Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg264959#msg264959 date=1299776373]
    Torres je igrao u LE, preso je u klub koji igra u LS, znaci moze da igra.
    [/quote]
    Pa isto je i Suarez uradio a nije igrao za Ajax.
    sigpic

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Suarez u LS nije bio prijavljen za Ajax?

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg264961#msg264961 date=1299776560]
        Suarez u LS nije bio prijavljen za Ajax?
        [/quote]
        Bio je u LS ali u LE mislim da nije za njih jer ako su ga prijavili dok je jos bio tu,to znaci da je rok za prijavu obavljen pre kraja prelaznog roka sto znaci da ni Carroll ne bi mogao da igra.
        sigpic

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Kerol bi trebao da moze, igrao je za Njukastl, a Njukastl nije igrao ni u LS ni u LE.

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg264979#msg264979 date=1299777852]
            Kerol bi trebao da moze, igrao je za Njukastl, a Njukastl nije igrao ni u LS ni u LE.
            [/quote]
            Ma moze ali ako ga je Ajax registrovao znaci da je rok za registraciju bio pre nego sto su dosli u Liverpool i da onda nijednog ne bi mogli da registruju,ne znam tacno kako to ide ali logicno mi je da bi mogao da igra Suarez.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              I meni je logicno da igra Suarez ali dobro. Valjda ce Kerol da igra. (%fsd%&j

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg264985#msg264985 date=1299778215]
                I meni je logicno da igra Suarez ali dobro. Valjda ce Kerol da igra. (%fsd%&j
                [/quote]
                Na klupi je jer jos nije spreman za 90 minuta.
                sigpic

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Ubi Leverkuzen ove spance,ne mogu da iznesu loptu.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      kako mi na k. ide city, potrose 500 miliona na transfere a na svakom gostovanju se po 70 minuta dodaju u odbrani.
                      ajmo kijevljani utrpajte im bar jos 2 komada $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Sto im ne utrpa i ovaj sada treci gol pa da ispadnu,jebem im mater...dabogda bankrotirali!!! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        Ni X2 ne mogu pogoditi. #%d*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Interesantna ekipa je ovaj City $#^%RT ,onaj zakasnio na drugo poluvrijeme,ljudi morali po njega u svlacionicu &*#GI(]

                          Kaze ovaj Vugdalic,rukomet Spanija-Hrvatska 24-26 i nas kamerman je vec pao na kladionici *T_*@SR
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Kako ih odrase Kijevcani nije im dobro %QWT&W u Sitiju jedino Kolarov i onaj golman sto valja iskreno ...
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1259.msg265141#msg265141 date=1299793785]
                              Sto im ne utrpa i ovaj sada treci gol pa da ispadnu,jebem im mater...dabogda bankrotirali!!! &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                              Ni X2 ne mogu pogoditi. #%d*
                              [/quote]
                              ja sam brate jedino bio ubedjen da ce u kijevu biti 1X, al sam debil cekao poslednji dan, i posto je kvita dosta bila pala nisam ni odigrao 7&@%q

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1259.msg265175#msg265175 date=1299795442]
                                Interesantna ekipa je ovaj City $#^%RT ,onaj zakasnio na drugo poluvrijeme,ljudi morali po njega u svlacionicu &*#GI(]

                                Kaze ovaj Vugdalic,rukomet Spanija-Hrvatska 24-26 i nas kamerman je vec pao na kladionici *T_*@SR
                                [/quote] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                                skrembluju mi ovi zlikovci obn kad ide sport, a da nisu, sigurno bi tekmu pratio tamo... uvek onaj matori zna nesto da kenja $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X