Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Kako je Kraft sinoc dobro branio,pokazao je veliki potencijal &8@^J ali postoji mogucnost da ode,u slucaju da dodje Nojer @(*6sd$%

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      [quote author=Rossonero link=topic=1259.msg254512#msg254512 date=1298554199]


      Nemogu da vjerujem sta pises covjece prva utakmica je bila 0:0,cuj nisu zainteresirani za ligu europe &*#GI(]
      [/quote]
      Pa i nisu bas...

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Ja igrao Sporting-Rangers 0-3, ono 1-1, valjda nece padati vise golova.

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Jadan Liverpul sa Ngogom u napadu,retard ne zna plasirati loptu u praznu mrezu.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Jadni mi na kladionici sa Loserpool-om, kad god ih odigram oni ne mogu da se sastave. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Dobice L'pool ovo, konstantno napadaju, imaju vise suteva ka golu, jedan mora da udje.

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Kada bude Daglis radio izmjene,posto su mu dvije ostale,on ipak troicu da izbaci(lukasa,ngoga i pulsena),a neka ubaci dvojicu.
                Bolje ce igrati.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Pa SPARTA , SPARTA !

                  Njima ne mogu go dati

                  Onaj N'Gog bukvalno ko da stoji drvo u napadu , frajer je retardiran ..

                  Zasluzio je ovo Kuyt

                  100 lopti daje onom malju , on ne moze i evo sad ga on zabi , bravo majstore #$&+|r #$&+|r
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Hvala,da ne kazem cemu,vodi Liverpul!
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Skide mi je onaj debil s noge,a imao sam cist go $#^%RT ,tri znoja su me oblila gledajuci utakmicu sto zbog Liverpoola sto zbog kladionice,Ngog,Kyrgiakos,Poulsen ja u zivotu nisam vidio gorih igraca,prosli smo vise sretno nego spretno,ali je Liverpool sigurno jedan od kandidata za trofej sad kad se vrate Gerrard,Johnson,Carroll.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Pa sto ga ne udari brate ? ^*#(-

                          Meni Kyrgiakos nije toliko los , ali ovo ostalo treba poslatui u 7. finsku ligu ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Ma Liverpool uzima LE sta vam je,ovakve ekipe prolazimo i sa ovom debilanom i opet ne mozemo gol da primimo.Carra,Kelly,Agger,Johnson,Wilson nek se rotiraju i nece gola primiti,Gerrard i Meireles da drze sredinu a Carroll da sipa uz pomoc Kuyta i Cole-a i ostaje mesto u veznom redu koje bi ja dao Shelvey-u da nije povredjen,a ovako mozda bolje da igramo sa 10 igraca.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=Dale link=topic=1259.msg254785#msg254785 date=1298577417]
                              Pa sto ga ne udari brate ? ^*#(-

                              Meni Kyrgiakos nije toliko los , ali ovo ostalo treba poslatui u 7. finsku ligu ..
                              [/quote]

                              Nisam htio jos je mlad $#^%RT $#^%RT $#^%RT ,sad ce pakleno u Manchesteru biti Dzeko,Tevez,Silva,Balloteli svi od pocetka,kvota da ce Tevez dodati nekom 3,25 $#^%RT
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Pa ovo je san snova :

                                Dzeko - Yaya - Tevez - Silva - Balotelli , ne moze boljee , kakvo ce to biti uzivanje gledati #$&amp;+|r #$&amp;+|r

                                Bravo Edineeeeee #$&amp;+|r #$&amp;+|r
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X