Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Treba biti realan i reci , da sam ja sudija ne bi mi palo napamet da dam RVP-u drugi zuti za ono , ali je ipak Busaka vjerovtno najpoznatiji po tome sto obozava da daje zute ..

    Ali ipak mislim i da nije bilo toga da bi epilog bio isti %QWT&W
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      [quote author=Dale link=topic=1259.msg263864#msg263864 date=1299622319]
      Treba biti realan i reci , da sam ja sudija ne bi mi palo napamet da dam RVP-u drugi zuti za ono , ali je ipak Busaka vjerovtno najpoznatiji po tome sto obozava da daje zute ..

      Ali ipak mislim i da nije bilo toga da bi epilog bio isti %QWT&amp;W
      [/quote]


      Nebi se slozio s ovim,al dobro svak ima svoje misljenje $8#a

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Ma crveni je rjesio mec,kada ga je Persi dobio,znalo se sta ce biti. *%@(D!RY-


        Dobio sam novi avatar od dalea,jer sam izgubio opkadu $#^%RT
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          [quote author=Rossonero link=topic=1259.msg263867#msg263867 date=1299622386]

          Nebi se slozio s ovim,al dobro svak ima svoje misljenje $8#a
          [/quote]



          Naravno , znam da su misljenja razlicita , ali ipak brate , 0 suteva su imali za cijelu utakmicu , ne od trenutka kad je RVP dobio crveni , ali mislim da ne trebamo nagadjati sta bi bilo kad bi bilo , zao mi je , bas mi je zao sto smo igrali s Arsenalom ovako rano , mislim da takva ekipa zasluzuje da igra u 1/4 finalu , htio sam samo njih da izbjegnemo , ali jbg , sta je tu je ..

          Sutra mislim da cemo gledati strasan mec , Milan ce krenuto ofanzivno od pocetka , ali da li su njihovi bekovi dovoljno spremni da zaustave &quot; motore &quot; Balea i Lennona , vidjet cemo
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Sad mozemo grah bacati sta bi bilo kad bi bilo,ali takav je fudbal,ja se samo nadam da ovaj crveni je slucajan bio od strane Busake,a ne da se ranije pripremao za njega.

            Van Persie Red Card - Barcelona 3-1 Arsenal (08-03-2011) champions league 2011

            Evo na 0:04 se cuje pistaljka i pogledajte samo kolisno je proslo dok je on osutao,a i nije mi jasno kako da cuje zvizduk medju 95 000 navijaca.

            EDIT:Jel Manda sad mora novi avatar staviti $#^%RT

            Odlican je +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* ,imas Dale od mene sta god hoces h5g6k8
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1259.msg263877#msg263877 date=1299622682]
              Sad mozemo grah bacati sta bi bilo kad bi bilo,ali takav je fudbal,ja se samo nadam da ovaj crveni je slucajan bio od strane Busake,a ne da se ranije pripremao za njega.

              Van Persie Red Card - Barcelona 3-1 Arsenal (08-03-2011) champions league 2011

              Evo na 0:04 se cuje pistaljka i pogledajte samo kolisno je proslo dok je on osutao,a i nije mi jasno kako da cuje zvizduk medju 95 000 navijaca.
              [/quote]


              Ma 95% sudaca nebi ovdje pokazalo drugi zuti tj crveni karton,u to sam siguran,al opet postoji ovih 5% &amp;Q45q@%

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                BTW. Shakhtar &amp;8@^J &amp;8@^J

                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  [quote author=Dale link=topic=1259.msg263885#msg263885 date=1299622999]
                  BTW. Shakhtar &amp;8@^J &amp;8@^J
                  [/quote]


                  Kako mi je cudno Mexes dobio crveni karton,ma nije moguce $#^%RT &amp;*#GI(]

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    eduardo je ponovo fizicki mocan,brz (ko nekad), SUPER. opet je odlican igrac. samo mu je falilo da tijelo dovede na pravu razinu, znanje i hladnokrvnost je ostala. ocito bilic nije pricao uludo da ce zabijat puno u kvalama
                    barca i sahtar prosli, takodjer super.
                    jos sutra tottenham i imamo 3 tima koji IGRAJU nogomet\


                    Edit:bila bi nepravda da je arsenal prosao ali vise bi volio da sudac nije pomogao barci. za ono se ne daje drugi zuti, a i penal nije postojao. mogao je svirat penal za barcu u prvom.
                    ovo je najbolji tim, uz ajax 1994/&#039;95 i barcu 1996/&#039;97 (iako su bili drugi, gazili su)




                    Vise postova zaredom je zabranjeno.

                    Comment


                    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Sahtjor i dalje bez poraza kod kuce ove sezone u LS. &amp;8@^J
                      A sto se tice Barse, bas mi je drago sto su pobedili, navijao sam za njih. Cestitke Dale. %G8_
                      A veceras idemo da urnisemo Totenhem. l5&#039;%9

                      Comment


                      • Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Nisam ovdje nikad nista analizirao , pa cu sad dati neka moja vidjenja vecerasnjih utakmica :


                          Tottenham - Milan : Pocet cu od utakmice koja bi trebala da nam pruzi vise veceras . Lideri Serie A idu na vruce gostovanje na White Hart Lane .

                          Tottenham je u Milanu pokazao da se ne sali i da sigurno ima kvalitet da izbaci vjerovatno buduce osvajace scudetta , ali da li ce im to poci za nogom vidjet cemo .. Sigurno je da ce Rossoneri napasti od prve minute i da ce imati veeeliku zelju za pobjedom i za prolaz dalje . Ibra , Pato , Robinho su sigurno najvece uzdanice Allegria , plus je po meni odbrana najlosija , tacnije najmanje dobra u Tottenhamu . Smatram da ce Milan krenuti zestoko , te ce stoga ostajati prostor za kontra napade Tottenhama , a svi znamo kakve igrace imaju na krilima , Bale i Lennon , ne zna se koji je brzi . Sve u svemu , ocekujem strasnu utakmicu , mada ne znam s kakvim epilogom .

                          Nemam nista protiv ovih timova i neka prodje bolji .

                          Ako mene pitate za prognozu mislim da ce biti 3 + %QWT&amp;W





                          Schalke - Valencia :

                          Spanci nisu iskoristili prednost domaceg terena , te nisu uspjeli doci do pobjede na Mestalli , iako se na pocetku cinilo da ce doci do cilja bez nekih vecih problema .. Schalke je u drugom poluvmrenu igrao kao neka potpuno nova ekipa i na kraju rekao bih zasluzeno dosao do remija koji im daje za pravo da se nadaju prolazu . Raul - Huntelaar - Farfan ili Mata - Hernandez - Soldado ( ako svi nastupe ) . Bit ce jako zanimljivo vidjeti i koji ce od dva nenormalno talentovana golmana imati bolji dan , sto ce takodjer , prema mom misljenju biti jako bitno .

                          Ako Neuer bude branio kao sto brani u prethodnih mjesec - dva Sismisi ce se morati dobro namuciti da ga matiraju , dok je na drugoj strani slicna scena i sa Guaitom .

                          Takodjer , oba tima gotivim , ali bih nekako vise volio da prodje Valencia .

                          Moja prognoza : Odigrao sam dvicu

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Bravo dale za analizu @(*6sd$%
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Sjajna analiza dale &amp;8@^J
                              Slazem se sa u potpunosti sa analizom,i jedva cekam vecras i Totenhem-Milan bice to spektakl golova nadam se. %QWT&amp;W
                              Salke-Valensija,se ne zna nista to moze da ode na bilo koju starnu. $%&amp;5qw7
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Zahvaljujem @(*6sd$%
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X