijek 23 godine ;)

                Nisam ja rekao da bi on zavisio od njih , ali ipak ako ti imas u odbrani Demichelisa koji se krece kao kornjaca i ako imas onakvog majstora kakav je Zanetti + Cambiassa koji trci za cetvoricu to ce izgledati puno , puno bolje ;)
                Naravno, svaka njemu cast. Ali sve to sto je on uradio u barsi, treba da zahvali Caviju prvenstveno.
                A to da je najbolji, jos nije.. ne kazem da mozda nece biti, ali mu fali titula SP!
                Videcemo na sledecem prvenstvu.
                All round the Fields of Anfield Road
                Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                We had Heighway on the wing
                We had dreams and songs to sing
                Of the glory round the Fields of Anfield Road

                Comment


                • Naravno da mu fali , ali jos jednom kaze , covjeku su 23 godine

                  A Xavi je jednostavno doktor , genijalac , za mene najbolji iza Messia , i to ubjedljivo ..

                  Samo molim vas nemojte sad da me citirate i da mi govorite kako je Ronaldo bolji od Xavia .. Uredu , mnogima jeste , ali meni nije i to se promijeniti ne moze ;)
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svakako je Evra tu pogrijesio,ali sta Vidic radi na desnoj strani,zasto pokriva Cavija ispred kojeg su tri igraca?Pedra jednostavno ne vidi,a morao je da ga vidi,vidjeli smo koliko mu je malo falilo da i to pokrije,kriv je i za prvi gol,samo treba biti objektivan ;)
                    Objektivan sam ja, samo kazem da nije to njegova greska , mozda malim delom, ali prvenstveno Evrina.
                    Ja sam rekao samo da je Vidic uz Runija jedini sto je nesto pokazao veceras.
                    Imao je tu jednu gresku kod mesijevog gola, i ajde da kazemo da je delom ucestvovao kod greske kod prvog gola, ali nije gol primljen zbog njega nikako.
                    All round the Fields of Anfield Road
                    Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                    We had Heighway on the wing
                    We had dreams and songs to sing
                    Of the glory round the Fields of Anfield Road

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Vidic odlican,salite li se vi to?
                      A šta misliš koliko bi bilo da nije par puta skinu loptu što Mesiju, što Vilji, što drugima...
                      Ako misliš da može sam sve da pokriva... to je druga priča...
                      Direktan krivac za prvi je Evra... gde je bio koj.... otišao u sredinu, pokriva Mesija, a levu stranu i Vidićeva leđa ostavio nezaštićena...
                      O onom Mesijevom sa 20m, neću ni da pričam....
                      Kompletna taktika, koja je siugrno postojala, otišla u tri lepe...
                      Ne mogu da verujem da su dozvolili Barsi da plete oko 16erca...
                      Sredina terena nije postojala, apsolutno, osim Runija, koji opet nije mogao sam..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Dale posto ne citas privatne, salji avatar i sig

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A šta misliš koliko bi bilo da nije par puta skinu loptu što Mesiju, što Vilji, što drugima...
                          Ako misliš da može sam sve da pokriva... to je druga priča...
                          Direktan krivac za prvi je Evra... gde je bio koj.... otišao u sredinu, pokriva Mesija, a levu stranu i Vidićeva leđa ostavio nezaštićena...
                          O onom Mesijevom sa 20m, neću ni da pričam....
                          Kompletna taktika, koja je siugrno postojala, otišla u tri lepe...
                          Ne mogu da verujem da su dozvolili Barsi da plete oko 16erca...
                          Sredina terena nije postojala, apsolutno, osim Runija, koji opet nije mogao sam..
                          U potpunosti se slazem.
                          I jos da dodam da je morao ranije da udje Skols i Nani
                          I jos ne mogu da verujem da Berbatov nije bio ni na klupi?!
                          All round the Fields of Anfield Road
                          Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                          We had Heighway on the wing
                          We had dreams and songs to sing
                          Of the glory round the Fields of Anfield Road

                          Comment


                          • Ma citam Dusane , nego sam ti postavio na stranici prije nego sto si se javio , pa sam mislio da si to vidio

                            Hvala na cestitkama ;)


                            http://thetotalfootballer.com/wp-con...ardo-inter.jpg
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by freedom fighter View Post
                              Objektivan sam ja, samo kazem da nije to njegova greska , mozda malim delom, ali prvenstveno Evrina.
                              Ja sam rekao samo da je Vidic uz Runija jedini sto je nesto pokazao veceras.
                              Imao je tu jednu gresku kod mesijevog gola, i ajde da kazemo da je delom ucestvovao kod greske kod prvog gola, ali nije gol primljen zbog njega nikako.
                              A vidis meni je Rio bio bolji,samo je jednom kiksnuo,a tada nismo primili gol.
                              Originally posted by miloolja View Post
                              A šta misliš koliko bi bilo da nije par puta skinu loptu što Mesiju, što Vilji, što drugima...
                              Ako misliš da može sam sve da pokriva... to je druga priča...
                              Direktan krivac za prvi je Evra... gde je bio koj.... otišao u sredinu, pokriva Mesija, a levu stranu i Vidićeva leđa ostavio nezaštićena...
                              O onom Mesijevom sa 20m, neću ni da pričam....
                              Kompletna taktika, koja je siugrno postojala, otišla u tri lepe...
                              Ne mogu da verujem da su dozvolili Barsi da plete oko 16erca...
                              Sredina terena nije postojala, apsolutno, osim Runija, koji opet nije mogao sam..
                              I proslo finale je Nemanja izgubio,to je cinjenica,ovdje je po meni kriv za dva gola koja smo primili,samo je Runi igrao kako treba i Nani se trudio kad je usao.SAF je pogrijesio,pa Nani je morao od pocetka da mu igra.Sto se tice sezone prezadovoljan sam,samo treba vidjeti igrace kakve imamo i sve je tu jasno.Titula i finale LS,odavno govorim da protiv Barse tesko da mozemo,nemamo mi sredinu za njih,nama treba Las i Jaja da bi mogli da ih zaustavimo kako treba ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne mogu da verujem da su dozvolili Barsi da plete oko 16erca.
                                A sta si ocekivala onda ako nisi to? Pa Barsa protiv bilo koje ekipe na planeti da igra ona ce da plete oko sesnaesterca ;)



                                Dale, pa zasto njega, ne znam kako cu da izdrzim mesec dana

                                A posedjujes me, neces da mi posaljes sig ili si zaboravio?

                                Comment

                                Working...
                                X