Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LopMood , Iskuliraj slobodan si . Zvao te Rafa na Majorku. Povod je da vodis njegov FAN klub.

    Comment


    • Originally posted by shpageti View Post
      E tu ti pokushah pomoci al' ochigledno ne ide,skontacesh,opushteno
      Mislio sam da je na ovom forumu cilj komunikacija. Ali nema problema ako tebi nije.

      Comment


      • Na ovaj nalog ide trajni ban, a na onaj dobijas jos 2 nedelje.
        Last edited by bojanaBG; 18-05-13, 21:16. Reason: ...

        Comment


        • Originally posted by Gandalf View Post
          Rafa ce da pobedi, Rafa ce da izdominira, Rafa ce da osvoji opet Rim, Rafa ce da resi u dva seta....... ok, mislim da smo svi shvatili. Idem da stavim svu ustedjevinu na Rafu, no ?
          Nemoj to da radis, ako ga zabole koljena kao u Montekarlu, nece da valja, ode ustedjevina...
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Alo ljudi iskulirajte odmah ili nemojte ni dolaziti ovde. Imate lokalne birtije i teretane pa se tamo praznite.

            Vidi, vidi prvi set otišo u tb... pa lepo iskoristio svoju šansu Francuz.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Mislio sam da je na ovom forumu cilj komunikacija. Ali nema problema ako tebi nije.
              Pa cilj svakog foruma je razmjena mishljenja,ali ja crtat na forumu ne umijem,niti imam vremena,ali kao shto ti rekoh,nisi skontao nema veze idemo dalje.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Ima je Per i prednost brejka u 1. setu, doduse Fed je odmah vratio brejk.
                Ali TB je bas bio los, niko nije uspevao da uzme poen na svoj servis, veliki broj gresaka, mislim da je to bio najlosiji deo meca.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jao, propustam ovakvo finale, aoo...
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Inace, Fed sutra igra 1100. mec u karijeri
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ima je Per i prednost brejka u 1. setu, doduse Fed je odmah vratio brejk.
                      Ali TB je bas bio los, niko nije uspevao da uzme poen na svoj servis, veliki broj gresaka, mislim da je to bio najlosiji deo meca.
                      Pochelo je bilo da me voza da hoce namjerno da izgubi ...
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Na shljaki ili shljaci ?
                        На шљаци, не на схљаци..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by Gandalf View Post
                          Rafa ce da pobedi, Rafa ce da izdominira, Rafa ce da osvoji opet Rim, Rafa ce da resi u dva seta....... ok, mislim da smo svi shvatili. Idem da stavim svu ustedjevinu na Rafu, no ?
                          Gledajući iz objektivnog (mog ) ugla možeš se slobodno zaputiti u najbližu kladionicu da unovčiš Šanse Goaterera su manje nego što mu to kladionice predviđaju, kakvih crnih 25%.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Gledajući iz objektivnog (mog ) ugla možeš se slobodno zaputiti u najbližu kladionicu da unovčiš Šanse Goaterera su manje nego što mu to kladionice predviđaju, kakvih crnih 25%.
                            Vecina se slaze sa tobom. Sanse Federeru su pale na 21%.

                            Comment


                            • Niko neće otkriti toplu vodu ako kaže da je Rafa izraziti favorit..
                              ali, možda je došao i taj dan..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Niko neće otkriti toplu vodu ako kaže da je Rafa izraziti favorit..
                                ali, možda je došao i taj dan..
                                To je tacno. Ali svejedno to ne kvantifikuje rijec izraziti.

                                U formatu od dva dobijena seta, Rafa i Rodzer su igrali 7 meceva. Rodzer je dobio 2 ili (29%). U setovima je 11:6 za Rafu. U svakom mecu je barem jedan set bio izjednacen (7:5, 6:4 ili TB). Izuzetak je Hamburg 2007. koji je Rodzer dobio 2:1.

                                Kladionice su pocele sa 25% sansi za Federera. To je 4% ili jednu sedminu manje od onoga sto pokazuju prosli rezultati.

                                Ocigledno, impresionrani Rafinom formom i uvjereni da godine cine svoje, ljubitelji tenisa 'misle' da je to 8% ili dvije sedmine manje.

                                Ja sam misljenja da je 25% otprilike tacno.

                                PS
                                U mecevima u pet setova na sljaci Rafa vodi 7:0. Medjutim, interesantno je da je Rafa samo jedan od njih dobio 3:0. (Finale Pariza 2008.)

                                Brojevi pokazuju da neka uvjerenja federerovaca nisu bez osnova.
                                Last edited by NI; 19-05-13, 10:29.

                                Comment

                                Working...
                                X