Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Oces avatar na mesec dana Krle? Ja kazem ACM osvaja Skudeto, a ti Inter? <spiteful>

      Comment


      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • [/quote]

          Nema problema. <spiteful>

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            tresle se planine rodio sd mis. uzasna utakmica, milan je zasluzio prolaz. htio sam gledat produzetke.
            drago mi je zbog schalkea. onaj mali gavranovic je dobar, treba ga bilic zvat
            sahtar, schalke, tottenham...sve neka iznenadjenja u 4-finalu. a proci ce i lyon plus chelsea, za united nisam siguran a bayern vs inter je otvoreno

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=dada link=topic=1259.msg264799#msg264799 date=1299748615]
              tresle se planine rodio sd mis. uzasna utakmica, milan je zasluzio prolaz. htio sam gledat produzetke.
              drago mi je zbog schalkea. onaj mali gavranovic je dobar, treba ga bilic zvat
              sahtar, schalke, tottenham...sve neka iznenadjenja u 4-finalu. a proci ce i lyon plus chelsea, za united nisam siguran a bayern vs inter je otvoreno
              [/quote]

              Comment


              • [/quote]
                ajde pricaj to malo ovdje za subotica, moze?

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Eduardo &*#GI(]

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Pa da i Subotic je iz BiH, Savo MIlosević, Koroman nemogu da se sjetim igraca iz Srbije, a treba li da nabrajam igrace iz BiH koje je otela Hrvatska.

                    Ali to nije tema. Ja sam samo rekao istinu da svojetaju cim neko uspije pa bolan Maradonu su svojetali. U svojim emisijama svojetaju i Ivicu Osima koji nema veze sa Hrvatskom trebali jos nabrajati.

                    Comment


                    • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=danijelkr link=topic=1259.msg264834#msg264834 date=1299755085]
                        Pa da i Subotic je iz BiH, Savo MIlosević, Koroman nemogu da se sjetim igraca iz Srbije, a treba li da nabrajam igrace iz BiH koje je otela Hrvatska.

                        Ali to nije tema. Ja sam samo rekao istinu da svojetaju cim neko uspije pa bolan Maradonu su svojetali. U svojim emisijama svojetaju i Ivicu Osima koji nema veze sa Hrvatskom trebali jos nabrajati.
                        [/quote]

                        stari moj, nije njih niko oteo, niti ih iko svojata. njima zivo puca kurac za bosnu, oni iskljucivo razmiljaju o hrvatskoj. zamisli zasto? jer su hrvati, wow.
                        to sto su porijeklom iz bih a ne dozivljavaju je kao svoju domovinu, to treba njih pitati. njihova je odluka za koga ce igrati, niko njih nije natjerao, niti su kinezi, sto bi se zakljucilo iz tvojih postova. i ovaj mladic zeli igrat za hrvatsku. sto se mene tice, bilo bi uredu da igraju i za bih, jer su porijeklom odatle, ali oni ocito tako ne razmisljaju.
                        jako si iritantan, pa sam se upustio u ovu temu, inace ne bi ni pisao. zavrsavam s tim. nemoj me citirat ako ces i dalje pisat gluposti

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Da li neko zna zasto Suarez nema pravo nastupa u LE?Jeste igrao za Ajax u LS ali je i Torres igrao za nas u LE pa sad moze da igra za Chelsea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=S-Nash link=topic=1259.msg264910#msg264910 date=1299766152]
                            Da li neko zna zasto Suarez nema pravo nastupa u LE?Jeste igrao za Ajax u LS ali je i Torres igrao za nas u LE pa sad moze da igra za Chelsea.
                            [/quote]

                            Zato sto je Ajax zavrsio treci i dospeo u LE.

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg264957#msg264957 date=1299776206]
                              Zato sto je Ajax zavrsio treci i dospeo u LE.
                              [/quote]
                              Pa da ali nije igrao za Ajax,a ako su oni njega registrovali za LE,onda smo i mi Torresa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Torres je igrao u LE, preso je u klub koji igra u LS, znaci moze da igra.

                                Comment

                                Working...
                                X