Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je lepo proci grupnu fazu i onda znati da cete sudije odvesti do finala!Blago receno sramota!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Rio je ove sezone cista nula i igra samo zato sto je ime i sto ima autoritet.
      Rio otkad se oporavio briljira,a oporavio se prije dva mjeseca u najvaznijem trenutku,kada se odlucuje o tituli u PL,i o LS.
      Ti ocito ne pratis Mancester u zadnje vrijeme,reci da je cista nula za takvog igraca je glupost ziva.
      Vidic i Rio su najbolji stoperski par na svijetu.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • EMANUEL ADEBAYOR!

        Da li taj čovek igra fudbal. NE! On ne ide na svoju poziciju u napadu i nema nameru da postigne gol. On ide po terenu, juri za loptom i samo čeka da pokosi nekog iz Barselone ili da udari, svejedno. Strašno kakav mesar... Zamrzeo sam ga juče strašno.

        Mnogo bolji meč je bio sinoć nego prošle nedelje. Ne volim iz Barselone nikako Busketsa i Pedra, ali ovako mi nisu uopšte antipatičan tim i zasluženo idu dalje. Realno je to da su najjači, može to nekom da se sviđa ili ne. Biće dobro finale sa Junajtedom u kom su favoriti.

        Inače mislim da gotovo sigurno Kaka odlazi iz Reala na leto.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Nemoj samo ja da nabrajam ko sve danas igra u Liverpulu...
          Kakve Liverpul ima veze sa ovim?

          A uostalom mi prvi kritikujemo Kirjakosa i ekipu tako da ne vidim svrhu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Rio otkad se oporavio briljira,a oporavio se prije dva mjeseca u najvaznijem trenutku,kada se odlucuje o tituli u PL,i o LS.
            Ti ocito ne pratis Mancester u zadnje vrijeme,reci da je cista nula za takvog igraca je glupost ziva.
            Vidic i Rio su najbolji stoperski par na svijetu.
            Zmaj nema sta,ovi iz Vest Hema se sprdali sa njim,a o Van Persiju da ne govorimo.Rio je da se razumemo klasa i kad je na svom nivou jede redom ali sad je daleko od toga.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              EMANUEL ADEBAYOR!

              Da li taj čovek igra fudbal. NE! On ne ide na svoju poziciju u napadu i nema nameru da postigne gol. On ide po terenu, juri za loptom i samo čeka da pokosi nekog iz Barselone ili da udari, svejedno. Strašno kakav mesar... Zamrzeo sam ga juče strašno.

              Mnogo bolji meč je bio sinoć nego prošle nedelje. Ne volim iz Barselone nikako Busketsa i Pedra, ali ovako mi nisu uopšte antipatičan tim i zasluženo idu dalje. Realno je to da su najjači, može to nekom da se sviđa ili ne. Biće dobro finale sa Junajtedom u kom su favoriti.

              Inače mislim da gotovo sigurno Kaka odlazi iz Reala na leto.

              Konacno neko da se ne posere po celom timu Barse, a inace da nije pojedinaca ja ne bih znao zasto Barsa ima odlicnu skolu, a evo i razloga, da nije fenomenalnih poznavalaca fudbala ja ne bih uspeo da dodjem do zakljucka, da Barsa pravljenjem sopstvene skole, steka pare da uvek plati sudije, i da osvajaju sve sto se moze osvojiti, jer naravno bez sudija nikad nista ne bi ni uzeli, a placaju i Real da samo izgleda da zele da im povrede apsolutno svakog igraca u napadu i sredini posebno, to je isto Barsa platila, da bi ljudi videli da tu ima ipak kao drvoseca, a ne fudbalera, to je bio pokusaj manipulacije ljudima u svetu, ali su ljudi to prozreli i uopste ne vide da tu ima drvoseca, i otuda mrznja prema Barsinom fenomenalnom glumackom ekipom, jebiga, ipak ne mozes bolje da odglumis kad niko ne udara po cukljevima i kolenima 90 minuta, a oni jos onako vrh glume, odusevljen.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Tako jeeeeeeee!
                Imam osećaj da Mančester na krilima večerašnje pobede uzima PL, a onda Fergi priprema finale LŠ(...)
                U ovom trenutku šanse su im podjednake, naravno kada se sve sabere(...) Neeeeeeeema oduziiiiimanja!
                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                Comment


                • http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007744

                  Evo sastava za utakmicu.

                  Mislim da je Fergi ipak malo podcjenio Schalke pogotovo kada je izveo ovakvu odbranu,ali skoro je nemoguce da Manchester prokocka onakvu prednost.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007744

                    Evo sastava za utakmicu.

                    Mislim da je Fergi ipak malo podcjenio Schalke pogotovo kada je izveo ovakvu odbranu,ali skoro je nemoguce da Manchester prokocka onakvu prednost.
                    Ma cuva se za Celzi,zna Fergi ne sumljam u njega.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Kako je Fergi ovo bogovski odradio,majstor.Lepo ih dobio tamo sa dovoljnom razlikom da moze sa rezervama revans da odigra i sacuvao ono sto valja za mec za titulu i kasnije finale LS.Ne volim ga ali je covek bog!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne treba Šalke potcenjivati ... mada teško mogu na Trafordu nešto da urade
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Kakve Liverpul ima veze sa ovim?

                          A uostalom mi prvi kritikujemo Kirjakosa i ekipu tako da ne vidim svrhu.
                          Ne smem malo da se salim?

                          Comment


                          • Kako je Gibson otvorio odbranu Salkea!Valensija rutinski
                            sigpic

                            Comment


                            • Nojeru pala cijena
                              2:0,Gibson
                              sigpic

                              Comment


                              • Razočarao me Nojer a ovaj Gibbson mesar crveni bi mu dao ...dok ovaj Anderson đonom čovek i samo žuti dobi a vi kukajte za Pepea
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X