Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix de France MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bas ga hoce.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Goo Cal

      Comment


      • #18
        Cestitke Pedrosi ali i Cal-u i Markezu takodje , odlicna trka , Rossi sta reci

        Comment


        • #19
          Kal je car,i jedini zasluzuje sve pohvale danas.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by NebojsaNS View Post
            Bas ga hoce.
            Vreme je za penziju. Nemam vise strpljenja za njega. A zbog ovih komentatora koji pustaju bale na onog malog olosa, moracu na netu da gledam buduce trke. I naravno, nije prosao ni jedam trening i ovog vikenda da nisu odrzali opelo zbog penzionisanog Stonera. A ako vec pricaju o penzionerima, nisam ih cuo da nekad pomenu Kapirosija.

            Comment


            • #21
              eto vam ga vas rossi koji ce nestajati u daljini... SVAKA CAST za POVREDJENOG Cala i nek mi neko posle kaze da posle prikazanog ne zasluzuje fabricku yamahu... Sve pohvale takodje i za Dovija i Pedrosu za odlicnu borbu dok se pedrosa nije "odlepio" od ostalih. Horhe ocajan, Marc leti po stazi i posle onih silnih gresaka na pocetku trke i na kraju ipak treci...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Mladenovic View Post
                Vreme je za penziju. Nemam vise strpljenja za njega. A zbog ovih komentatora koji pustaju bale na onog malog olosa, moracu na netu da gledam buduce trke. I naravno, nije prosao ni jedam trening i ovog vikenda da nisu odrzali opelo zbog penzionisanog Stonera. A ako vec pricaju o penzionerima, nisam ih cuo da nekad pomenu Kapirosija.
                Nemoj da si na kraj srca. Ocigledno da je bio problem sa prijanjanjem Jamahe, i Horhe se izgubio. Ima Vale jos dve godine sigurno, to je dokazao u nekim duelima danas. A Markez je zasluzio i vise da ga pominju, ovo sto on radi u ovim godinama je neshvatljivo. Pobogu pa neki vozaci su skoro dovoljno stari da mu budu cale. Gledamo razvoj mozda i najboljeg motorcikliste svih vremena, u nekim narednim godinama mogao bi da pobije sve statisticke rekorde. Pominjanje Stonera je u kontekstu ovog vikenda dobrog Dukatija, koji, hteli i Rosijevci da priznamo ili ne, bolje funkcionise bez Valea u timu. Ne kao vozaca, vec kao osobe koja zeli sve pod kontrolom i koja stvara dosta i internog i javnog pritiska.

                Svaka cast Kalu, povredjen, sa satelitskim motorom, a obda u poslednjem krugu imao dovoljno snage da uveca razliku nad Markezom.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Mladenovic View Post
                  Vreme je za penziju. Nemam vise strpljenja za njega. A zbog ovih komentatora koji pustaju bale na onog malog olosa, moracu na netu da gledam buduce trke. I naravno, nije prosao ni jedam trening i ovog vikenda da nisu odrzali opelo zbog penzionisanog Stonera. A ako vec pricaju o penzionerima, nisam ih cuo da nekad pomenu Kapirosija.
                  Tako je brate Mladenovicu potpuno se slazem sa tobom,meni samo smeta jos jedna uzrecica koju oni cesto koriste,a to je "na kraju dana".
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Unfortunately we lost a good chance to get a good result today, I think we had the potential to arrive with the first three and arrive on the podium. I had a good pace and I was fast and I could fight with the other guys. In that corner, I didn't arrive too fast and didn't feel any mistake but I felt a bump and lost the front, so it's a pity because we lose points and especially the chance to try to make a good podium here. Anyway, it can happen and the important thing is that today we were fast so we will see next week.
                    E, jbm ti asfalt i grbe...

                    Molba moderatorima, prepravite delove postova u kojima se vredjaju vozaci. Krajnje je neprikladno, prema kome god da se odnosi...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Pominjanje Stonera je u kontekstu ovog vikenda dobrog Dukatija, koji, hteli i Rosijevci da priznamo ili ne, bolje funkcionise bez Valea u timu.
                      Znaci Doviciozovo cetvrto mesto je bolje nego Rosijeva dva podijuma? Verovatno ce do kraja sezone jedan Dovicozov podijum da zaseni i Rosijeve, Lorencove i Pedrosine pobede. Jesus Fucking Christ

                      I da, ne vidim razlog da se pojedini vozaci nazivaju pogrdnim imenima. Ako ja mogu da se uzdrzim mozete i vi
                      Last edited by crni; 19-05-13, 17:06.

                      Comment


                      • #26
                        Dukati kao tim. Rosi je bolji vozac od Dovija, samim tim Dovijev start iz prvog reda, cetvrto mesto i drzanje tempa sa vodecima je sigurno dobrim delom i zasluga dobro pripremljene masine za ovaj vikend. Nikijeva forma to isto pokazuje. Svakako je te stvari tesko porediti takve stvari, samo kazem da je sada pritisak manji na Dukatiju, i tu se slazem sa Srdjanom. Manje ocekivanja, manje medijskog cirkusa, izgleda da pozitivno deluje na ekipu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by crni View Post
                          I da, ne vidim razlog da se pojedini vozaci nazivaju pogrdnim imenima. Ako ja mogu da se uzdrzim mozete i vi
                          Ali ja ne zelim i necu da se suzdrzavam.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Dukati kao tim. Rosi je bolji vozac od Dovija, samim tim Dovijev start iz prvog reda, cetvrto mesto i drzanje tempa sa vodecima je sigurno dobrim delom i zasluga dobro pripremljene masine za ovaj vikend. Nikijeva forma to isto pokazuje. Svakako je te stvari tesko porediti takve stvari, samo kazem da je sada pritisak manji na Dukatiju, i tu se slazem sa Srdjanom. Manje ocekivanja, manje medijskog cirkusa, izgleda da pozitivno deluje na ekipu.
                            ..zaboravio si samo da dodas dve cinjenice..Preciozi aut,Audi in..

                            ...citam ovde,posto nisam gledao trku,ali nisam ni na drugim mestima nesto vise procitao od onoga sto je Rossi izjavio..Yamahe nisu imale dobro prianjanje?,i to je uzrok,kako vidim katastrofalnih rezultata za tim kao sto je Yamaha..strasno..
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Jos jednom Le Man nije razocarao,za mene je Cal pobednik vidi se da covek vozi ,mislim da ga to i odvaja od ostalih ta njegova OGROMNA hrabrost i zelja da pokaze sta moze i sta bi tek radio da ima vecu podrsku fabrike...za razliku od njega moj miljenik Bradl ima vecu podrsku fabrike ali izgleda da ga je to previse opteretilo i sada vozi kao da mu je ovo prva sezona ...sto se tice komentarisanja svako ima svoje misljenje ali sve ukupno mislim da je ok i sto je najvaznije Erceg i Dzankic prihvataju kritike i trude se da iste uvaze...i za kraj samo da dodam bez obzira ko je nas favorit svaki od ovih vitezova zasluzuje postovanje !!!
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #30
                                sto se tice trke, za mene je trajala 18 krugova nazalost jer sam ugasio istog momenta kad sam ga video u sljunku
                                nemam vise nekih ocekivanja, ne od ovog vikenda vec jos od Ostina, vidi se da nije to to i da se mnogo muci sa daleko konkurentnijom masinom nego protekle 2 godine a i teska srca priznajem da su dosli nazalost brzi i mladji...

                                sto se tice komentatora, momcima svaka cast, sad sto ja ne volim Markeza ili Lorenca a oni ih s punim pravom hvale, to je moj a ne njihov problem... najvise bi voleo da Doktor dominira pa da pricaju o njemu hvalospeve ali realnost je drugacija i sta sad... jedino australijanca da se sete malo redje ili nikako- to bi bilo idealno

                                pogodih opet dosta toga na kladionici, sva 3 pobednika izmedju ostalog, mozda pred Mudjelo da stavim Doktora kao #1, mozda mu budem talican hahaha
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X