Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nikako Kapelo igra 4 4 2 sa dva zadnja vezna jednim ofanzivnim i jednim defanzivnim krilom dok Lipi skoro uvek igra 4 3 2 1.
    Pa to jeste tako sada ali oni su prvi odigrali tu formaciju jos devedesetih a Anceloti je to uzeo za stalno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Pa Leonardo je totalni debil i prica za sebe.A sto se tice Toresa i Drogbe ajde da stavlja Toresa protiv Vigana ali u utakmici u kojoj treba da pobedis jedan Mancester na Old Trafordu da rizikujes sa tim,pa Murinjo ili Hidink bi ga odavno za klupu prikucali.Drogba je ove sezone isto imao povrede + malarija ali opet je mnogo bolji od Toresa.A ne mislim da je Anceloti los zbog toga sto nije nista osvojio ove sezone,vec zbog gomile nerezonskih poteza koje je pravio i dok je bio u Milanu.Evo na primer protiv mog Liverpula on gubi 1:0 i ubacuje Luiza bez ikakve potrebe umesto nekog ofanzivnijeg igraca a niko se u odbrani nije povredio.Ja jesam malo preterao i nije bas toliko los ali stavljati ga u rang sa Murinjom,Hidinkom,Lipijem i ostalima je takodje preterivanje.Anceloti nije toliko dobar ali nije ni los kao recimo Leonardo.
      Necemo sada o Leonardu, tek je poceo sa ovim poslom, ceo crno-plavi deo Milana se veselio kada je dosao na klupu, prekinuo je lose rezultate Beniteza, a uneo je i pozitivnu atmosferu u svlacionicu koja je bila narusena za vreme Rafe. Dakle, mislim da je jos rano njemu suditi, a isto sam mislio kada su terali Feraru sa klupe Juvea, i dalje mislim da je trebalo coveku pruziti sansu.
      A sto se tice Toresa, ima tu i druga strane medalje, secas se kako je Tores prosle sezone igrao protiv najboljeg stopera na planeti Vidica, pa ubijaoga je, da ne kazem sprdao je se sa njim, verovatno je igrao na tu kartu, a i verovatno je pomisio "mozda bas veceras ga krene", u svakom slucaju imao je sigurno neki razlog zbog cega je pre stavio Toresa nego Drogbu, a kapiram da je to ovaj gore koji sam naveo, plus sto je malo smesno drzati igraca na klupi koga si platio 50 miliona i to u najvaznijoj utakmici sezone
      Sto se tica Milana, mozemo mi sada da pricamo o njegovim bubicama koliko hocemo ali on im je donosio rezultate, eto i ja imam da m prigovorim za jednu a to je drzanje na klupi majstora fudbala sa imenom i prezimenom Rui Kosta, ali taj covek, sa bas tim bubicama, im je donosio rezultate i iskreno ne vidim trenutak u skorijoj buducnosti kada ce ih Milan ponoviti. ;)
      Originally posted by Dale View Post
      Ja mislim da Ancelotti treba da stavlja i Torresa i Drogbu u prvu postavu .. oni mozda jesu trenutno van forme , pogotovo Torres dok se Drogba vraca , ali oni su milion puta pokazali da su klase i da spadaju medju najbolje napadace svijeta .. Po meni najveci problem u igri Chelseaa treba traziti u Anelki i Maloudi .. Anelka je solidan u zadnje vrijeme , ali Malouda je do tekme sa Wiganom neki dan imao post od golova otprilike kao i Torres .. Ja sam i vise razocaran s ovom sezonom londonskog tima , smio sam kucu da stavim da ce osvojiti EPL pred pocetak lige , a pogotovo poslije prvih 10 kola , kada su osvojili 25 bodova ja mislim , ali dalje je krenulo jako lose .. Nemam sta da kazem osim bit ce bolje .. Ancelottia ne volim vec odavno , otkako je Rivalda doveo u Milan i onda ga drzao na klupi , a u prvoj postavi igrao Dalla Bona .. Ne smatram da je idiot , ali da ima svojih bubica to je itekako tacno ( najsvjezija je ona sa stavljanjem Essiena na poziciju desnog beka , ali dobro i to mu se progledati kroz prste , jer je Michael i kod Josea i Granta igrao u odbrani ) , mislim da je jedino Hiddink ga uvijek drzao u vezi

      Toliko ;)
      Slazem se sa tobom druze, strvatno mi nije jasno sta mu ta dva igraca traze u ekipi, ja bih pre gurao Kalua umesto Malude, a Drogbu umesto Anelke. Jedina dva dobra poteza koja su nacinili ljudi iz Celzija su dovodjenje Davida Luiza i slanje na pozajmicu u Bolton Staridza, mislim da ce taj decko u buducnosti dosta golova davati za Celzi, videcemo....sve ostao, pa 50 miliona za Toresa su veliki promasaji! Ah, da, doveli su i Ramireza iz Benfike, realno nije klasa od fudalera ali je dobar igrac za klupu, da pomogne pola sata, dvadeset minuta....solidan potez, samo sto je taj Ramirez standardan jer je mali fond korisnih igraca u Celziju.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        apsolutno si u pravu!
        samo ti se ne slazem za cecha sto si rekao da je istosen!
        cech je odlicno branio ove sezone kao i uvijek!
        Seti se samo meca sa Liverpulom, a i svake naredne sezone ima sve vise kiksvea pocevsi od onih za Cehe protiv Turaka, pa redom do danas....proslo je njegovo najbolje!
        Originally posted by S-Nash View Post
        Pa to jeste tako sada ali oni su prvi odigrali tu formaciju jos devedesetih a Anceloti je to uzeo za stalno.
        Ne bih se slozio, ja kako pamtim Anceloti je igrao jos u Juveu sa cetiri vezna bez krila: Davids-Takinardi-Konte-ispred Zidan....Kapelo je uvek forsirao 4-4-2 (u Juveu Nedved-Emerson-Viera-Kamoranezi), takodje i u Realu kao i sada sa Englezima.
        Dok je eto Lipi kombinovao, primarna formacija mu je neka defanzivna 4-2-3-1 koja se transofmise u fazi odbrane u 4-5-1 sa zadnjim vveznim koji je bukvalno peti stoper! Mada je u Juveu znao da gurne i 3-5-2 sa spoljnim igracima, Lipi je jednostavno pravi takticar i kritikujem ga za poslednji SP sto je izostavio par najkvalitetnijih igraca, dogurao bi daleko, ovako se izglupirao do kraja sa svojom "disciplinom".

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          "
          Slazem se sa tobom druze, strvatno mi nije jasno sta mu ta dva igraca traze u ekipi, ja bih pre gurao Kalua umesto Malude, a Drogbu umesto Anelke. Jedina dva dobra poteza koja su nacinili ljudi iz Celzija su dovodjenje Davida Luiza i slanje na pozajmicu u Bolton Staridza, mislim da ce taj decko u buducnosti dosta golova davati za Celzi, videcemo....sve ostao, pa 50 miliona za Toresa su veliki promasaji! Ah, da, doveli su i Ramireza iz Benfike, realno nije klasa od fudalera ali je dobar igrac za klupu, da pomogne pola sata, dvadeset minuta....solidan potez, samo sto je taj Ramirez standardan jer je mali fond korisnih igraca u Celziju.
          Sve to stoji sto si ti naveo za Torresa, ja se nadam da ce proraditi!
          ramirez je dobar igrac, ali ne za klupu....ovo mu je tek prva sezona, ne mogu se svi igraci automatski uklopiti u ekipu i igru na ostrvu, nije se ni Nasri odmah uklopio, ali zato je ova sezona bila njegova najbolja u arsenalu!
          Sve zavisi...nekome mozda trebaju i 2-3 sezone da se uklopi a neko se odmah uklopi...

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Sve to stoji sto si ti naveo za Torresa, ja se nadam da ce proraditi!
            ramirez je dobar igrac, ali ne za klupu....ovo mu je tek prva sezona, ne mogu se svi igraci automatski uklopiti u ekipu i igru na ostrvu, nije se ni Nasri odmah uklopio, ali zato je ova sezona bila njegova najbolja u arsenalu!
            Sve zavisi...nekome mozda trebaju i 2-3 sezone da se uklopi a neko se odmah uklopi...
            Da budem iskren Nasri je dobar tehnicar, pravi dribler, ali eto ni njega nema u krucijalnim momentima sezone, protiv Barse u oba meca nula, a evo sada i u prvenstvu se bas i ne veseli, sada kada se realno lomi prvenstvo....a pogledajmo npr. Gigksa, nema ga nigde cele sezone i sada kada je najpotrebnije on pokaze da je majstor, to je odlika prvog igraca (dobro necemo da racunamo igrace tipa Mesi, Ronaldo, Cavi....koji su vanserijski igraci i koji cele sezone igraju vrhunski fudbal, msm to je nekada radio i Gigks kada je bio u njihovim godinama, da se ne lazemo, ali sada pokazuje svoj kvalitet kada je najpotrebnije), tako da je ne bih dao Nasriju neku visoku ocenu za ovu sezonu, eto npr. 7.5/10 ;)
            Sto se tice Ramireza, nije me odusevio i mislim da Celzi ima malo kvlitetnijeg igraca na toj poziciji da bi ovaj ima prepolovljenu minutazu ove sezone ;)

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Seti se samo meca sa Liverpulom, a i svake naredne sezone ima sve vise kiksvea pocevsi od onih za Cehe protiv Turaka, pa redom do danas....proslo je njegovo najbolje!

              ".
              a sjeti se samo meca sa sunderlandom ove sezone, kada je chelsea izgubio 3:0 a mogli su izgubiti 5:0 lagano, protiv fulhama ja msm odbranio penal u zadnjim minutama i donio bod ekipi itd...a to sto on ima kikseve, to je standardno, i casillas ih ima pa je opet najbolji!
              ne moze mu proci vrijeme kad ima tek 28 godina, al' nikako!!!

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Da budem iskren Nasri je dobar tehnicar, pravi dribler, ali eto ni njega nema u krucijalnim momentima sezone, protiv Barse u oba meca nula, a evo sada i u prvenstvu se bas i ne veseli, sada kada se realno lomi prvenstvo....a pogledajmo npr. Gigksa, nema ga nigde cele sezone i sada kada je najpotrebnije on pokaze da je majstor, to je odlika prvog igraca (dobro necemo da racunamo igrace tipa Mesi, Ronaldo, Cavi....koji su vanserijski igraci i koji cele sezone igraju vrhunski fudbal, msm to je nekada radio i Gigks kada je bio u njihovim godinama, da se ne lazemo, ali sada pokazuje svoj kvalitet kada je najpotrebnije), tako da je ne bih dao Nasriju neku visoku ocenu za ovu sezonu, eto npr. 7.5/10 ;)
                Sto se tice Ramireza, nije me odusevio i mislim da Celzi ima malo kvlitetnijeg igraca na toj poziciji da bi ovaj ima prepolovljenu minutazu ove sezone ;)
                Nisam ja rekao da je Nasri odigrao perfektno, ali je odigrao najbolje otkad je u arsenalu!
                a to za ramireza si u pravu, ali opet ti kazem ovo mu je tek prva sezona!

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  a sjeti se samo meca sa sunderlandom ove sezone, kada je chelsea izgubio 3:0 a mogli su izgubiti 5:0 lagano, protiv fulhama ja msm odbranio penal u zadnjim minutama i donio bod ekipi itd...a to sto on ima kikseve, to je standardno, i casillas ih ima pa je opet najbolji!
                  ne moze mu proci vrijeme kad ima tek 28 godina, al' nikako!!!
                  Tacno druze, ko radi taj i gresi, svi gresimo, ali problem je u tome sto Ceh svake naredne godine sve vise gresi!

                  Comment


                  • Ma samo nek ostane Ceh u Celziju, a da nama dodje De Gea . Milina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Tacno druze, ko radi taj i gresi, svi gresimo, ali problem je u tome sto Ceh svake naredne godine sve vise gresi!

                      ja ti samo kazem realno....cech je u top 3 najbolja golmana danasnjice!
                      a ti imas to svoje misljenje, i ja ti ga ne planiram izbijati iz glave!

                      Comment


                      • Ne vidim razlog rasparave, zna se da je Casillas najbolji...

                        Cech je sjajan golman, svako ima svoje mane, niko nije savrsen, ali kada se realno pogleda, na trzistu nema boljeg golmana od njega, Casillas nije na prodaju.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by 'bacpoola View Post
                          Ma samo nek ostane Ceh u Celziju, a da nama dodje De Gea . Milina.
                          Da sam navijac Mancestera vise bih se radovao Rene Adleru npr. ;)
                          Originally posted by tata Mumi View Post
                          ja ti samo kazem realno....cech je u top 3 najbolja golmana danasnjice!
                          a ti imas to svoje misljenje, i ja ti ga ne planiram izbijati iz glave!
                          Kasiljas, Bufon, Nojer, Adler, Van der Sar, Dzoj Hart, Ugo Loris, Pepe Reina....to su samo neki koji su mi odmah pali na pamet, verovatno bih mogao da ti nabrojim jos kojeg ;)

                          Comment


                          • Rene Adler je meni licno opcija br. 2. Sa Stekelenburgom koji je br. 3
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kasiljas, Bufon, Nojer, Adler, Van der Sar, Dzoj Hart, Ugo Loris, Pepe Reina....to su samo neki koji su mi odmah pali na pamet, verovatno bih mogao da ti nabrojim jos kojeg ;)
                              Nadam se da se salis, pogotovo za Van der Sara i Reinu...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Kasiljas, Bufon, Nojer, Adler, Van der Sar, Dzoj Hart, Ugo Loris, Pepe Reina....to su samo neki koji su mi odmah pali na pamet, verovatno bih mogao da ti nabrojim jos kojeg ;)
                                nemoj vise nabrajati molim te
                                za casillasa se slazem da je u top 3, slazem se i za van der saara...buffon je oslabio zadnjih nekoliko godina(prije je bio jacina, nema sta) hart je talentovan ali nije dorastao tom nivou kao ni neuer,de gea i ti talentovani golmani!
                                al' ovo za reinu cu shvatiti kao salu!
                                mog'o si dodati i valdeza, i on je strasan golman, cak je i 4. golman spanije!

                                Comment

                                Working...
                                X