Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix de France MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    i moj junak vikenda je.....on:




    osim ludim voznjama,obara on s nogu jos mnogo cimelezimo jedno vece u firenci pablo i ja i komentarisemo vozace....na pitanje ko bismo volele da nam "objasni neke stvari" u glas smo odgovorile:"KAL KRACLOU !!"nekako sam sigurna da nismo jedine,uzivajte








    majko moja..
    ubih se trazeci,ali nisam uspela da pronadjemtako da,ako neko naleti na neku njegovu "skinutu" fotografiju,bila bih mu veoma zahvalna da mi je prosledi
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #32
      Greota gledati Cal-a i Dovija onako nekonkurentne pored Honde
      Dani
      Yamaha bi mogla da izgubi titulu, toliko bolje izgleda Honda da mene brine kao navijaca Yamahe

      Comment


      • #33
        Ja za komentatore imam dva saveta, da nikada više ali nikada, kada se dva trkača bore za poziciju i dođe do kontakta, nepočnu sa svojim idiotskim komentarima kako"su to scene koje ne želimo da gledamo"(a ako nedaj bože neko padne...auuu to postaje lelekanje) oni ako im se ne gleda, neka pređu na direktne prenose šaha ili boćanja(tu već može i adrenalin da skoči) isto važi i za F1(jerbo o'ma vrisnu čim se dva vozača oštrije bore) I drugi savet je da ako ikako mogu ubace malo kreativnog duha i pošalice(jer slušaju oni nekada prenose na EUSportu WSBK pa njihovi komentatori se nonstop zezaju i smeju što na račun nekih internih priča iz krugova takmičarskih ekipa, što na sopstveni račun etc)Ali da bi znao pošalice iz krugova ekipa moraš imati ulaz ...što jes jes. Uglavnom..ljudi što se tiče MOTOGP-ja prenosite poslednji viteški sport na svetu (gde čovek može i da pogine) pa mu tako i pristupite, "BRZI I SMELI VOZE RALLY" što je govorio jedan prijatelj, A što se tiče F tu sada stvarno treba da se dogodi niz sticaja okolnosti da bi neko izgubio život u onom "tenku" od F1 pa zato tu malo više šale zezanja i provokacije..

        Comment

        Working...
        X