Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sezona 2014. - Velike promene

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @adamcooperf1

    The delay must be because last night's Massa PR strategy worked so well that Ferrari now want Kimi to Tweet it first...

    LOL


    Jel to ovo? http://www.blogf1.it/2013/09/11/uffi...rari-dal-2014/

    Kad si već kod blogova, Adam Cooper je na svom blogu ( http://adamcooperf1.com/2013/09/10/a...n-and-ferrari/ ) napisao da je ugovor 1+1. Već sam pričao o tome. Pitao sam ga zar nije 2+1 a oni odgovara ,,ovi se slažu sa mnom" i stavio je BBC-ev link, ni manje ni više, koji je pisao Andrew Benson!

    Franck Pekka je za sada sve pogodio kada je Kimi-Ferrari ugovor u pitanju. Biće to 2+1.


    @MBrundleF1

    Like Kimi I'm about to drive a Ferrari F1 car again pic.twitter.com/1H2MFDBRp0
    Last edited by MarkedOne8; 11-09-13, 12:40.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Vecina F1 fanova u ovom momentu



      @Marked

      To je taj, kakav scoop, moram ovo da zapamtim, neverovatno je koliko se to deli, stiglo je ono Skyovo.

      Meni je nelogican jednogodisnji. Jedino ako je 1+1 driver option, a mislim da DO ugovor Ferrari nije dao u istoriji.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Sada svi kazu da je zvanicno, to je to. Svakog momenta treba da izadje zvanicna verzija na Sky.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • https://twitter.com/Lotus_F1Team/sta...606912/photo/1

          Zvanican profil
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • http://formula1.ferrari.com/news/back-kimi

            I EVO GA KONACNO!!!
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Lotus F1 Team is under investigation for HUGE fun, even in sad moments.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Bentornato Kimi. Dvogodisnji ugovor. Logicno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • aha potpiso je
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • Sad cekamo da vidimo ko ce mu biti kolega. Tipujem na Hulka, ali ima i Alonso svojih prednosti...

                    Comment


                    • Maranello, 11 September 2013 – Scuderia Ferrari announces that it has reached an agreement with Kimi Raikkonen. The Finn will join Fernando Alonso in the driver line-up for the next two racing seasons. -

                      See more at: http://formula1.ferrari.com/news/bac....vS9Y2gqQ.dpuf
                      C c c kako ne pratis na casu...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Comment


                        • Do nešto pre 14:00 sam samo gledao kad će objava. Jako sam se smorio i umorio i legao da spavam. Probudio sam se, eto nešto pre 17:00. Vidim na skype-u drug koji pogleda jednom vesti u nedelju dana i kaže da su ga objavili. LOL
                          Samo da se rasanim pa pišem dalje.

                          Originally posted by NebojsaNS View Post
                          E ovo ne razumem zaista. Oproštajni fail od fore? Pitaće on njih šta to znači.

                          The Finn, 33, will partner Fernando Alonso, meaning that Ferrari will field an all-world champion line-up for the first time since 1953 when Alberto Ascari and Nino Farina were paired together.

                          Ovo je sjajna stvar! Kad se pogledaju te tri Kimijeve sezone u Ferraiju, baš je statistički bio vezan za istoriju i opet je. Prva titula posle Šumaherove ere, odmah je u prvoj trci postigao pol-poziciju, najbrži krug i pobedu, doneo im 200. pol-poziciju, 200. pobedu i 600. podium....
                          Što se tiče Alonsa, koliko god mi nisu jasni njegovi postupci i koliko god ja ne voleo njegov pristup nekim stvarima, ovo ne bi smeo da pokvari. Ovo je ogromna stvar za sport! Najtrofejniji tim je odlučio da promeni istoriju i tradiciju.
                          Last edited by MarkedOne8; 11-09-13, 16:30.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • Nek je sa srecom Kimsteru moj, legendo moja!!!

                            Kao sto bi rekao moj kolega iz Saubera, Dale zvani MarkedOne8-SAMO CEPAJ

                            Comment


                            • Dobrodosao
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dobro nam došao, Zoki! Dobili smo još jednog Kimstera, od danas ponovnog Ferraristu.



                                Short recap on the situation that's forming for the team in the middle of 2013:

                                1. Alonso and Raikkonen confirmed for at least two seasons - hard fact.
                                2. Simone Resta to continue work on 2013 car with Pat Fry.
                                3. James Allison to work on 2014 car, alongside Rory Byrne as consultant, with Fabio Montecchi as deputy chief designer.
                                4. Work for 2014 chassis and engine started as early as 2012 with Luca Marmorini involved.

                                Ovo što sam boldovao je jako bitno. James Allison, a ne Pat Fry, će raditi intenzivnije na šasiji za 2014.
                                Last edited by MarkedOne8; 11-09-13, 16:47.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X