Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ti bas nisi svestan ko je Carlos Slim...

    Uf, ala su mi se naigrali sa zivcima u Ferrariju sa onom ekskurzijom na drugom inter setu...

    Bottas brzi od Maldonada, opet...
    Last edited by Vanja #66; 25-05-13, 13:45.

    Comment


    • #47
      Da, Mecka je najbrza u kvalifikacijama... Odlicno vreme za Rosberga. Lewisu treba jos malo vremena da se navikne na neke stvari tu, ali bice on brzi kako godina odmice. Red Bull je mozda opet isao sa nesto blazim podesavanjem zbog trke...

      Alonso i Raikkonen celih kvalifikacija bili u pola desetinke. Kombinacije Alonso/F138 i Raikkonen/E21 su podjednako brze u kvalifikacijama, mislim da je F138 samim tim nesto brzi bolid, ali minorno. Steta za Massu, napatice se sutra...

      Fine kvalifikacije i konacno su kvalifikacije, posle nekog vremena, od Malezije, rekao bih...

      Comment


      • #48
        Tokom cijeli kvala se vidjelo da nema sanse za prva 3.mjesta ali sam bar ocekivao da bude medju prvih 5.Ali ni to nije mogao izvuci,sto nikoga ne moze iznenaditi,samo sto ovaj put nece moci nadoknaditi,steta.

        Mecka,ultra brza,svaka cast

        Comment


        • #49
          Jel moze neko da ukratko objasni u cemu je problem sa Kimijevom kacigom nisam bas najbolje razumeo ,za mene ocekivano mercedesi na prve dve startne pozicije samo steta za masu ....
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #50
            Konacno zanimljive kvale , gde je bilo desavanja od pocetka do kraja. Stalno je neko bio na stazi. Inace kao sto najavih Alonso ce tesko biti u 3 u kvalama , ocekivao sam 5-u poziciju , zavrsio na kraju 6-ti. Mecka bi ovaj put mogla i solidno proci na trci , videcemo da li ce opet da se raspadnu , MC im daje prostora da naprave nesto.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #51
              Ako ne bude neki ne predivdjeni situacija ovako ce i izgledati konacni poredak

              Nisam siguran da li je moguce da preteknu jedan drugog ovih prvih 6 bolida?!

              Comment


              • #52
                bravo za Mecku, nadam se da mogu stvari da im se poklope i na trci, ako negde moze to je onda MC
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #53
                  Originally posted by dzoni gp View Post
                  Jel moze neko da ukratko objasni u cemu je problem sa Kimijevom kacigom nisam bas najbolje razumeo ,za mene ocekivano mercedesi na prve dve startne pozicije samo steta za masu ....
                  James Hunt i Niki Lauda su glavni protagonisti u novom filmu Rush koji prica o njihovim borbama tokom famozne 1976. godine. Obzirom da ce film vrlo brzo u bioskope, Bernie je u tripu da je Kimijeva kaciga reklama za to. On ne odobrava reklame na temenu kacige, Vettela je prosle godine terao da sklni "Gives you Wings" sa tog dela kacige, na trci u Texasu.

                  Sto se tice trke, prva cetvorica ce tesko ostvariti 1 stop, dok Kimi i Alonso to lako mogu da urade. A kad se mesta zamene u poslednjoj trecini trke, opet ce njima biti tesko da prestignu ovu dvojicu... Vettel upravo izrazava uverenje da Lotus i Ferrari nece moci na 1 stop, sa cime se ni malo ne slazem. I jedan i drugi bolid su bili brzi u simulaciji trke od Red Bulla i Mecke, tako da ce oni lagano voziti iza prve cetvorice u provm delu trke. A, da, to sve pod uslovom da Webber ne zezne start kao sto ume i ostane nekako ispred Alonsa i Kimija...

                  Comment


                  • #54
                    Hvala na odgovoru samo sto Kimi izgleda nece poslusati gazada Bernija,a kad smo vec kod kaciga Vetel nije koristio u kvalifikacijama kacigu spremljenu za Monaco....
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #55
                      Ume on to da radi... Mada mi se cini da je ovog puta zamenio zbog kise...

                      Comment


                      • #56
                        Kako mi je drago što mu ga je uterao Kimi. Što se tiče strategije, Lotus i Ferari mogu "dublje da rone" sa gumama. Dakle, da prate ove vodeće i onda ranije da odu na soft jer to ostali neće moći da izdrže.Moraće strateški da prepuste pozicije.Kimi je konačno na čistoj strani.
                        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Sta mislis @MarkedOne8 kakve ce da budu strategije?

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Adje View Post
                            Sta mislis @MarkedOne8 kakve ce da budu strategije?
                            To pitaj SC i vremenske prilike. Ako bi bilo bez kiše i incidenata, onda ovako: Masa, Force Indije i Lotusi na jedno stajanje. Većina na dva. Alonso bi trebaow na jedno ali ići će na dva. Pitlane jeste kratak ali u Monaku je manja brzina pa je box manje vredniji. Nadam se da neće biti ni kiše ni SC.
                            Zanimljiv je (kako kome) Monako i bez toga.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Ume on to da radi... Mada mi se cini da je ovog puta zamenio zbog kise...
                              mislim da je zamenio kacigu jer ne moze ona devojka da mu se skida pozadi jer nema sunca naravno ako je istina ono sto kazu srdjan i pavle

                              Comment


                              • #60
                                Na plasman Rozberga i Hamiltona najvise ce uticati prvo skretanje kao i boks.Na prvu ruku cini mi se da je Veber taj koji moze najvise da izgubi.Nesto mislim da ce Veber biti taj koji ce maksimalno da usporava Rajkonena i Alonsa kako bi Fetel napravio razliku.Sve ce to pasti u vodu, ako dvojac Mercedesa bude vodio kolonu.Sto Marked rece, Kimi konacno na cistoj strani i valjda ovaj put nece izgubiti poziciju od Alonsa na pocetku.

                                Comment

                                Working...
                                X