Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Ma kakav Bog, ima srece to je smesno, kako su ovi suge to je smesno. Bolje da je Ibrahimovic dao gol nego da Inzagi da onakva dva gola, taj covek nije dao gol izvan 5 metara. Real ih je nadigrao, a gol Pedro Leona, pa kao sto Vladan rece, Abijati da kupi suknju $#^%RT

    Ali eto, procice Milan dalje jer su realno kvalitetniji od Ajaksa i Oksera.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Super Pipo dokazao da koliko god ima godina da gol manje-vise kad oce.Covek je carina!
      Sto se Partizana tice nemam sada zivaca da analiziram utakmicu mozda cu sutra moci.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Bane dao dva gola, svaka mu cast &8@^J &8@^J &8@^J

        Marsej, dobio 7-0 #%d* $%&RQa, jao ko sve igra LŠ.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Najsrecnii dan za fudbal ce biti onaj kad se Inzagi povuce &+I}\
          sigpic

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=D-Wade link=topic=1259.msg188479#msg188479 date=1288821683]
            Bane dao dva gola, svaka mu cast &8@^J &8@^J &8@^J

            Marsej, dobio 7-0 #%d* $%&RQa, jao ko sve igra LŠ.
            [/quote]
            Platinijev sistem da sampioni lakse dodju do LS se pokazuje ocigledno kao los.Kako ekipe poput Ziline mogu da igraju u takvom takmicenju.Vratiti stari sistem pa neka prodju najbolji.Partizanu je iskreno domet Liga Evrope i licno mislim da bi mogli tu da prodju grupu,dobro ne bi prosli onu sa Sitijem i Juventusom ali da ih je recimo Anderleht izbacio kojim slucajem u toj grupi bi mogli komotno da prodju.
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=Vladan link=topic=1259.msg188480#msg188480 date=1288821738]
              Najsrecnii dan za fudbal ce biti onaj kad se Inzagi povuce &+I}\
              [/quote]

              Ma Inzagi je car, fudbal nece nikad vise biti isti kad se on povuce 7@$**
              sigpic

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Ja nikako ne mogu da shvatim kako je nekome on drag,ono sto on igra nije fudbal,ok svaka mu cast,ima osjecaj za prostor,nadje se uvijek dje treba,treba to znati,ali on nema dribling,on nema nijedan majstorski potez u repertoaru,meni ce biti krivo kad se povuce Del Pjero,Anri,takvi igraci...
                sigpic

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Jedan je od najgorih osecaja kad ti se u nekom sportu povuce omiljeni igrac ili vozac,sad zavisi.Ne znam kako cu fudbal pratiti kad se Messi povuce jednog dana,ili uskoro NBA kad se povuce Steve Nash.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Opa, Bane Ivanovic ima jos veci razlog da ostane u Celisiju. Dvostruki strelac!

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      [quote author=Vladan link=topic=1259.msg188485#msg188485 date=1288822272]
                      Ja nikako ne mogu da shvatim kako je nekome on drag,ono sto on igra nije fudbal,ok svaka mu cast,ima osjecaj za prostor,nadje se uvijek dje treba,treba to znati,ali on nema dribling,on nema nijedan majstorski potez u repertoaru,meni ce biti krivo kad se povuce Del Pjero,Anri,takvi igraci...
                      [/quote]

                      On mi nije drag (nijedan fudbaler mi nije drag) ali je doktor bas zbog nacina na koji daje golove &+I}\
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        On i kad nece da gol.Samo cu reci finale sa Liverpoolom 2007.Nije ni video loptu i dao je gol.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg188487#msg188487 date=1288822461]
                          Jedan je od najgorih osecaja kad ti se u nekom sportu povuce omiljeni igrac ili vozac,sad zavisi.Ne znam kako cu fudbal pratiti kad se Messi povuce jednog dana,ili uskoro NBA kad se povuce Steve Nash.
                          [/quote]

                          Messi ima 23 godine trenutno, on moze realno, ako ga zdravlje sluzi da igra ko Dejan Petkovic za Flamengo.. Messi verovatno moze da izdrzi jos celu dekadu i jos nekoliko god. To je dugo, tako da ce se pojaviti isto neki talenat, npr. Lukaku.

                          A Stiv Nes ce ubrzo u penziju. +-*^%*

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg188487#msg188487 date=1288822461]
                            Jedan je od najgorih osecaja kad ti se u nekom sportu povuce omiljeni igrac ili vozac,sad zavisi.Ne znam kako cu fudbal pratiti kad se Messi povuce jednog dana,ili uskoro NBA kad se povuce Steve Nash.
                            [/quote]

                            a
                            meneti najviše sekira situvacija iz tenisa
                            jar
                            kase pemzijonira federer
                            neš više da vidiš ni mirku


                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Sto toliko mrzite Super Pipa, covek vam nista nije uradio, covek rastura kako igra, uso u drugom poluvremenu i dao 2 gola u LS. To retko ko moze. Sta bi tek bilo da je igrao od pocetka, ali ipak nema snage.

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                [quote author=dusan1610 link=topic=1259.msg188495#msg188495 date=1288823122]
                                Messi ima 23 godine trenutno, on moze realno, ako ga zdravlje sluzi da igra ko Dejan Petkovic za Flamengo.. Messi verovatno moze da izdrzi jos celu dekadu i jos nekoliko god. To je dugo, tako da ce se pojaviti isto neki talenat, npr. Lukaku.

                                A Stiv Nes ce ubrzo u penziju. +-*^%*
                                [/quote]
                                Znam ja da je Messi mlad ali ja ne mogu da zamislim fudbal bez njega.On mi je ubedljivo omiljeni igrac uz Caniggiu kog nisam previse gledao jer je otisao na Katar,gledao snimke nekih utakmica koje je cale snimio i jos klipove na youtube.I opet cesto mislim kako bi bilo da je i dalje tu.A kad Messi ode psihicki cu se oporavljati 2-3 godine. h5g6k8
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X