Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kakav crni Anceloti,pa taj je ispod Aleksandra Stanojevica a ne u rangu sa Murinjom.
    Sad si ga zagulio do kraja, imao jednu losu sezonu sa Celzijem, koji je realno potrosena ekipa (Lampard, Ceh, Teri, Esli Kol, Anelka, Drogba....sve potroseni igraci), plus sto su ekipa bez klupe, dosta su oni dogurali kao takvi ove sezone, i odmah ga lose ocenjujes. A neces da se setis sta je sve radio sa Juveom i Milanom, a i sa Celzijem je uzeo titulu prosle godine, a nije lako to uraditi, pa pogledaj koliko se samo veseli Venger muci ;)

    Comment


    • Dezinformacija komentatora IN televizije,Sofra,rekao je da je Ramos dobio zuti i da nece igrati protiv Barse,sto nije tacno,igrace
      Samo Karvaljo nece biti tu,mada to i nije neka velika steta...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Kakav crni Anceloti,pa taj je ispod Aleksandra Stanojevica a ne u rangu sa Murinjom.
        Uf uf teske reci on je mozda kiksnuo u Celziju ali je po meni napravio najbolju ekipu modernog fudbala. Moze neko staviti sadasnju Barsu na to mesto ali Dida Cafu Stam Nesta Maldini Gatuzo Sedorf Pirlo Kaka Krespo(Inzagi) Sevcenko je nesto najsavrsenije sto sam ja ikad gledao. I svi ti igraci su bez Ancelotija dosta slabiji. Normalno Stam Cafu i Maldini su vec bili igraci ali svi ostali su mnogo slabiji bez njega.

        P.S. Karvaljo je tata pogledajte Celzi kakve rupe ima bez njega. Da ne pricam o tome sto je Real zategnut sa njim pozadi kao struna. Falice im on samo tako.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Sad si ga zagulio do kraja, imao jednu losu sezonu sa Celzijem, koji je realno potrosena ekipa (Lampard, Ceh, Teri, Esli Kol, Anelka, Drogba....sve potroseni igraci), plus sto su ekipa bez klupe, dosta su oni dogurali kao takvi ove sezone, i odmah ga lose ocenjujes. A neces da se setis sta je sve radio sa Juveom i Milanom, a i sa Celzijem je uzeo titulu prosle godine, a nije lako to uraditi, pa pogledaj koliko se samo veseli Venger muci ;)
          Ima on trofeje to stoji ali ima i Gvardiola.Anceloti je uvek znao da pravi idiotske takticke poteze.Samo sto u ondasnjem Juveu i Milanu je mogao bilo koga da ubaci i da mu taj odradi posao jer su to bile fenomenalne ekipe.Kad ti u jednom timu igraju Kafu,Nesta,Maldini,Pirlo,Kaka,Sedorf,Inzagi i ostali nije tesko nesto osvojiti.Sama cinjenica da ove sezone drzi Toresa koji nije sa ovom formom ni za Bombardere iz Male Mostanice umesto jednog Drogbe je dovoljna.Esjena stavlja na desnog beka,Kalu uopste ne igra,a za tu titulu od prosle godine mu je dosta pomogla povreda Runija,a osim Mancestera nije bilo pravog rivala za trofej.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Uf uf teske reci on je mozda kiksnuo u Celziju ali je po meni napravio najbolju ekipu modernog fudbala. Moze neko staviti sadasnju Barsu na to mesto ali Dida Cafu Stam Nesta Maldini Gatuzo Sedorf Pirlo Kaka Krespo(Inzagi) Sevcenko je nesto najsavrsenije sto sam ja ikad gledao. I svi ti igraci su bez Ancelotija dosta slabiji. Normalno Stam Cafu i Maldini su vec bili igraci ali svi ostali su mnogo slabiji bez njega.

            P.S. Karvaljo je tata pogledajte Celzi kakve rupe ima bez njega. Da ne pricam o tome sto je Real zategnut sa njim pozadi kao struna. Falice im on samo tako.
            Zna on da sastavi ekipu ali taktika mu je cista nula,kao i autoritet a uz to se vecito svadjao sa igracima,pa svi napadaci osim Inzagija otisli iz Milana zbog njega.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Uf uf teske reci on je mozda kiksnuo u Celziju ali je po meni napravio najbolju ekipu modernog fudbala. Moze neko staviti sadasnju Barsu na to mesto ali Dida Cafu Stam Nesta Maldini Gatuzo Sedorf Pirlo Kaka Krespo(Inzagi) Sevcenko je nesto najsavrsenije sto sam ja ikad gledao. I svi ti igraci su bez Ancelotija dosta slabiji. Normalno Stam Cafu i Maldini su vec bili igraci ali svi ostali su mnogo slabiji bez njega.

              P.S. Karvaljo je tata pogledajte Celzi kakve rupe ima bez njega. Da ne pricam o tome sto je Real zategnut sa njim pozadi kao struna. Falice im on samo tako.
              Zna on da sastavi ekipu ali taktika mu je cista nula,kao i autoritet a uz to se vecito svadjao sa igracima,pa svi napadaci osim Inzagija otisli iz Milana zbog njega.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Zna on da sastavi ekipu ali taktika mu je cista nula,kao i autoritet a uz to se vecito svadjao sa igracima,pa svi napadaci osim Inzagija otisli iz Milana zbog njega.
                On je jedini covek koji moze da te udavi a da to ne primetis onaj Milan je uvek imao 60% lopte u posedu a sve ti se cini igraju lose. Neverovatan sistem bez krilnih veznih sa poluspicem i defanzivnim plejmejkerom. Prakticno je izmislio nov stil igre.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ima on trofeje to stoji ali ima i Gvardiola.Anceloti je uvek znao da pravi idiotske takticke poteze.Samo sto u ondasnjem Juveu i Milanu je mogao bilo koga da ubaci i da mu taj odradi posao jer su to bile fenomenalne ekipe.Kad ti u jednom timu igraju Kafu,Nesta,Maldini,Pirlo,Kaka,Sedorf,Inzagi i ostali nije tesko nesto osvojiti.Sama cinjenica da ove sezone drzi Toresa koji nije sa ovom formom ni za Bombardere iz Male Mostanice umesto jednog Drogbe je dovoljna.Esjena stavlja na desnog beka,Kalu uopste ne igra,a za tu titulu od prosle godine mu je dosta pomogla povreda Runija,a osim Mancestera nije bilo pravog rivala za trofej.
                  Druze, pa ima i Inter ekipu i evo kao sto vidis popi sedam komada od Salkea, a i u Italiji slabo sljakaju. Anceloti jednostavno ove sezone ima jedan problem, a to je tanka klupa, kao i ta istrosenost igraca o kojoj sa govorio, proslo je ono njihovo najbolje. Sada sto stavlja Toresa pre Drogbe je stvar za diskusiju, Drogba me nije odusevio ove sezone, dosta ispod nivoa iz prethodnih sezona, a sto se tice Toresa on nikako da se vrati posle onih silnih povreda, sam se jedno vreme zalio da je Premier liga mnogo gruba, te da trpi mnogo udaraca tokom meceva, povredio se i od te povrede nigde ga nema, e sada Celzi je dao za njega 50 miliona (sto je najveca glupost u istoriji sporta), decko vredi, ali partije koje pruza od SP mu ne nabijaju tu cenu, realno i 25 bi bilo mnogo, i sta ce trener u takvoj situaciji, da ga drzi na klupi? Nije sve to tako lako kao sto ti pricas, doveo si igraca, platio ga brdo para i da ti pre njega igraju polu raspali Anelka, i istroseni Drogba. A bice i to da je i Anceloti pogresio u proceni da ce se taj Tores vratiti u formu te mu zbog toga daje minutazu. Bilo kako bilo, ne mozemo osporavati uspehe i kvalitet jednog trenera samo zbog jedne lose sezone, u kojoj realno i nije imao tim za osvajanje kako Premier lige, tako i Lige Sampiona.
                  Last edited by Brajkula; 13-04-11, 22:23.

                  Comment


                  • "I have to train with 10 men [to prepare for the Barcelona semi-final], how to play with 10 men, because I go there with Chelsea, I finish with 10, I go there with Inter, I finish with 10 and I have to train to play with 10 men because it can happen again."

                    Mourinho
                    Last edited by Il Capitano; 14-04-11, 07:50.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      On je jedini covek koji moze da te udavi a da to ne primetis onaj Milan je uvek imao 60% lopte u posedu a sve ti se cini igraju lose. Neverovatan sistem bez krilnih veznih sa poluspicem i defanzivnim plejmejkerom. Prakticno je izmislio nov stil igre.
                      Da je posed lopte neko merilo igre Barsa bi svake godine osvajala LS.A tako su pre njega igrali Kapelo i Lipi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Druze, pa ima i Inter ekipu i evo kao sto vidis popi sedam komada od Salkea, a i u Italiji slabo sljakaju. Anceloti jednostavno ove sezone ima jedan problem, a to je tanka klupa, kao i ta istrosenost igraca o kojoj sa govorio, proslo je ono njihovo najbolje. Sada sto stavlja Toresa pre Drogbe je stvar za diskusiju, Drogba me nije odusevio ove sezone, dosta ispod nivoa iz prethodnih sezona, a sto se tice Toresa on nikako da se vrati posle onih silnih povreda, sam se jedno vreme zalio da je Premier liga mnogo gruba, te da trpi mnogo udaraca tokom meceva, povredio se i od te povrede nigde ga nema, e sada Celzi je dao za njega 50 miliona (sto je najveca glupost u istoriji sporta), decko vredi, ali partije koje pruza od SP mu ne nabijaju tu cenu, realno i 25 bi bilo mnogo, i sta ce trener u takvoj situaciji, da ga drzi na klupi? Nije sve to tako lako kao sto ti pricas, doveo si igraca, platio ga brdo para i da ti pre njega igraju polu raspali Anelka, i istroseni Drogba. A bice i to da je i Anceloti pogresio u proceni da ce se taj Tores vratiti u formu te mu zbog toga daje minutazu. Bilo kako bilo, ne mozemo osporavati uspehe i kvalitet jednog trenera samo zbog jedne lose sezone, u kojoj realno i nije imao tim za osvajanje kako Premier lige, tako i Lige Sampiona.
                        Pa Leonardo je totalni debil i prica za sebe.A sto se tice Toresa i Drogbe ajde da stavlja Toresa protiv Vigana ali u utakmici u kojoj treba da pobedis jedan Mancester na Old Trafordu da rizikujes sa tim,pa Murinjo ili Hidink bi ga odavno za klupu prikucali.Drogba je ove sezone isto imao povrede + malarija ali opet je mnogo bolji od Toresa.A ne mislim da je Anceloti los zbog toga sto nije nista osvojio ove sezone,vec zbog gomile nerezonskih poteza koje je pravio i dok je bio u Milanu.Evo na primer protiv mog Liverpula on gubi 1:0 i ubacuje Luiza bez ikakve potrebe umesto nekog ofanzivnijeg igraca a niko se u odbrani nije povredio.Ja jesam malo preterao i nije bas toliko los ali stavljati ga u rang sa Murinjom,Hidinkom,Lipijem i ostalima je takodje preterivanje.Anceloti nije toliko dobar ali nije ni los kao recimo Leonardo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja mislim da Ancelotti treba da stavlja i Torresa i Drogbu u prvu postavu .. oni mozda jesu trenutno van forme , pogotovo Torres dok se Drogba vraca , ali oni su milion puta pokazali da su klase i da spadaju medju najbolje napadace svijeta .. Po meni najveci problem u igri Chelseaa treba traziti u Anelki i Maloudi .. Anelka je solidan u zadnje vrijeme , ali Malouda je do tekme sa Wiganom neki dan imao post od golova otprilike kao i Torres .. Ja sam i vise razocaran s ovom sezonom londonskog tima , smio sam kucu da stavim da ce osvojiti EPL pred pocetak lige , a pogotovo poslije prvih 10 kola , kada su osvojili 25 bodova ja mislim , ali dalje je krenulo jako lose .. Nemam sta da kazem osim bit ce bolje .. Ancelottia ne volim vec odavno , otkako je Rivalda doveo u Milan i onda ga drzao na klupi , a u prvoj postavi igrao Dalla Bona .. Ne smatram da je idiot , ali da ima svojih bubica to je itekako tacno ( najsvjezija je ona sa stavljanjem Essiena na poziciju desnog beka , ali dobro i to mu se progledati kroz prste , jer je Michael i kod Josea i Granta igrao u odbrani ) , mislim da je jedino Hiddink ga uvijek drzao u vezi

                          Toliko ;)
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Da je posed lopte neko merilo igre Barsa bi svake godine osvajala LS.A tako su pre njega igrali Kapelo i Lipi.
                            Nikako Kapelo igra 4 4 2 sa dva zadnja vezna jednim ofanzivnim i jednim defanzivnim krilom dok Lipi skoro uvek igra 4 3 2 1.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Sad si ga zagulio do kraja, imao jednu losu sezonu sa Celzijem, koji je realno potrosena ekipa (Lampard, Ceh, Teri, Esli Kol, Anelka, Drogba....sve potroseni igraci), plus sto su ekipa bez klupe, dosta su oni dogurali kao takvi ove sezone, i odmah ga lose ocenjujes. A neces da se setis sta je sve radio sa Juveom i Milanom, a i sa Celzijem je uzeo titulu prosle godine, a nije lako to uraditi, pa pogledaj koliko se samo veseli Venger muci ;)
                              apsolutno si u pravu!
                              samo ti se ne slazem za cecha sto si rekao da je istosen!
                              cech je odlicno branio ove sezone kao i uvijek!

                              Comment


                              • I naravno tu je i John Terry!
                                On jednostavno mora biti u ekipi!

                                Comment

                                Working...
                                X