Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Porto 5:1


    Falcao

    Comment


    • I Benfika 4:1,ovo se ne stize
      sigpic

      Comment


      • Sljedece sedmice nevjerovatno zanimljivi revansi i u LP i u EL

        Ali onaj Falcao je ubica.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Radamel

          Vec drugi , ako ne i treci hattrick ove godine u LE , kakvi majstori ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Porto osvaja po pruženoj igri. Barem po meni
            Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

            Comment


            • Nema drame u utorak u mancesteru,celzi nebi ni partizan izbacio s onakvom igrom od juce i srede,tores isfrustriran,drogba se bori ali znamo kako on kida kad je u top formi uz to mancestser u velikom zaletu,lagano ce u finale. Totinhem i real verovatno 0-2,murinjo svira istu pesmu kao sa cska prosle godine,barsa ce verovatno opusteno da odigra na neki remi sa dosta golova,svaka cat sahtjoru,najjaci otpor do sada pruzen na nou kampu. Za gelzenkirhen ne smem nista da kazem,posle onog u milanu,znam samo da odbrojavam sate,verujem u nerazzurre pa kako bog da! TI AMO INTER!!!!

              Comment


              • Originally posted by Cwelle car View Post
                Nema drame u utorak u mancesteru,celzi nebi ni partizan izbacio s onakvom igrom od juce i srede,tores isfrustriran,drogba se bori ali znamo kako on kida kad je u top formi uz to mancestser u velikom zaletu,lagano ce u finale. Totinhem i real verovatno 0-2,murinjo svira istu pesmu kao sa cska prosle godine,barsa ce verovatno opusteno da odigra na neki remi sa dosta golova,svaka cat sahtjoru,najjaci otpor do sada pruzen na nou kampu. Za gelzenkirhen ne smem nista da kazem,posle onog u milanu,znam samo da odbrojavam sate,verujem u nerazzurre pa kako bog da! TI AMO INTER!!!!
                Piu bella amore! 0-5 u Nemackoj da pocrka bagra!

                Comment


                • Sastavi za vecerasnje utakmice

                  http://www.uefa.com/uefachampionslea...&match=2007737

                  Drogba na klupi
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Sad kad je Drogba na klupi se i zvanicno moze reci da je Mancester prosao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije Essien desni bek , ali je genije stavio Drogbu na klupu , mora nesto , genijalno Carlo , genijalno ! !
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Odlicno
                        sigpic

                        Comment


                        • Jao kako cemo da trpamo veceras,tipujem na Cicarita.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Znaci Pizon i Ilija Petkovic zajedno nisu ravni Ancelotijevoj gluposti.
                            sigpic

                            Comment


                            • E ovo je veceras Torresu sansa da zabije go na koji se ja necu naljutiti

                              Samo mi nije jasan Carlo,Drogba im je najbolji igrac
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ancelotti

                                Comment

                                Working...
                                X