Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real-Totenhem X2
    Barsa-Sahtjor 3+
    Man.Junajted-Celzi 1
    Inter-Salke X

    Totenhem <3 , nadam se da mogu i Real proci.
    Barsa bi trebala da pobjedi nekoliko razlike Sahtjor, ne vidim tu nikakav problem, pa onda u Donjecku remizirati.
    Mancester bi trebao minimalno da pobjedi 1-0, ocekujem dosta cvrstu utakmicu.
    A Ako Nojer bude na visini zadatka bit ce ovo nerjesen ishod, i ocekujem prolaz Salkea.
    sigpic

    Comment


    • Real M - Totenhem
      Realu nece igrati Benzema, nemaju neki vrhunski napad sa Adebajorom. Kedira i Ozil se nisu bas uklopili u igru spanaca, kao sto i sam Murinjo nije zadovoljan njihovim igrama.
      Sto se tice odbrane, skoro na svakoj utakmici mogu da prime gol. Mislim da ce Totenhem uspeti da postigne jedan gol. Tesko ce Real do pobede, a plasi me i Murinjo koji je veliki takticar i mozda bude igrao na nereseno.

      Comment


      • Iskreno, mislim da se Ozil pravo dobro uklopio.

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Mora da se salis Pa oni su od onog poraza protiv Sunderlanda 0-3 postali odron. Znaci totalni raspad sistema. Barsa prosto ima da rastima sve na njenom putu do trofeja.

          A to sto te nervira trenutno najbolji tim na svetu to je vec stvar subjektivnosti. Gledaj realno i videces da Barsi nema niko ravan ove godine.
          Barsa jeste najbolja ove godine,ali ne volim uopste taj tim i strasno me nervira.Celsi je posle susreta sa sunderlandom pobijedio mancester junajted i siti i ti kazes da su raspad sistema.Barsa nece doci ni do finala,izbacice je real.

          Comment


          • Originally posted by Candid View Post
            Iskreno, mislim da se Ozil pravo dobro uklopio.

            OZIL (Real, Madrid)
            Ozil je veoma brz, karakteriše ga veliki radijus kretanja i sposobnost da dugo zadrži loptu u posedu ali po zadatku trenera, taman toliko sekundi koliko je potrebno da se ostali saigrači postave na bolje pozicije . Teško mu je oduzeti loptu a ne zadržava igru već uspešno skriva nameru i kada “bljesne” odmah mu je oprošteno što je “zadržavao” loptu, jer njegova zamisao tada postaje jasna! Treba imati takvog igrača u timu jer to je u Realu novi bitan kvalitet, dragocen igrač i prilično harizmatičan i pozitivan lik, sa dobrim idejama i na terenu i u životu uopšte… Sve to će Ozala verovatno opredeliti ubrzo za jednog od najboljih fudbalera sredine terena… Turčin je u Nemačkoj stekao izvanredne radne navike, a uz to je maštovit, kreator igre a kad treba može da igra i veoma jednostavno…
            Pritom, sasvim se brzo i dobro uklopio, privlači pažnju svojim igrama u dresu Reala.

            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • Originally posted by Fedex ba View Post
              Barsa jeste najbolja ove godine,ali ne volim uopste taj tim i strasno me nervira.Celsi je posle susreta sa sunderlandom pobijedio mancester junajted i siti i ti kazes da su raspad sistema.Barsa nece doci ni do finala,izbacice je real.
              A Real ce biti izbacen od Engleza ;)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Arnel.S View Post
                A Real ce biti izbacen od Engleza ;)
                Ada oce,razbice ih real,murinjo je to,zna kako treba da igra protiv englaskih ekipa.

                Comment


                • Originally posted by Fedex ba View Post
                  Ada oce,razbice ih real,murinjo je to,zna kako treba da igra protiv englaskih ekipa.
                  Zivi bili pa vidjeli
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Arnel.S View Post
                    Zivi bili pa vidjeli
                    Taman tako.

                    Comment


                    • Počinje rasplet, počinje rasplet...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Branko UE View Post
                        Real M - Totenhem
                        Realu nece igrati Benzema, nemaju neki vrhunski napad sa Adebajorom. Kedira i Ozil se nisu bas uklopili u igru spanaca, kao sto i sam Murinjo nije zadovoljan njihovim igrama.
                        Sto se tice odbrane, skoro na svakoj utakmici mogu da prime gol. Mislim da ce Totenhem uspeti da postigne jedan gol. Tesko ce Real do pobede, a plasi me i Murinjo koji je veliki takticar i mozda bude igrao na nereseno.
                        Ou, ou, ou...

                        Teško će Real do pobede??? Mourinho na svom terenu da ide na nerešeno???

                        Mourinho je prošle sezone sa Interom protiv Barcelone išao na pobedu sa slabijim timom od ovog sadašnjeg Reala. Protiv Chelsea-ja je u gostima išao na pobedu...
                        Ljudi gledali revanš meč Barcelona-Inter prošle sezone u polufinalu LŠ i odmah svi misle da Mourinho igra uvek defanzivno!?

                        Ne kažem da ne može Tottenham da iznenadi (inače moj omiljeni tim na ostrvu), mada uopšte nije realno reći da Real neće ići na pobedu večeras.

                        Mada dobro, ovde na forumu vlada neko razmišljanje da će biti sve iznenadjenja, da će Tottenham proći dalje kao i Schalke i Shakhtar...

                        Uživajmo u ovim mečevima
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Iskreno se nadam laganom prolasku Reala pogotovo na Santjago Bernabeu mislim da nema dileme , sto se tice Intera tu mislim da ce biti dramaturgije Shalke je ekipa koja itekako zna da iznenadi tako da se vise radujem tom mecu
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nema tu neke dileme, ako Kaka bude veceras igrao, Real ce ih satrati samo tako, jer Tottenham nema odbrane veceras...

                            Iskreno mnogo ih gotivim, ali ja licno ne vidim kako mogu da iznenade Reala veceras, a vidim pise se da se Ozil nije uklopio, a covek uz Ronalda najbolji igrac Reala ove sezone...

                            Svi znamo kako bi Real igrao da je Kaka potpuno zdrav, jednostavno covek uvek igra dobro protiv kvalitetnih ekipa, kladim se da ce ga Mourinho baciti u vatru...

                            Verujem u pobedu Reala od 2 razlike, a u prolaz sam siguran..
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Huntelar i Gavranović ne igraju za Schalke večeras (2 od 3 najbolja igrača)...

                              Možda ih izvuče Neuer večeras svojim sjajnim odbranama ali teško

                              Biće makar minimalna pobeda za Inter!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Rednap je takodje strasan takticar a igraci odlicno izvrsavaju ono sto im zada cele sezone.Steta sto imaju problema sa povredama pa im to umanjuje sanse,mada nisu bez sansi i ovako ali mislim da Real prolazi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X