Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najava na ATV-u za 1/2 (u toku je serija inace) u gornjem desnom : Slijedi : NADAL - ANDUYAR
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Dok se ta serija zavrsi, zavrsit ce i Anduyar ucesce na turniru

      Comment


      • Mozda mu treba
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Dok se ta serija zavrsi, zavrsit ce i Anduyar ucesce na turniru
          Taman se stignu ukljuciti na 60 50
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Što se tiče organizatora imam samo reči kritike, iako nisam tamo.
            Sajt je jako loše i šturo organizovan, one kutije su ime ekstra ružne, satnica ponekad besmislena, ali imaju manekenke. U Cirjakovom stilu... ekscentrik bez smisla za praktičnost i opšteprihvaćenost, da je različit po svakiu cenu.

            Ne znam zašto je Ana otišla sa terena razočarana, ovo je sasvim dobar plasman, a to se vidi po njenom licu i po brzini kojom je otišla, jer njena igra iako je sasvim pristojna, pa i konstantna u odnosu na neke ranije periode i dalje je daleko ispod Mašinog kvaliteta i forme. Ako je stvarno očekivala više, kao je Viško to na kraju zaključio, onda je ta nerealnost neće baš daleko odvesti.
            Više sreće u nastavku sezone.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pretpostavljam da se nema sta vidjeti na mecu, tako da necu zamarati comp otvaranjem streama

              Comment


              • Ima,ima se sta videtia po svoj prilici dobice dva,velikodusan Rafa
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Nisam gledao juce mec protiv Keija ali ovo je bas ocajno. Pa on je te 2011. tukao po lopti samo tako, savrsena Novakova replika, koliko ga je samo vozao BHom. Ovo sto danas igra nije ni 20% tog Andujara.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zacugao se malo sinoc ili malo vise

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Što se tiče organizatora imam samo reči kritike, iako nisam tamo.
                      Sajt je jako loše i šturo organizovan, one kutije su ime ekstra ružne, satnica ponekad besmislena, ali imaju manekenke. U Cirjakovom stilu... ekscentrik bez smisla za praktičnost i opšteprihvaćenost, da je različit po svakiu cenu.

                      Ne znam zašto je Ana otišla sa terena razočarana, ovo je sasvim dobar plasman, a to se vidi po njenom licu i po brzini kojom je otišla, jer njena igra iako je sasvim pristojna, pa i konstantna u odnosu na neke ranije periode i dalje je daleko ispod Mašinog kvaliteta i forme. Ako je stvarno očekivala više, kao je Viško to na kraju zaključio, onda je ta nerealnost neće baš daleko odvesti.
                      Više sreće u nastavku sezone.
                      Ja pa mislim da je to bas u redu, to znaci da se Ana nadala i na pobjedu. Nije lepo kad neki teniser/teniserka izadje i unapred se predade, recimo ko Andujara protiv Rafe.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Dosta mu jedanPablito osvojio gemsad se moze opusteno gledati
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • ја гледам манекенке...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            ја гледам манекенке...
                            Lepo ja napisa ima se sta gledati
                            A i Pablito sve bolji
                            Mozda otpeva neku pesmu Pablito manekenkama na kraju meca,nasla sam jednu bas za takvu priliku,to cu postaviti na spam temi na kraju
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Gotovo,Nadal u finalu,samo jos da vidimo koga ce dobiti,pa onda trofej u ruke,ocekivano;)
                              Pablito je ipak uzeo 5 gemova
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Velika steta za Anu . I dalje ne moze da dobije Mashu , ali ipak pokazuje znake zivota i pokazuje da moze da se vrati u TOP10 , u ovom trenutku Masha je prevelik izalogaj za nju .

                                A ovi Spanci i dalje skidaju gace kada dodju do duela sa Rafom ;) . Ipak Pablito je uspeo u drugom setu da mu se pristojno suprostavi ali samo 4 gema je uspeo da osvoji . Sada ocekujem da Stan dobije Berdiha , nece mu biti lako , pre svega zbog sinocnjeg kasnog meca ali verujem da moze doci do duela sa rafom , jer tesko da ce moci na rednim vecim turnirima da dolazi do finala , morao bi da iskoristi ovu priliku .

                                Comment

                                Working...
                                X