Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    [quote author=manda link=topic=1259.msg63062#msg63062 date=1241534423]
    slabo pratis dimitar se sjajno uklopio,mada nije nesto efikasan,ali dosta asistira...
    [/quote]

    Comment


    • Odg: liga sampiona

      Mislim da je na mene mislio kad je rekao da "slabo pratis"

      Comment


      • Odg: liga sampiona

        [quote author=ultranorth link=topic=1259.msg63074#msg63074 date=1241539693]
        [quote author=manda link=topic=1259.msg63062#msg63062 date=1241534423]
        slabo pratis dimitar se sjajno uklopio,mada nije nesto efikasan,ali dosta asistira...
        [/quote][/quote]

        covjek je tehnicki potkovan kao kristijan ronaldo on ne moze da izgubi loptu,on je zabio mnogo vazni golova u drugom djelu sezone,ali on je timski igrac njemu je svejedno da li asistira ili daje gol...
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: liga sampiona

          [quote author=Layzick link=topic=1259.msg63075#msg63075 date=1241540218]
          Mislim da je na mene mislio kad je rekao da "slabo pratis"
          [/quote]
          nisam na tebe mislio vec na kolegu...
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            danijele BL,aj daj sastave i manc i arsenala,ti ih uvjek iscupas sa neta,da vidimo ko igra,po tvojim izvorima... ;D
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              [quote author=manda link=topic=1259.msg63041#msg63041 date=1241520369]
              [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63036#msg63036 date=1241515100]
              [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63035#msg63035 date=1241511445]
              Al ko god da prodje to je sve sto ce da uradi jer MAN UTD gazi!!! ;)

              GLORY GLORY MAN UTD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
              [/quote][/quote]
              to ti je ono nada poslednja umire,niko tebi ne zabranjuje da se nadas,ali mi stojimo iza mancestera,a ti iza malog arsenala...
              [/quote]


              oho!polako,jedan po jedan,nemam toliko prostora u c folderu...

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63080#msg63080 date=1241540672]
                [quote author=manda link=topic=1259.msg63041#msg63041 date=1241520369]
                [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63036#msg63036 date=1241515100]
                [quote author=Colts4Life link=topic=1259.msg63035#msg63035 date=1241511445]
                Al ko god da prodje to je sve sto ce da uradi jer MAN UTD gazi!!! ;)

                GLORY GLORY MAN UTD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
                [/quote][/quote]
                to ti je ono nada poslednja umire,niko tebi ne zabranjuje da se nadas,ali mi stojimo iza mancestera,a ti iza malog arsenala...
                [/quote]
                ne zaboravi da se javis poslije utakmice na forumu i da kazes jesi bio u pravu...kada manu prodje naravno...
                oho!polako,jedan po jedan,nemam toliko prostora u c folderu...
                [/quote]
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  mando,mnogo si nesto samouveren,jesi za opkladu?predlazem sledeceosto sam se vec kladio sam jeremijom,na 2 nedelje,onda da,u slucaju prolaza amera,koji je toliko izvestan,nosim avatar i potpis koji mi ti odaberes,i nista u negativnom smilsu ne kazem za man.usa-u.ali ukoliko ti izgubis,odnosno arsenal prodje,ti mesec dana nosis avatar i potpis koji ti ja odaberem i ne smes reci nista za arsenal u negativnom smislu.deal?

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    opa idemo sad.....

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      [quote author=Layzick link=topic=1259.msg63084#msg63084 date=1241542189]
                      opa idemo sad.....
                      [/quote]
                      Da da vrlo zanimljiv predlog.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63082#msg63082 date=1241541173]
                        mando,mnogo si nesto samouveren,jesi za opkladu?predlazem sledeceosto sam se vec kladio sam jeremijom,na 2 nedelje,onda da,u slucaju prolaza amera,koji je toliko izvestan,nosim avatar i potpis koji mi ti odaberes,i nista u negativnom smilsu ne kazem za man.usa-u.ali ukoliko ti izgubis,odnosno arsenal prodje,ti mesec dana nosis avatar i potpis koji ti ja odaberem i ne smes reci nista za arsenal u negativnom smislu.deal?
                        [/quote]
                        moze...
                        molim kolege koji navijaju za mancester da mi pomognu oko odabira sta da stavim,dartganeru u avatar...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg63082#msg63082 date=1241541173]
                          mando,mnogo si nesto samouveren,jesi za opkladu?predlazem sledeceosto sam se vec kladio sam jeremijom,na 2 nedelje,onda da,u slucaju prolaza amera,koji je toliko izvestan,nosim avatar i potpis koji mi ti odaberes,i nista u negativnom smilsu ne kazem za man.usa-u.ali ukoliko ti izgubis,odnosno arsenal prodje,ti mesec dana nosis avatar i potpis koji ti ja odaberem i ne smes reci nista za arsenal u negativnom smislu.deal?
                          [/quote]
                          Sad te ne kontam ???
                          Ali moze da ti manda i ja zajedno odaberemo avatar

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            moze,ja vec imam ideja pa mozemo naprviti glasanje na forumu
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              [quote author=manda link=topic=1259.msg63089#msg63089 date=1241544027]
                              moze,ja vec imam ideja pa mozemo naprviti glasanje na forumu
                              [/quote]
                              imas ti vec planove,samo da ipak sacekamo da se zavrsi tekma

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                valja se pripremiti...
                                da li znas kako se stavlja slika kao dartganer,vanpersija u potpis....
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X