Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    E jes mi krivo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Mater retardiranu vam jebem da vam jebem sve sto imate


      Kako su samo retardirano odigrali ovo,odbrana je bila okej,sem onog ceskog panja,majmuna,Boateng NULA,razocarao sam se u njega,FLamini govno pokvareno francusko,jednostavno nismo zasluzili dalje.Ostaje nam da se fokusiramo na ligu a na leto da rasteramo ovu bagru iz tima i dovedemo normalnog beka i pojacamo sredinu,onda mozemo pricati o nekom ozbiljnijem rezultatu u evropi
      Do tad Addio

      PS.Cestitke Totenhemovim navijacima,posebno Krletu,znam da on navija za Totenhem @(*6sd$%
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Meni nije krivo,Salke nabusiio Valnesiu &8@^J &8@^J &*#GI(]
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Dosad samo 1 tim koji se mogao ocekivati u 1/4

          Ne bih imao nista protiv ni da franucski timovi prodju kad je vec ovako krenulo '65slif '65slif

          JC cestitam , cekam avatar
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=Dale link=topic=1259.msg264429#msg264429 date=1299693897]
            JC vazi

            S-Nash hocu ja

            Ja kazem da ce Porto osvojiti @(*6sd$%
            [/quote]
            Moze a kad se zavrsi dogovaramo se sta i kako.Ako i jedni i drugi ispadnu nikom nista.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Milan napadao,ali nista specijalno,imali su mozda 2-3 dobre sanse i to je to,a Tottenham ocigledno isao na nulu i ostvarili su sta su zelili.Mislim da nikom nece biti drago da ih dobije u cetvrtfinalu jer kada imaju svoj dan mogu svakog dobiti.

              Dale bit ce lijep avatar $#^%RT
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=S-Nash link=topic=1259.msg264585#msg264585 date=1299706882]
                Moze a kad se zavrsi dogovaramo se sta i kako.Ako i jedni i drugi ispadnu nikom nista.
                [/quote]

                Oj budale , ja htuio da napisem City , napisao Porto ^*#(-

                AKo hoces , ja kazem City , ti Liverpool , a kad budu polufinala dogovorit cemo se sta i kako @(*6sd$%
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Ma Porto je jak kao zemlja,mislim da su uz LFC i Benfiku najveci favoriti za titulu u LE &amp;+I}\
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Uzece Zenit &amp;d$7
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=Dale link=topic=1259.msg264582#msg264582 date=1299706819]
                        Ne bih imao nista protiv ni da franucski timovi prodju kad je vec ovako krenulo &#039;65slif &#039;65slif


                        [/quote]
                        Moze Marseille, ali Lyon-u je ispasti, uzalud se nadas. $#^%RT
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Mislim da ce ovogodisnja LS biti dokaz da nije sve u parama,i da se titule ne mogu kupiti!U cetvrtifnalu su Totenhem i Salke,ciji budzet nije ni blizu Realovog recimo.Sahtjor ima bogate vlasnike,ali u njihovom timu nema toliko poznatih imena i ne bacaju puno para kupujuci najveca imena.Nadam se da ce se vratiti duh igre,i da ce se prestati sa bombasticnim transferima koji ubijaju igru...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Steta, Robinjo imao najvecu sansu u 1. poluvremenu, ali se zajebao. 3 udarca na gol su bila za ACM cini mi se. Tottenhem se samo branio. Krle, cestitam, ali avatar nisi uspeo da mi promenis. &lt;spiteful&gt;

                                Comment

                                Working...
                                X