Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Ma ovaj komentator nije ormalan,proslo kolo pregled LS i na kraju utakmica Partizan-Braga i on pocinje komentarom:"u grupi H(HA) jos jedno HA-HA srpskom fudbalu"
    pa da si i najveci navijac zvezde,ti si komentator na nacionalnoj televiziji,ne sme tako...On brat kao da prenosi na lokalnoj televiziji derbi Ratina-Bogutovac. (%fsd%&j (%fsd%&j (%fsd%&j
    On nasao da kuka na nas fudbal,pa dokle god nam debili pune usi sa TV-a raznoraznim plitkim misljenjima ima i da igramo ovakav fudbal

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Real mrzim , ali ova dvojica su mi dragi fudbaleri i ovo sto su uradili je legendarno . ^*#(- ^*#(-

      Xabi :

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qMV4OkvWbSE[/youtube]


      Sergio :

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UQIrje0dgns[/youtube]
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Brate il se drkas il ti stvarno nije jasno ovakvo ponasasnje??? h5g6k8

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          [youtube]Y963ZEDu3fw[/youtube]

          Trener Cluj-a *T_*@SR
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            sta ce grdan,nije ni njemu lako...

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Ahaha koja budala *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Budala ..

                Stvarno mi nije jasno zasto se nervira ovako , objektivno gledajuci sta je s timom kakav je Cluj mogao i ocekivati u LP .. za njih je i grupna faza ogroman uspjeh .. Lacina Traore je strasan igrac , mladi napadac Cluja , ali ipak decko ne moze sam ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Budalama ne treba neki povod da se iznerviraju $#^%RT
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    ^*#(- ovaj gori nego oni nasi u djenovi &amp;+I}\ $%&amp;5@$A $8#a
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Koja budala. &amp;*#GI(]

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1259.msg203138#msg203138 date=1290564896]
                        ^*#(- ovaj gori nego oni nasi u djenovi &amp;+I}\ $%&amp;5@$A $8#a
                        [/quote] &amp;*#GI(]


                        ali jebote koje ciganisanja reala fghj48d sad bi alonsu i ramosu dao 3 meca zabrane &amp;+I}\

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Ja bih im dao neke velike novcane kazne.

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Zasto ljudi ?

                            Ja mislim da su oni dobili upravo ono sto su htjeli , crveni karton koji steti samo licno njima i nikom vise , jednostavno vole svoj klub i to je to , ne zele da propustaju meceve ...
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              [quote author=Dale link=topic=1259.msg203204#msg203204 date=1290602984]
                              Zasto ljudi ?

                              Ja mislim da su oni dobili upravo ono sto su htjeli , crveni karton koji steti samo licno njima i nikom vise , jednostavno vole svoj klub i to je to , ne zele da propustaju meceve ...
                              [/quote]zato sto pod jedan, sama namera da se &quot;ocisti&quot; karton nije sportska a pod dva, onako teatralno iznudjivanje kartona ne pamtim da je ikad vidjeno niti da ce ponovo biti vidjena #%d*
                              ja bi im dao direktni crveni za onakvo iznudjivanje i 2-3 meca suspenzije &amp;+I}\

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                pa bolje onako , nego da su nekome nogu slomili ..

                                Ja bih volio da ih suspenduju do kraja sezone , da Real ispadne , ali nista od toga
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X