Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo da se i ja oglasim ovdje, ne bih da se svadjam ni sa kim!
    Samo da kazem da su igraci Barcelone precijenjeni (vecina njih, ima pojedinaca vrhunskih nema sta) i ufurani. Da se osvrnem na konstataciju koju neki (ne samo na forumu) govore, a to je da je Barcelona najbolji tim svih vremena....prosto smijesno, to bi znacilo da oni svaki ali bukvalno svaki tim dobiju sa lakocom, sto se naravno ne desava i sto nije tacno....
    Barcelonu ne podnosim, ali Ronaldinha sam bas gotivio i to je igrac koji uopste nije bio precijenjen, igrac koji je bio atraktivan,vrhunski tehnicar, fantastican...i koji je veliki broj poteza izmislio...iako danas svi govore(pricam o barceloni) kako je Messi-a lijepo gledati, kako je atraktivan, a Ronaldinho je bio dosta atraktivniji od njega i bio je pravo osvijezenje dok je igrao svoje najbolje godine karijere u Barceoni!;)

    Comment


    • Po cemu su igraci Barcelone ufurani , samo mi to objasni ?
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Druze stigao sam do dela da je SP namesteno, dalje nisam citao...msm stvarno nema smisla
        Dobaj je bre Dzerar, ali Iniesta je bolji, kao i Cavi, Pirlo....kada vec nabrajamo te vezne igrace ;)
        Nisu bolji,niti su ikad bili.Pirlo jedini u rangu sa njim od veznjaka koje sam gledao,svi ostali su ispod,neki manje neki vise.

        A zar stvarno mislis da hobotnica moze da pogodi sve moguce + toliko sudijskih gresaka od koje je neke prosto nemoguce ne videti.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa, moguce da su prosli kroz iglene usi, ali eto ta Engleska nije pobedila jednu USA; da izgubili su od Intera, ali su pre toga osvojili sve sto se osvojiti moze, tako da ovaj tvoj sarkazam pada u vodu, sve ovo sto si ti napisao je u stvari u rangu deteta od 17, 18 godina! ;)
          A sto se tice Hercules-a, no comment, pa taj tvoj Liverpul sa Dzerardom, kolko je puta ove sezone izgubio od "sustera"!? VBA, Blekburn i tri tacke, dakle druze ispeci pa reci, jer sve sto ti kazes padne u vodu za 3 secunde ;)
          Bleckburn slabiji od Herculesa?Man.Utd je izgubio od Burnley-a koji je tek te sezone usao u PL pa sta,to je engleska liga,moze svako svakoga pobediti.
          Nisu se oni provukli kroz iglene usi,vec su im sudije pomogle,to je nesto sasvim drugo.Osvojili su sve sto se moze osvojiti pre dve-tri godine,ali procamo o sadasnjosti,zar ne?

          Ja imam 18. godina,ne znam kakve to veze ima...18-ogodisnjak zna sta znaci "inferioran" i moze koristiti taj izraz,oni koji ne znaju bolje da ga ne koriste.;)
          Last edited by Black Mamba 24; 27-04-11, 17:56.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Evo da se i ja oglasim ovdje, ne bih da se svadjam ni sa kim!
            Samo da kazem da su igraci Barcelone precijenjeni (vecina njih, ima pojedinaca vrhunskih nema sta) i ufurani. Da se osvrnem na konstataciju koju neki (ne samo na forumu) govore, a to je da je Barcelona najbolji tim svih vremena....prosto smijesno, to bi znacilo da oni svaki ali bukvalno svaki tim dobiju sa lakocom, sto se naravno ne desava i sto nije tacno....
            Barcelonu ne podnosim, ali Ronaldinha sam bas gotivio i to je igrac koji uopste nije bio precijenjen, igrac koji je bio atraktivan,vrhunski tehnicar, fantastican...i koji je veliki broj poteza izmislio...iako danas svi govore(pricam o barceloni) kako je Messi-a lijepo gledati, kako je atraktivan, a Ronaldinho je bio dosta atraktivniji od njega i bio je pravo osvijezenje dok je igrao svoje najbolje godine karijere u Barceoni!;)
            Jeste Roni bio atraktivniji i to dosta,ali bas zbog toga previse dizan u nebesa od strane medija,ljudi i FIFE pa je tako 2005 Dzerardu ukradena zlatna lopta.Ej,pa sa njim su igrali Djimi Traore,Stiv Finan,Milan Baros,Heri Kjuel i Vladimir Smicer i on ih je vukao do LS.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Po cemu su igraci Barcelone ufurani , samo mi to objasni ?
              Pa evo npr. Guardiola je uoci meca sa Arsenalom rekao za Wilshere-a "Mi takvih igraca imamo dosta na klupi", on je samim tim toliko uvrijedio ne samo Wilshere-a nego kompletan Arsenal...a da je neko od drugih klubova tako nesto rekao za igraca Barcelone odmah bi se digla prasina, padale bi tuzbe od strane Barcelone, nastala bi opsta frka
              Eto i Pique je rekao pred utakmicu Kupa Kralja - Uzeli smo vam ligu uzecemo i kup .... znaci on je toliko ubijednjen da njima nema ravnog kluba, konkretno mislio je da Real nema sansi protiv njih...a Xavi je nakonporaza rekao - Pa dobro nama ovaj trofej inijetoliko bio vazan - a Pique govori da je vazan..
              Ipak bi trebali biti malo prizemniji...

              Comment


              • To za kup nije tacno ?

                Ti koji navijas za Chelsea ne bi vise volio da tvoj tim osvoji EPL , nego Carling ili FA kup ??


                A to za Wilsherea , hajde moze se reci da je Guardiola pretjerao , ali evo ja ruku smijem dati da ce Alcantara za 2-3 godine biti kao i on , ako ne i bolji ;)

                Samo je razlika sto se u Barceloni i ostalim velikim timovima ne guraju odmah djeca od 18-19 godina u prvu postavu , nego se plati svako ljeto par odlicnih igraca , ali jok neki su toliki cigani , da ce radije traziti igraca iz pionira nego izdvojiti za njihove standarde bijednih 20 miliona eura .. Naravno mislim na Wengera ..

                I nemojte molim vas navijaci Arsenala da me pogresno shvatite , ali taj covjek je kreten i upravo zbog takvih njegovih poteza Arsenal i nema titule ..

                Ne mislim ovdje na Wilsherea , decko je masinerija samo takva , nego inace .. On ce radije dovesti Koscielnya iz Rennesa za nekih 5-6 miliona , iako su mu na raspolaganje dali 30-40 . Ali jok bijednik je to ..
                Last edited by Dale; 27-04-11, 17:51.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  A to za Wilsherea , hajde moze se reci da je Guardiola pretjerao , ali evo ja ruku smijem dati da ce Alcantara za 2-3 godine biti kao i on , ako ne i bolji ;)
                  Po cemu tek sad ovo majke ti?Pa Dzek je i mladji godinu dana a vec je jedan od boljih veznjaka PL i igra prvu u Engleskoj,doduse zbog povrede Captain Fantastica ali opet sa 19 godina je to ogroman uspeh.Dobar je Tiago,ali mislim da je Dzek mnogo bolji i kompletniji igrac.

                  A sto se tice tih izjava,sami su sebe time ukopali.A onaj koji je najbolji na svetu i bez kog su nista samo cuti i radi,samo nek ostane takva ljudina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    To za kup nije tacno ?

                    Ti koji navijas za Chelsea ne bi vise volio da tvoj tim osvoji EPL , nego Carling ili FA kup ??


                    A to za Wilsherea , hajde moze se reci da je Guardiola pretjerao , ali evo ja ruku smijem dati da ce Alcantara za 2-3 godine biti kao i on , ako ne i bolji ;)
                    Pa bi ja volio da osvoji PL ali Pique je taj koji je provocirao (trebao je reci nesto drugo, nesto sto ne bi diglo prasinu) a kasnije onda Xavi rekao da to i nije vazan trofej!;)
                    A to za Alcantaru....zivi bili pa vidjeli i Krkica su tako napumpavali i govorili, bice ovakav, onakav pa je momak podlegao pritisku i nema nista od njega...

                    Comment


                    • Pa ja sam rekao za Jacka da je masinerija samo takva , ali tvrdim da ce Alcantara biti kao i on , 1000 %

                      A za Piquea se nema sta reci , on jednostavno pretjeruje i precesto sa svojim nekim komentarima ..
                      Last edited by Dale; 27-04-11, 17:55.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Pa ja sam rekao za Jacka da je masinerija samo takva , ali tvrdim da ce Alcantara biti kao i on , 1000 %
                        Ma ok, neka bude..

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Pa ja sam rekao za Jacka da je masinerija samo takva , ali tvrdim da ce Alcantara biti kao i on , 1000 %
                          Ne mozemo znati sta ce se dogoditi,jbg koliko ima igraca za koje se mislilo da ce biti nesto od njih pa nista.Trenutno je Dzek institucija za Alkantaru,mada je i ovaj odlican ali po meni ni blizu,bar sada,a sta ce biti to ne znamo.Koliko je samo Volkot bio uzdizan od strane engleskih medija kako ce biti najbolje krilo ostrva pa stagnira vec neko vreme a Bejl ga je prevazisao u svakom pogledu,a Jang i Lenon su isto bolji trenutno,tako da se to ne moze znati.
                          sigpic

                          Comment


                          • I opet sto se Walcotta tice i tu je Wenger kriv

                            Covjek je vjecno na klupi , a na svakoj utakmici za 20 minuta pokaze vise nego mnogi u Arsenalu za 90 ..

                            Slazem se , vrijeme ce pokazati , i slazem se za to sto si rekao da je Jack sad institucija za Alcantaru , ali je i ogromna razlika u tome sto ce Alcantra odigrati ove sezone za Barcu minuta , koliko Jack utakmica za Arsenal ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Slazem se, Wenger je iskljucivi krivac sto on nije napredovao koliko je trebao. Decko je vecno na klupi, a sigurno je najbolje krilo u Arsenalu, igrao je odlicno ove sezone, samo da ga povrede zaobiđu i da dobije priliku, igrace za Englesku 100 %.

                              Enzo Zidan je tata, kako taj mali igra to je smesno.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Trenutno je tako,a Tiago mi se svidja kako igra,ako nastavi tako mogao bi od njega da bude igrac.Samo sto je problem sto je Cavi sa 30 godina najstariji od veznjaka a nije potrosen i kida pa je pitanje kada ce moci da se izbori za prvu postavu jer tatin sin Buskets nece mrdati odatle,a Tiago je mnogo veci potencijal po meni.Iniesta ce takodje jos dugo igrati tako da je to problem koji ima Tiago.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X