Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Nije ni na klupi bio

    Ne znam jel povreda u pitanju bila,ali Berbatov je sigurno vise postovanja zasluzio u ovoj sezoni.
    berbatov ne zna da igra finalne utakmice;)

    Comment


    • gde ste sad pazite kom se smejete sledeci put......pa vise je puta cicarito bio u ofsajdu nego mancester u sansi...

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Nemate vi pojma, sreca je odlucila pobednika, Manchester je bio u egalu tokom cele utakmice...
        ne slazem se stobom ;) Barca je nadigrala mancestera !

        Comment


        • ja razumem navijace mancestera da sada brane svoj klub i ja bih branio svoj klub da je izgubio u finalu...

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            KAd Mesi osvoji SP,a to ce biti nikad i kad se u reprezentaciji pokaze onda ga poredite sa velikanima.Dok je tu Cavi i Inijesta sve je mnogo lakse,kad treba sam da odlucuje vidjeli smo kako prolazi!
            Zidane je izmislio fudbal za Mesija,Ronaldo takodje!

            Dale cestitam ti titulu!

            Nema sta Barselona mnogo bolja,SAF opet pogrijesio,ajde ocekivao sam bunker,ali bar kost u kost,a ne ovako,ne da im daju tri metra i da ih cekaju,to je tako glupo.Gigsu nije mjesto u prvoj postavi bilo,kao ni Valensiji,Cicarito izgorio!
            Vidic nam gubi i ovo finale,kod prvog gola ne znam ni sam sta je radio,zasto je isao na desnu stranu kad su tamo bila tri igraca,a ovamo Pedro ima kilometre sirine.Kod drugog gola je em cekao da Mesi puca,em markirao Van Der Sara.Drugi gol je i najgluplji koji ekipa u finalu moze da primi,maltene po sredini terena!Treci gol je majstorija Vilje,kapa dolje,ali zasto je lopta opet dosla kod igraca Barselone kad smo taj pas presjekli,ovo su ozbiljne greske.Slucajan gol smo dali ruku na srce,ali nismo dobili cisti penal 13 minuta do kraja,a sudija je bio tu.
            Sve u svemu vise nego zasluzena pobjeda Barselone i dok je god Cavi tu osvajace sve sto pozele,imaju najboljeg igraca na planeti i jednog od najvecih svih vremena,covjek je jednostavno doktor!
            Vidic je bio jedan od retkih u mancester koj je odigrao dobro

            Comment


            • Originally posted by V.Patcev View Post
              berbatov ne zna da igra finalne utakmice;)
              Ja samo znam da bi bolje odigrao od Hernandeza ;)

              Vas divni admin Manda ima jos divniji avatar ,levat se kladi sa mnom ko ce pobjediti
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Zasluženo, stvarno su mnogo bili bolji od Mančestera .. Krivo za Vidića, Van Der Sara i Gigsa, ali šta je - tu je .. Nisam navijao ni za koga, Mančeseter mi bliži kao klub, a Barsinu igru obožavam !! Pobedio je fubdal, uprkos nezanimljivosti u finalu ..

                Comment


                • Definitivno, morao je da udje Berbatov, nisam gledao postave pa nisam znao ko je u izmenama, ali stvarno mi nije jasno kako ni na klupi nije bio?!
                  All round the Fields of Anfield Road
                  Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                  We had Heighway on the wing
                  We had dreams and songs to sing
                  Of the glory round the Fields of Anfield Road

                  Comment


                  • Originally posted by V.Patcev View Post
                    Vidic je bio jedan od retkih u mancester koj je odigrao dobro
                    Ma odlicno je odigrao nije uopste kriv za dva gola,jedan je spasio i to priznajem.Isto tako finale prije dvije godine,Eto i Mesi su dali golove preko njega,dva finala je izgubio!
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala Vladane ;) ;)

                      Patcev , T-Mac se salio na racun jednog od prethodnih postova
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Van Der Sar je spasio mancu katastrofe inace bi pukla petarda a manco je zabio gol iz cistog ofsajda

                        Comment


                        • kako vidic nije kriv haha pa kad je mesi zabijao vidic nije isao u blok,samo je posmatrao kilera

                          Comment


                          • Cicarita sam ispljuvao kao nikad do sada,10-ofasjda je napravio na mecu i to je to,ipak bi bilo previse da je briljirao ovdje i on je covjek.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by goodboy View Post
                              kako vidic nije kriv haha pa kad je mesi zabijao vidic nije isao u blok,samo je posmatrao kilera
                              Ma dzaba,nije kriv,a Mesi je najbolji svih vremena
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ma dzaba,nije kriv,a Mesi je najbolji svih vremena
                                E to Vladane, ne moze se nista, najbolji je i nema se sta vise pricati

                                Comment

                                Working...
                                X