Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam izdrazao nekih 6 gemova i ugasio stream, previse boli glava. Posle Federera, ne mozes gledat Murraya

    Comment


    • To je tacno , ali bacim pogled malo po malo . Evo ga, sad ce da se uzvuce u tajbrejku

      Milos lose igra protiv Verdaska , sad je pretrpeo brejk i tesko da ce doci do prvog seta .
      Last edited by Lord Aleksoni; 07-05-13, 17:13.

      Comment


      • Federer sasvim solidan posle pauze, a oprema vise nego dobra A pogledam Murraya par gemova, i ovo se ne moze gledati, neka kaze neko posle da Nadal igra defanzivan tenis. Kako Verdasco? Sad cu njega malo da prosledim.

        Comment


        • Cvetko uvenu u tb
          sigpic

          Comment


          • ne zna se ko je gori, Andy-u ce otpasti noga ravno iz kuka, a Florian -koji mozak, koji izbor udaracaE svasta
            Similis simili gaudet

            Comment


            • 3-0 za Cvetka.
              U tb 1. seta Endiju dusa u nosu. Bese to jedan od fizicki najspremnijih igraca
              sigpic

              Comment


              • E sad ja nasao da se razigra Nando, kad ga ja uvalim na listic. Lagano uzima ovo Nando, djabe se muci Milos.
                OVAKO

                Comment


                • Jao koji sam ja maler, samo sta sam spomenuo Nanda on odma upadne u ocaj. Ali ako, odgovara mi to.
                  Recite meni jel neko gleda Andy-ja? To je pravo mucenje, zabolele su me oci... Nece on daleku s vakvom igrom. Ako svi kazu da Nadal igra defanzivan tenis onda za Marej treba da izmisle nov termin, jer ovo je najdefanzivniji tenis koji sam ikada video u zivotu.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ovo je neki novi majstor koji prenosi Nanda i Miloša?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Raona pocisti Nanda u drugom setu

                      Ako se sad ponovo izvuce Skot u tajbrejku onda stvarno
                      Last edited by Lord Aleksoni; 07-05-13, 18:08.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ovo je neki novi majstor koji prenosi Nanda i Miloša?
                        Da da, nov je, interesantan lik.
                        Nando se raspao totalno, u njegovom stilu.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Skot standardno kilavo. Ono vucaranje po terenu i hvatanje za razne ekstremitete najbolje oslikava na sta mu igra lici i to ne samo na sljaci. Ni na sta. Ali to je njegov zastitni znak i ako neko ume da bez ikakve igre napravi dobar rezultat onda je to upravo Skot. Zaista je tuzno sto ce teniser koji po igri nije ni medju osam na sljaci najverovatnije biti drugi nosilac na RG. Umesto sto su gledali kako da proguraju Nadala bolje da su se zapitali sta da rade sa ovim nesrecnikom. Bila je idealna prilika da se uradi nesto sa rangiranjem igraca po posebnoj formuli za drugi slem u sezoni i velika je steta sto se nije malo dublje razradila u osnovi dobra ideja, ali sta je tu je.

                          Mec Federer-Stepanek bio je zanimljiv jer je to bio prvi Rogerov mec posle duze pauze, ali je najzanimnljiviji detalj ipak bila Radekova genijalna odevna kombinacija kojom je uverljivo iskopirao dzambase iz Velike Mostanice. Jankovo posrtanje se nastavlja. Igra je fakat kriminalna, ali je odnos prema istoj neuporedivo gori. Vec sada on nije ni top 30 igrac, ali ostace visoko kotiran dok mu u zbiru budu bodovi sa USO-a i Montreala prosle godine.

                          Novaka veceras ne ocekuje lagan posao i genaralno zreb mu uopste nije lak. Ne znam kakve su njegove ambicije u Madridu, verujem da mu je Rim mnogo vazniji mada je negde izjavio da je svaki naredni turnir najbitniji, da nece kalkulisati i da ce igrati maksimalno. Ako je tako resio onda nam jos jedno finale izmedju njega i Nadala ne gine, ali da sacekamo i vidimo kako ce izgledati na terenu. Grigor je nezgodan protivnik za prvi mec, igra sasvim fino u poslednje vreme i bice potreban maksimalan fokus od samog starta. U IW-u to nije bio slucaj, ali se mladi Bugarin tada samounistio na nesvakidasnji nacin. Ne verujem da ce istu gresku ponoviti dva puta, zato treba krenuti jako od pocetka i nista ne prepustati slucaju.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • O Miloše Sunce ti poljubim!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Димитров нам прошли пут олакшао са оним дуплим грешкама, да видимо шта је научио до данас...

                              можда је и Ноле нешто научио?
                              sigpic

                              Comment


                              • Losmi i Nando u TBu, prvi na servisu

                                1-0 one two kombinacija, ubitacno
                                1-1 servis viner u stranu
                                2-1 nevjerovatno jak retern iz FHa po dijagonali, a onda zestoki smash po sredini terena...ne uspijeva Nando iskontrolisati, iako je bio na lopti
                                3-1 jako los BH u aut, bez ikakve potrebe
                                4-1 razmjena od 20tak udaraca, odlicno se Milos brani, a u toku poena odigrao dvije odlicne BH paralele, nakon jedne takve je uslijedio lagani FH viner
                                4-2 poen nalik prethodnom, izdrzao je Milos 3-4 napada, a onda lagani BH poslao vani
                                4-3 FH retern u mrezu, mogao je bolje
                                4-4 najljepsi poen u TBu, Milos je odlicno odservirao kick, a potom 3 puta napao iz FHa, Nando uspijeva pogoditi strasan BH pasing
                                4-5 jos jednom se odlicno brani, kao nagradu dobija protivnikov FH u mrezu
                                5-5 od novog IO FHa se nije odbranio, nevjerovatno kako jako Losmi udara
                                5-6 takticki servis, jako duga razmjena, forsirao je Nando sve vrijeme BH protivnika, iznudio na kraju gresku
                                6-6 spasava se Milos, kao da je to najlaksa stvar na svijetu...as
                                6-7 a sada pravi duplu, druga u mecu
                                7-7 nema hrabrosti Nando da zavrsi mec, pocevsi od servisa do udaraca u toku poena...prepasivno...cekao je gresku, a sam je napravio
                                7-8 jos jedan slican poen, ovoga puta je razvukao protivnika po terenu i iznudio gresku
                                7-9 trecu mec loptu koristi, retern u sredinu terena...a Milos salje FH daleko u aut

                                Comment

                                Working...
                                X