Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 'bacpoola View Post
    Ja i dalje mislim da je Van der Sar bolji golman od Ceha ( ne da je ovaj los, naprotiv, pre one strasne povrede bio je po meni najbolji golman na svetu, ali nakon toga nije vise to onaj isti Ceh. I dalje je odlican, ali nije vise toliko dominantan ).

    @ S-Nash - Apsolutno si u pravu za Snajdera. Dosta ljudi iz mog okruzenja navija za Barsu, a mrzi Holandjane generalno, pa su i oni imali stav da je Mesi nije zasluzio. Snajder je prosto morao da je dobije, a to sto nije bio u 3 nominovana je bruka FIFA-e od koje se dugo nece oprati. I jos jedna stvar, meni se bas cini da Rejna ove godine kiksa vise nego ranije ( al opet ti odgledas sve utakmice Liverpula u sezoni, i znas bolje ). Meni se samo tako cini sa strane. Mozda gresim.
    Ceh nikad nije bio najbolji golman sveta,vec je jedno vreme Celsi imao mozda i najjacu odbranu gde su svi igrali fenomenalno i tad je mogao da im brani neki prosecan golman da odradi posao,naravno Ceh je mnogo iznad proseka a najbolji golmani sveta su Kasiljas i Bufon.

    Reina je imao ogroman kiks protiv Arsenala u prvom mecu sezone a posle je imao jos jedan protiv Blekburna dok ostatak primljenih golova ide na dusu prvenstveno Kirgijakosa i ostatka kikseva odbrane i pogresnih dodavanja veznog reda iz kojih su sevale kontre protivnika.Sad trenutno ne mogu da se setim da li je bio jos koji gol da je isao njemu na dusu mada mislim da nije.Ove godine smo zahvaljujuci njemu izbegli poraze na svim gostovanjima u LE osim protiv Brage gde nije mogao da odbrani penal,koji je bez potrebe skrivio naravno Kirgijakos.Uz to nas je spasao protiv Sanderlenda kuci i Birmingema u gostima gde smo izvukli po bod,protiv Fulama kad smo dobili 1:0 je spasao 3-4 cista gola,spasao nas totalnog debakla kuci od Blekpula i u gostima protiv Blekburna,mada je kriv za 1 gol,protiv Sitija u gostima nas takodje spasao debakla od jedno 6:0.Sigurno jedan od najboljih ove sezone u Liverpulu ali mnogo lose su igrali neki drugi igraci.Sa dovodjenjem levog beka i oporavkom ostalih igraca iz odbrane Liverpul ce imati sigurno jednu od najjacih odbrana na svetu.Karager se fenomenalno vratio posle povrede i u 3 derbija stavio Runija,Drogbu i Dzeka u dzep,videcemo sta ce biti sa Van Persijem ili koga vec bude cuvao u nedelju.Ager ima mnogo problema sa povredama ali kad igra Liverpul ne prima gol.Samo da bude zdrav i bice jedan od boljih stopera sveta,obratite svi paznju na njega sledece sezone.Dzonson se dosta poboljsao u defanzivi i igra najbolju sezonu u karijeri a evo sad i njega stigle povrede.Keli pokazao da je jedan naslednik Karagera,Vilson drugi a Flanagan treci.Skrtel i Aurelio su uvek bili bolji kad igraju manji broj utakmica tako da samo fali jedan standardan levi bek a Kirgijakos ide najverovatnije na leto.Tako da ce Liverpulu biti izuzetno tesko dati gol.
    Last edited by Casiraghi; 14-04-11, 20:48.
    sigpic

    Comment


    • Porto objasnio
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ipak ce da bude PSV Cao!
        sigpic

        Comment


        • Vilas Boas jos jedan dokaz da je Murinjo najveci znalac ove igre ikada.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ceh nikad nije bio najbolji golman sveta,vec je jedno vreme Celsi imao mozda i najjacu odbranu gde su svi igrali fenomenalno i tad je mogao da im brani neki prosecan golman da odradi posao,naravno Ceh je mnogo iznad proseka a najbolji golmani sveta su Kasiljas i Bufon.

            Reina je imao ogroman kiks protiv Arsenala u prvom mecu sezone a posle je imao jos jedan protiv Blekburna dok ostatak primljenih golova ide na dusu prvenstveno Kirgijakosa i ostatka kikseva odbrane i pogresnih dodavanja veznog reda iz kojih su sevale kontre protivnika.Sad trenutno ne mogu da se setim da li je bio jos koji gol da je isao njemu na dusu mada mislim da nije.Ove godine smo zahvaljujuci njemu izbegli poraze na svim gostovanjima u LE osim protiv Brage gde nije mogao da odbrani penal,koji je bez potrebe skrivio naravno Kirgijakos.Uz to nas je spasao protiv Sanderlenda kuci i Birmingema u gostima gde smo izvukli po bod,protiv Fulama kad smo dobili 1:0 je spasao 3-4 cista gola,spasao nas totalnog debakla kuci od Blekpula i u gostima protiv Blekburna,mada je kriv za 1 gol,protiv Sitija u gostima nas takodje spasao debakla od jedno 6:0.Sigurno jedan od najboljih ove sezone u Liverpulu ali mnogo lose su igrali neki drugi igraci.Sa dovodjenjem levog beka i oporavkom ostalih igraca iz odbrane Liverpul ce imati sigurno jednu od najjacih odbrana na svetu.Karager se fenomenalno vratio posle povrede i u 3 derbija stavio Runija,Drogbu i Dzeka u dzep,videcemo sta ce biti sa Van Persijem ili koga vec bude cuvao u nedelju.Ager ima mnogo problema sa povredama ali kad igra Liverpul ne prima gol.Samo da bude zdrav i bice jedan od boljih stopera sveta,obratite svi paznju na njega sledece sezone.Dzonson se dosta poboljsao u defanzivi i igra najbolju sezonu u karijeri a evo sad i njega stigle povrede.Keli pokazao da je jedan naslednik Karagera,Vilson drugi a Flanagan treci.Skrtel i Aurelio su uvek bili bolji kad igraju manji broj utakmica tako da samo fali jedan standardan levi bek a Kirgijakos ide najverovatnije na leto.Tako da ce Liverpulu biti izuzetno tesko dati gol.
            sve to stoji sto si ti rekao za odbranu chelse-a, ali UEFA moze jednom mozda pogrijesiti, ali 3 puta nikako(kada je u pitanju Cech)!
            naravno, to je tvoje misljenje, i svako ima pravo da ga kaze tj. napise!
            reina je dobar golman,ali nista spektakularno!;)
            da ne kuvamo vise o ovoj temi....

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              sve to stoji sto si ti rekao za odbranu chelse-a, ali UEFA moze jednom mozda pogrijesiti, ali 3 puta nikako(kada je u pitanju Cech)!
              naravno, to je tvoje misljenje, i svako ima pravo da ga kaze tj. napise!
              reina je dobar golman,ali nista spektakularno!;)
              da ne kuvamo vise o ovoj temi....
              Mozda je bila 1 sezona ali generalno on nije i nikad nece biti iznad Bufona i Kasiljasa.

              Reina je ove sezone branio svoju najbolju sezonu,sad sto su ostali kiksali to je druga stvar,ali golmanske karijere dugo traju a on ima 29 tako da njegove najbolje godine tek dolaze.
              sigpic

              Comment


              • Auuu 3 Portugalska tima u polufinalu LE
                Steta sto se sastaju moji favoriti u polufinalu ali nas ocekuje sjajan mec Port-Viljareal,na drugoj strani mislim da ce Benfika lagano da izbaci Bragu ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Auuuu,pa vi se raspravljate o golmanima koji su svi vrhunski, i samo ih nijanse dele...a vi ovde neke cak i spustate na nivo Djordja Pantica...Po meni postoje dve vrste golmana...jedan koji moze da odbrani lude zicere,da skida ono sto je ne moguce,a da prima golove sa 30 metara kroz noge ili kroz ruke i takve gluposti i golmane koji vam nece odbraniti ove "neodbranjive" suteve ali nece primati glupe golove...Sad sve zavisi kome je koji tip golmana drazi

                  Licno sam za ove sigurne koji brane ono sto treba da odbrane,a ne za ove sto primaju sa pola terena...Pravi primer Stojkovic-sta je samo branio i u zvezdi ( setimo se brage) i sad u partizanu (penali,fantasticni refleksi u situacijama 1 na 1) a prima golove maltene iz kornera...Recimo da bih ja uvek pre imao Van Der Sara na golu nego Barteza...a najbolji golmani od kako mi pratimo fudbal,da se tako izrazim su svakako Buffon,Kasiljas,Van der Sar...a ovi ostali su samo za nijansu ispod njih...Ne treba se prepirati oko toga

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    shvatio si svoju gresku!
                    hahaha...druze, kakve bre greske, jednostavno imam svoje misljenje i samtram da sam u pravu, ali ti si toliko tvrdogla da ne vredi sa tobom diskutovati....msm ok za neke golmane gore koje sam nabrojao tipa Nojer i Loris, ali to da je Ceh bolji od Bufona....hahah...ne mozes da verujes kakav smeh izaziva kod mene
                    opet, kazem necu vise o tome...jer kao sto smo bar 100x rekli svako ima svoje ;)

                    Comment


                    • Ipak ja mislim da ce ovo Porto i Barselona da osvoje
                      sigpic

                      Comment


                      • Mozete da se svadjate koliko hocete i da razmenjujete misljenja ali Bufon je verovatno najbolji golman 21. veka. Starije nisam gledao ne znam ima tu Benksa Siltona Zofa Sumahera Ravelija Zenge ali ono sto sam ja gledao i sto sam citao Djidji i Oliver Kan su nesto sto ce se tesko ponovo pojaviti.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Od udruzenja poznatijeg kao International Federation of Football History&Statistics dobio je priznanje za godinu 2010. kao clan top 5 najboljih golmana svijeta uz: casillasa,julia cesara,neuera i stekelenburga!
                          nigdje tu ne vidim buffona, van der saara, ili pak reine!

                          pozz batice....;)
                          By the fucking International Federation of Football History&Statistics Buffon je proglasen najboljim golmanom dekade 2000-2009 Pozz batice

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Mozete da se svadjate koliko hocete i da razmenjujete misljenja ali Bufon je verovatno najbolji golman 21. veka. Starije nisam gledao ne znam ima tu Benksa Siltona Zofa Sumahera Ravelija Zenge ali ono sto sam ja gledao i sto sam citao Djidji i Oliver Kan su nesto sto ce se tesko ponovo pojaviti.
                            Zaboravio si Smajhela . Salim se naravno, samo volim uvek da pomenem nesto vezano za Junajted .

                            Sto se Bufona tice, mislim da sveto trojstvo u I dekadi 21. veka cine Bufon-Kan-Kasiljas.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 'bacpoola View Post
                              Zaboravio si Smajhela . Salim se naravno, samo volim uvek da pomenem nesto vezano za Junajted .

                              Sto se Bufona tice, mislim da sveto trojstvo u I dekadi 21. veka cine Bufon-Kan-Kasiljas.
                              Djidji je Djidji ;)

                              Comment




                              • Kakva je ovo legenda ,daj go Manchesteru bit ces mi najdrazi igrac
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X