Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Ma dobro , stvar ukusa . ;)

    Za mene je Schmelzer dosta bolji od Rafaela , ali je i stariji 2 godine , pa je i to razlika .
    Bravo
    Odlicne si konkurente naveo iskreno, mada ja i dalje tvrdim da je Rafael perspektivniji, dosta mi se dopada njegova agresivnost, a i brz je, te ima i dobru tehniku za jednog beka, jedino sto ga muci je to sto je mlad te pravi neke nezrele greske, ali ih je sve manje, svako ko prati PL je to primetio.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Realno pricas da je MU slabiji jer nema CR, i to smem da garantujem ;)
      A pomenute bekove ne vredi ni komentarisati, pogotovo Miku i ovog iz Liverpula kojeg evo i sada nisi uspeo da zaobidjes, to bi isto bilo kao da ja poredim Rafaela sa De Celjeom jer navijam za Juve ;) A sto se tice Gibsa, ok mi je on, ali ipak ni blizu Rafaelu.
      Opet te molim da ne pogadjas jer lazes kada pricas o meni ;)

      A za ovo nema vise smisla,ti ces tvrditi da je Rafael najbolji,ja cu drugacije i mozemo tako do ujutro.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Opet te molim da ne pogadjas jer lazes kada pricas o meni ;)

        A za ovo nema vise smisla,ti ces tvrditi da je Rafael najbolji,ja cu drugacije i mozemo tako do ujutro.
        Mozes ti da se pravdas koliko zelis, ali tako je, jasno je kao dan ;)
        Isto tako ne volis Rafaela jer si navijac MU, te zbog toga on nije najperspektivniji, cak kao perspektivnijeg navodis i Kelija iz Liverpula i posle pricas o nekoj objektivnosti, ne ide to bas tako druze ;)

        Comment


        • Rafael je najbolji bek na svijetu,eto jesi sretan.

          A fino ti kazem nastavi pogadjati u vezi mene i lazi govoriti pa cemo vidjeti kako ce se zavrsiti ;)

          Radi sta god zelis,ali nemoj govoriti da znas sta ja mislim.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Rafael je najbolji bek na svijetu,eto jesi sretan.

            A fino ti kazem nastavi pogadjati u vezi mene i lazi govoriti pa cemo vidjeti kako ce se zavrsiti ;)

            Radi sta god zelis,ali nemoj govoriti da znas sta ja mislim.
            Srecan sam, jedva sam iskopao to iz tebe
            Druze budimo realni, u ostalom sam si u jednom postu rekao da MU nema Teveza i Ronalda a imao ih je pre tri godine pa je u ostalom zbog toga slabiji. ;)
            Sve je u redu druze moj sarajevski, msm da ova diskusija (necu je nazvati rasprava jer je ja tako ne dozivljavam) vise nema smisla, dostigla je vrhunac, ti mislis ovako ja onako...to je ocigledno, a jedino sto sam ja hteo da isteram na povrsinu je to da zbog tog Liverpula mrzis MU, pa samim tim nisi ni u potpunosti objektivan, sto se moze zakljuciti i po negativnom govoru prema Parku i Fleceru, te i konstataciji da je Keli iz Liverpula bolji od Rafaela. Toliko od mene za danas, do sledece diskusije mi budi pozdravljen, zanimljiv si mi lik, rado cu sa tobom ulaziti u diskusije, da l' na jednu stranu (tvoju kad samtram da si u pravu) da l' na drugu, suprotnu sve zavisi...ovog puta ocigledno je da se sudaramo Aj, pa laku noc

            Comment


            • Dzon Flanagan je perspektivniji od obojice ako cemo realno,Rafael nije igrao ni blizu tako kad je dosao u PL.Keli moze da igra i beka i stopera.Sto se defanzive tice,Rafaela je smesno porediti sa njim,ofanzivno jeste jaci,mada je i Martin pokazao da moze i ofanzivno da igra.Keli je ove sezone pruzio bolje partije nego Rafael samo sto je bio povredjen i manje prilika dobio,posebno kod Hodzsona.Kako je samo Maludu stavio u dzep 2 puta,samo sto nije covek zaplakao.Mada mislim da je Keli vise za stopera zbog konstitucije i fenomenalne defanzive.
              sigpic

              Comment


              • Ajde sad Mančester da pojede Barsu u finalu.


                Još jednom da se vratimo na Barsu jeste bio start opasan i za crveni ali čemu onoliko valjanje po terenu i iznošenje na nosilima kad ga pipnuo nije ...

                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Da ima pravde ovog bi kaznili jednu utakmicu,to stoji da je opasna igra,ali simulirati da je povredjen tesko,nije fer,prema Realu i prema onim igracima sto slome nogu u ovim duelima.
                  Spanski cigani:Golaman Vladez(njegova zaletanja do sredine do mjesta simuliranja),Pujol(on ih je poducavao ovo godinama neprikosnoven),Busket ili Pedro(nikad od njih nece biti igraca,treba biti gospodin i igrati fudbal,i Alves lud covjek
                  Gospoda su Mesi,Xavi i Iniesta,rade umjereno normalno/
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Sto rece Joe Cole 10 ko god da pobedi u finalu ne valja Barsa me jeste strasno iznervirala i postaju mi vec pomalo dosadni a MU volim kao smezurane sise Ipak,ne bi me cudilo da sam sebe iznenadim ako se budem pomalo radovao pobedi Mancestera,cisto zbog sudija i Barsine nadmenosti.
                    Last edited by milanche; 05-05-11, 14:49.

                    Comment


                    • Adio Benfika, kakav fudbal igrate ove godine (za razliku od prosle) nije ni cudo sto se ovako na kraju prosli...mada i Braga ne zapstaje, verujem da ni oni sami nisu svesni kako su stigli do finala.

                      Comment


                      • Ode antifudbal u finale

                        Porto , budite nemilosrdni momci , zabijte im 4-5 komada u finalu ! ;)
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Brajkula, kao što vidiš u fudbalu je sve moguće, pa i da Braga, za dve nedelje, osvoji Ligu UEFA...
                          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Ode antifudbal u finale

                            Porto , budite nemilosrdni momci , zabijte im 4-5 komada u finalu ! ;)

                            Slazem se Dale

                            Comment


                            • Ljudi ne pricajte sve i svasta, kakav crni anti fudbal?!

                              Ajde da vidim vas na terenu u tako vaznoj utakmici, pre svega za klub kao sto je Braga, ili na klupi kao trenera!

                              Pa vi sad meni recite jer biste napadali i reskirali da primite par komada??? Ili biste smirili igru, povukli se i cekali kontru?!
                              Morate da razumete da je veliki ulog u pitanju, sportski a i finansijski! A i sto se mene tice, Benfica nista posebno nije pokazala protiv Brage kada sagledamo obe utakmice!

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Ljudi ne pricajte sve i svasta, kakav crni anti fudbal?!

                                Ajde da vidim vas na terenu u tako vaznoj utakmici, pre svega za klub kao sto je Braga, ili na klupi kao trenera!

                                Pa vi sad meni recite jer biste napadali i reskirali da primite par komada??? Ili biste smirili igru, povukli se i cekali kontru?!
                                Morate da razumete da je veliki ulog u pitanju, sportski a i finansijski! A i sto se mene tice, Benfica nista posebno nije pokazala protiv Brage kada sagledamo obe utakmice!
                                Slazem se! I ja sam navijao da prodje Benfika pa da gledamo spektakl u finalu ali ipak Braga je jednostavno bila bolja (na moju zalost) i zasluzeno prosla.Pobedjivali su Sevilju,Liverpul,Dinamo...,dakle nema govora o slucajnosti.Momci igraju fascinantno disciplinovano,cvrsto stoje na zemlji,timski duh na zavidnom nivou...
                                P.s.Jbt sad tek vidim u kakvoj je grupi bio Partizan...

                                Comment

                                Working...
                                X