Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ja znam da ko god od ova 2 para (Barsa-Real) prodje navijacu za Manchester
    I ja takodje

    Comment


    • Originally posted by dusan1610 View Post
      Ja za ono ne bih dao crveni, znacaj utakmice je veliki, i taj karton je prelomio utakmicu, uzgred i Murinjo je poludeo i na kraju biva iskljucen i to je bio propast, i ocekivao se na kraju barem gol za Barsu, ali dobro, ko zna, fudbal je to, moze biti i 0-5 za Real na Camp Nou

      Nije sudija prelomio utakmicu nego Pepe.

      Comment


      • Originally posted by milanche View Post
        Nije sudija prelomio utakmicu nego Pepe.
        Pa dobro, sudija nije trebao u onakvoj utakmici da da crveni karton Pepe-u, Pepe ima toliku reputaciju, tako da u prodavnici dobija crveni racun

        Comment


        • Pa nije mu neko nametnuo takvu reputaciju , nego on sam

          Treba da razlikuje sta je za fudbal i fudbalske terene , a sta za dzunglu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • murinjo je dobio treci crveni karton u karijeri jednom sa celzijem sa portom i sada sa realom
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Koliko najavljivan el clasico,danima su ispirali mozak,i govedo sudija ga resi.
              Barsini igraci nemaju nimalo fer pleja,kada bude faul(simuliranje busketa da mu je oko izbijeno po ko zna koji put),cijela odbrana trci na sudca na celu sa Pujolom,i tako kada se izvrsi 5-6puta desi se ono.
              Tako spanija i kada igra isto radi,ponovo busket(njegova virenja dok se valja po travi),ovu drugu utakmicu ne trebaju igrati,jer ce tek Real tamo da dobije crvene,aki budu blizu prolaza slucajno(kao van persi).
              Covjek sve objasnio...bukvalno svaki detalj!;)
              Samo bih dodao i Alvesa koji kada god napravi faul ima nesto za reci, uvijek ima izgovor, nevjerovanto....a u dramskoj akademiji Barcelone osim Busquetsa, istice se i Pedro, fantasticnu scenu je odglumio da je ostao bez oka...
              Stvarno je specificno kako sudijske odluke uvjek u tako bitnim utkmicama idu ukorist Barcelone, to je stvarno interesantno.....
              Nema smisla LŠ-a vise....

              Comment


              • Originally posted by Mita View Post
                murinjo je dobio treci crveni karton u karijeri jednom sa celzijem sa portom i sada sa realom
                Možda u LŠ, u Interu je prošle sezone u ligi nekoliko puta bio isključen...

                Ove sezone nema nijednog zanimljivog revanša u LŠ, osim meča Bayern-Inter koji je realno bio najinteresantniji ove sezone. Nema drame i dinamike uopšte ove sezone, da ne kažem smorna godina ali tu je negde.

                Očekujem da finale na Wembly-ju između Barce i Uniteda bude bar malo interesantno, bar malo...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Evo za sta se dobija direktan crveni....Alvesu svaka cast,(nije ga ni dodirnuo Pepe)ali nije lako ovako se na silu okrenuti...
                  Kad Barcelona ne moze stvarati prilike, ukljuci se sudija, odstrani igraca, napravi visak da Barcelona moze igrati....

                  Comment


                  • Sudija da strikno postuje pravilo za svaki pritisak i protestovanje sudacki odluka davao bi zuti,pa tako bi smirio stvari.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ljudi cemu polemika?Zar niste iz svih ovih godina naucili da su sudije naklonjene Barsi.LBJmvp je skoro napisao sta je sve Barsi islo na ruku,sad cu probati da nadjem pa cu postaviti.
                      sigpic

                      Comment




                      • I ko nije gledao The Shining sa Jack Nickolson-om može da pretpostavi o čemu se radi ovde
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Mita View Post
                          murinjo je dobio treci crveni karton u karijeri jednom sa celzijem sa portom i sada sa realom
                          To jedino ako mislis u LS-u, znam da je i ove sezone bio iskljucen u Primeri ne secam se protiv kog tima, ali znam da ih je Real rasturio

                          Comment


                          • Evo malo o gledanosti sinocne utakmice ovo je za Španiju.
                            Sinoć je prosjecno gledalo utakmicu 12.500.000
                            Prvi gol u 22h i 22 min gledalo je 15.384.000 gledalaca
                            Drugi gol u 22h i 33 min gledalo je 15.693.000 gledalaca
                            Last edited by danijelkr; 28-04-11, 17:46.

                            Comment


                            • Ne znam da li je neko već ovo postavio, ali evo, Pepeov start....


                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=508883
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X