Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Ma kakav Gerard on je ove sezone los,to jest stalno je povredjen.
    Gerrard je institucija!
    Sta ako je povredjen,da li to znaci da kada se oporavi da nece igrati kao pre?!?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Uuuum, Iniesta nije u top 3 igraca sveta.

      Evo 5 igraca koji su trenutno bolji od njega- Ronaldo, Messi, Xavi, Gerrard i Sneijder.
      Druze ne bih ulazio u neku dublju raspravu, svako ima svoje, jer cemo otici u slicnom pravcu kao onda sa golmanima (mada mi je drago sto je Nojer sinoc odvalio, a neki su se smejali kada sam ga naveo kao boljeg od Ceha )!
      Bilo kako bilo Stivi Dzi ne ulazi u top5 ni po jednom kriterijumu jer nema ga nigde evo vec tri godine ;)

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Eto neka nije on, Rooney, Fabregas, Xabi Alonso...
        a joooooooooooooooj
        Iniesta je majstor za pomenute, pratim ga od kada je nasoj maldoj repki dao dva komada u Spaniji kada smo izgubili od istih 2:1, u revansu je Bosko Jankovic pokazao kakav je majstor i makazicama doneo pobedu ;) i mogu slobodno reci da je jedan od najkompletnijih igraca na svetu, odmah uz rame Ronaldu, Mesiju mada su oni nisu isti tip igraca! Sto se tice veznih sigurno je da se kolje sa Cavijem za no1, bez obzira koliko dobar bio u prosloj sezoni Vesli Snajder!

        Comment


        • Pa ne moramo ulaziti u svaÄ‘u, evo Iniesta nije bolji ni po jednom kriterijumu od Messi-a, Ronalda i Xavia....

          Ocigledno da se razilazimo u misljenjima. Nema to veze sto je Iniesta bolji tehnicar od Alonsa, on je vredniji za Real, nego ovaj za Barsu. Fabregas je odlican fudbaler, ne znam sto je Iniesta majstor za njega ?
          Last edited by D-Wade; 27-04-11, 15:11.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Druze ne bih ulazio u neku dublju raspravu, svako ima svoje, jer cemo otici u slicnom pravcu kao onda sa golmanima (mada mi je drago sto je Nojer sinoc odvalio, a neki su se smejali kada sam ga naveo kao boljeg od Ceha )!
            Bilo kako bilo Stivi Dzi ne ulazi u top5 ni po jednom kriterijumu jer nema ga nigde evo vec tri godine ;)
            Necemo se na ovoj temi raspravljati oko Gerrada,ali Gerrard je prije 3 sezone bio medju najboljim igracima na svijetu,on i Torres su se sami borili i zamalo su uspjeli da budu prvi u Engleskoj i u toj sezoni je Liverpool pobjedio 4-0 i 1-0 Real gdje je ponovo Gerrard bio najbolji.Zadnje dvije sezone on igra dobro,ali to nije njegov nivo,razlog su povrede i nije vise u tim godinama da sam moze povuci slabu ekipu.Ali ponavljam kad je Gerrard bio na vrhuncu forme za meni ni Iniesta ni Xavi nisu tako dobri igraci mada su obojica vrhunski.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Druze ne bih ulazio u neku dublju raspravu, svako ima svoje, jer cemo otici u slicnom pravcu kao onda sa golmanima (mada mi je drago sto je Nojer sinoc odvalio, a neki su se smejali kada sam ga naveo kao boljeg od Ceha )!
              Bilo kako bilo Stivi Dzi ne ulazi u top5 ni po jednom kriterijumu jer nema ga nigde evo vec tri godine ;)
              Ima ga,nema Liverpoola,nije on Liverpool.
              Da ne bi onda Carrick trebao biti u bolji od Gerrarda,on je se naosvajao titula?
              sigpic

              Comment


              • Ma 4. je po redu

                Messi , Xavi , Ronaldo , pa on ;)
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa ne moramo ulaziti u svađu, evo Iniesta nije bolji ni po jednom kriterijumu od Messi-a, Ronalda i Xavia....

                  Ocigledno da se razilazimo u misljenjima. Nema to veze sto je Iniesta bolji tehnicar od Alonsa, on je vredniji za Real, nego ovaj za Barsu. Fabregas je odlican fudbaler, ne znam sto je Iniesta majstor za njega ?
                  Druze iskreno, ako poredimo trenutne ekipe, Iniesta ti je vredniji za Barsu nego Alonso za Real, sto ce se uostalom, mislim, vec vcrs videti. Zasto: pa jednostavno Barsa bez Cavija i Inieste ne bi bila to ta Barsa (poredim trenutne ekipe), a Real be Alonsa bi bio isti taj Real, dobro ne bi bio isti, bio bi malo oslabljen jer nije sada Alosno neki dunjdjer, dobar je igrac, ali ne drzi Real....Real drze Kristijano Ronaldo, Kasiljas, Di Marija, Ozil, bez njih Real ne bi bio Real, ako me razumes!
                  Sto se tice Fabregasa, dobar je, tu je sada vec stvar ukusa, ali Iniesta je uvek imao prednost u odnosu na njega u Spaniji, kako kod "Kornjace", tako i kod Del Boskea, tako da...nisu oni ludi da guraju igraca koji je losiji od drugog, prosto i jednostavno! Opet, sve je stvar ukusa ;)
                  Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Necemo se na ovoj temi raspravljati oko Gerrada,ali Gerrard je prije 3 sezone bio medju najboljim igracima na svijetu,on i Torres su se sami borili i zamalo su uspjeli da budu prvi u Engleskoj i u toj sezoni je Liverpool pobjedio 4-0 i 1-0 Real gdje je ponovo Gerrard bio najbolji.Zadnje dvije sezone on igra dobro,ali to nije njegov nivo,razlog su povrede i nije vise u tim godinama da sam moze povuci slabu ekipu.Ali ponavljam kad je Gerrard bio na vrhuncu forme za meni ni Iniesta ni Xavi nisu tako dobri igraci mada su obojica vrhunski.
                  Dzerard je i danas medju najboljim igracima sveta ali nije top5, navijac si Liverpula, razumem te sto tako mislis, ali budimo objektivni i pre tri sezone bolji su bili Cavi, Ronaldo, Mesi, Ronaldinjo, Pirlo...
                  Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ima ga,nema Liverpoola,nije on Liverpool.
                  Da ne bi onda Carrick trebao biti u bolji od Gerrarda,on je se naosvajao titula?
                  Kerik? Tipican sarkazam sa tvoje strane. Kerik nikada nije bio najbitniji igrac za ManU, tako da ga ne mozes porediti sa Dzerardom po ulozi, poredi ga sa Ronaldom svojevremeno i sada sa Runijem ;) Takodje, odavno se nije desilo ono sto se nekada desavalo da Dzerard iznese sam utakmicu, omatorio je, ali i kada je bio mlad nikada nije bio top5, bio je dobar, u vrhu ali nikada top5 (mozda jedino u sezonu kada su osvojili LS-3:3 sa Milanom, ali mozda)!
                  Last edited by Brajkula; 27-04-11, 15:27.

                  Comment


                  • Kao sto si sam rekao, sve je stvar ukusa, meni nije top5, ali svako ima svoj ukus.

                    Slazem se da je veoma vazan za Barsu, to niko ne spori, a sto se tice Alonsa, ja sam mislio na defanzivne zadatke u Realu, covek radi sve.

                    Ali, cinjenica da Real ovisi o igracima koje si naveo, sto i nije neka tajna, ali sto se tice napada, ali odbrana...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ne slazem se da je Xabi bolji od Inieste , daleko od toga , ali Brajkula ne slazem se ni s tobom .. Da njega nema Real ne bi bio malo slabiji , nego bas dosta , kakve lopte samo taj covjek dijeli , plus koliko obavi posla u odbrani i koliko lopti presjece i napravi veoma inteligentnih faulova . A o njegovom sutu , i pogotovo centarsutu ne treba trositi rijeci .

                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Dzerard je i danas medju najboljim igracima sveta ali nije top5, navijac si Liverpula, razumem te sto tako mislis, ali budimo objektivni i pre tri sezone bolji su bili Cavi, Ronaldo, Mesi, Ronaldinjo, Pirlo...

                        Takodje, odavno se nije desilo ono sto se nekada desavalo da Dzerard iznese sam utakmicu, omatorio je, ali i kada je bio mlad nikada nije bio top5, bio je dobar, u vrhu ali nikada top5 (mozda jedino u sezonu kada su osvojili LS-3:3 sa Milanom, ali mozda)!
                        Pirlo je isto izvanredan igrac ali po meni ne moze se porediti sa Gerrardom i ovo ne pisem zato sto sam navijac Liverpoola sinoc sam napisao i da je Rooney najkompletniji napadac trenutno pa prosudi da li sam ja objektivan,a i isto mi je smjesno da Gerrard nije nikad bio u top 5 igraca,a pogotovo ta sezona kad je osvojena LP bio je proglasen za treceg najboljeg igraca te sezone.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Kerik je fantastican,on obavi svoj dio posla,igra za tim.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Kao sto si sam rekao, sve je stvar ukusa, meni nije top5, ali svako ima svoj ukus.

                            Slazem se da je veoma vazan za Barsu, to niko ne spori, a sto se tice Alonsa, ja sam mislio na defanzivne zadatke u Realu, covek radi sve.

                            Ali, cinjenica da Real ovisi o igracima koje si naveo, sto i nije neka tajna, ali sto se tice napada, ali odbrana...
                            Odbrana? I tu je pitanje jer niko ne primecuje sta taj Cavi i Iniesta rade u defanzivi za Barsu, ogroooman posao, jer su zasenjeni njihovim loptama, golovima, tecnoj i pas igri u napdau...ipak, moguce je da je alonso bolji igrac u defanzivi od Inieste, ali kada se sve sabere i oduzme prednost je na Iniesti....ali opet, stvar ukusa, evo npr. neko vise gotivi Dzerarda, sto je po mom misljenju "smesno", ali cenim to njihovo misljenje, svako ima svoje, ne bih da se ja sada nekome namecem, samo diskutujem na temu
                            Originally posted by Dale View Post
                            Ne slazem se da je Xabi bolji od Inieste , daleko od toga , ali Brajkula ne slazem se ni s tobom .. Da njega nema Real ne bi bio malo slabiji , nego bas dosta , kakve lopte samo taj covjek dijeli , plus koliko obavi posla u odbrani i koliko lopti presjece i napravi veoma inteligentnih faulova . A o njegovom sutu , i pogotovo centarsutu ne treba trositi rijeci .

                            Druze, pazi sada, kakva je razlika kada se pomene da za real ne igra Kristiano Ronaldo i kada se pomene da za Real ne igra Cavi Alonso? Ogromna! Ovako, kada pomenes CR, odmah ti padne na pamet "uf, jbt, koliko su oslabljeni, mnogo", pa bez njega su skroz druga ekipa, njegovo ne igranje je veliki hendikep za Real, a kada pomenes Cavija Alonsa, odmah ti na pamet padne sledece" pa, dobro, igra CR, igra Di Marija, igra Ozil, ndaoknadice oni nekako Alonsa, eto npr. Granero nije los", ako me razumes ;)

                            Comment


                            • Kada je Alonso otisao iz Liverpoola bio sam presretan koliko smo para dobili,a sada znam da ga ne bi prodao za duplo vecu cifru,i kao igrac i kao covjek mnogo nedostaje Liverpoolu .
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Pirlo je isto izvanredan igrac ali po meni ne moze se porediti sa Gerrardom i ovo ne pisem zato sto sam navijac Liverpoola sinoc sam napisao i da je Rooney najkompletniji napadac trenutno pa prosudi da li sam ja objektivan,a i isto mi je smjesno da Gerrard nije nikad bio u top 5 igraca,a pogotovo ta sezona kad je osvojena LP bio je proglasen za treceg najboljeg igraca te sezone.
                                Pa, napisao sam ti, eto jedino te sezone, ccenim tvoje misljenje, ok...vec par puta sam rekao svako ima svoje....ja jednostavno mislim da je Iniesta bolji i to je to, mada mislim da je vecina na mojoj strani, ne na forumu vec u svetu
                                Originally posted by manda View Post
                                Kerik je fantastican,on obavi svoj dio posla,igra za tim.
                                mada je smesno porediti ga sa Dzerardom

                                Comment

                                Working...
                                X