Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • od kud ta cupri da je Pepe mesar?! Pa u Engleskoj svaki stoper prljavije igra. Pepe je cak gospodin za njih! Nema potrebe za takvom pricom. One napucane hobite nije bas lako paziti. A covjek podigao veoma malo nogu. Druga je prica sto je ona stigla do glave protivnickom igracu, zbog njegove visine.

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Samo cu reci govno od sudije .
      Nije tu sudija nista uradio,ne moze on suditi kako hoce,receno mu je kako da sudi i on je samo ispostovao to.Koji god sudija da je sudio bilo bi ovako.;)

      Originally posted by milanche View Post
      Sudija je samo uradio ono sto se trazi u pravilniku.Start otvorenim djonom se kaznjava crvenim a onaj Adebajorov aikido zahvat je takodje trebao biti crveni tako da je Real jos i pomilovan.Budite realni,da li je trebalo pustiti onog mesara pepea da nekome okonca karijeru .Ja da sam sudija taj bi na svakoj dobio crveni.Nikada jos nisam video toliko prljavog igraca...
      Video si veceras,Dani Alves.

      Arbeloa(ili Albiol) dobija zuti zato jer je stajao na jednom mesto i Busquets se zapucao u njeg,a Dani Alves ne dobija zuti iako je usao u putanju i postavio se ispred Di Marie.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Nije tu sudija nista uradio,ne moze on suditi kako hoce,receno mu je kako da sudi i on je samo ispostovao to.Koji god sudija da je sudio bilo bi ovako.;)



        Video si veceras,Dani Alves.

        Arbeloa(ili Albiol) dobija zuti zato jer je stajao na jednom mesto i Busquets se zapucao u njeg,a Dani Alves ne dobija zuti iako je usao u putanju i postavio se ispred Di Marie.
        Na sve ovo bi dodao non stop protestovanje i vršenje pritiska od strane Barsini igraca.
        Last edited by danijelkr; 27-04-11, 22:04.

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          od kud ta cupri da je Pepe mesar?! Pa u Engleskoj svaki stoper prljavije igra. Pepe je cak gospodin za njih! Nema potrebe za takvom pricom. One napucane hobite nije bas lako paziti. A covjek podigao veoma malo nogu. Druga je prica sto je ona stigla do glave protivnickom igracu, zbog njegove visine.
          Od prosle sezone kada je suspendovan na 6 meceva!

          Comment


          • Ma Barselona je osakacena, trebao je i Adebajor da dobije crveni, i da se svira penal kada je Marcelo oborio Pedra, nema sta, osteceni su kao i uvek !
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • real strasno pokrade za neopravdana iskljucenja ali nemam nista proiv jer ih je barca dobila 2:0. MESIJA

              Comment


              • Originally posted by milanche View Post
                Sudija je samo uradio ono sto se trazi u pravilniku.Start otvorenim djonom se kaznjava crvenim a onaj Adebajorov aikido zahvat je takodje trebao biti crveni tako da je Real jos i pomilovan.Budite realni,da li je trebalo pustiti onog mesara pepea da nekome okonca karijeru .Ja da sam sudija taj bi na svakoj dobio crveni.Nikada jos nisam video toliko prljavog igraca...
                I Mascherano je Pepea bas odvalio,cak je nakon udarca i skocio koliko je to bilo jako...a dobio je samo zuti,jos se bunio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Kapiten Vida diže pehar
                  Vidic kapiten!

                  Comment


                  • Al ono sto mene najvise fascinira je da Mesi jedini ne simulira i ne valja se,vec uvek pokusava da nastavi a cim padne dize se.Uz to ga nema ni u medijima a ubedljivo je najbolji na svetu,stvarno ljudska velicina.

                    Sudija resio utakmicu,tesko da bi i Mesi mogao da uradi nesto da je Pepe ostao u igri.Start je bio za zuti ali sta da se radi.Barsa prolazi i verovatno osvaja,mislim da ovaj Mancester sa takvim centralnim veznim igracima tesko da moze mnogo.
                    sigpic

                    Comment


                    • A, videcemo kako ce protiv Manchestera da simuliraju, ima Vidic i Rooney da ih pojedu, nema toga kod Engleza. Spanci su takvi, ne krivim ja Barselonu, nisu oni krivi sto im to dopustaju, Messi, Xavi i Puyol su gospoda, ostalo je smece cisto. Nikada nisam video da Messi glumi nesto, Xavi takođe, ali eto......
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Gresio je na obe strane sudija ali takvu utakmicu je nenormalno tesko suditi.Mozda bi Kolina jedino mogao da izadje na kraj sa svojim intimidating pogledom ali ...
                        Da li je trebalo Stark da misli :"ne ,ne smem da ga iskljucim jer ce Murinjo da popizdi" ?

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Al ono sto mene najvise fascinira je da Mesi jedini ne simulira i ne valja se,vec uvek pokusava da nastavi a cim padne dize se.Uz to ga nema ni u medijima a ubedljivo je najbolji na svetu,stvarno ljudska velicina.

                          Sudija resio utakmicu,tesko da bi i Mesi mogao da uradi nesto da je Pepe ostao u igri.Start je bio za zuti ali sta da se radi.Barsa prolazi i verovatno osvaja,mislim da ovaj Mancester sa takvim centralnim veznim igracima tesko da moze mnogo.
                          Realno si u pravu što se tiče Mesije prava veličina
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            od kud ta cupri da je Pepe mesar?! Pa u Engleskoj svaki stoper prljavije igra. Pepe je cak gospodin za njih! Nema potrebe za takvom pricom. One napucane hobite nije bas lako paziti. A covjek podigao veoma malo nogu. Druga je prica sto je ona stigla do glave protivnickom igracu, zbog njegove visine.

                            Cekaj,reci mi da se salis?

                            Comment


                            • Mrzelo me da gledam ovu utakmicu,gledao sam film i vidim da je Barsa pobedila.Dakle tezak posao za Real u Barseloni.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Mislim da je Murinjo trebao veceras ofanzivnije da krene,posebno sto igra kuci i sto mu je trebala pobeda ali i najveci grese.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X