Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pametno Janko forisira WTA Švalera po bekendu, nume ovaj sa te strane napadati.
    sigpic

    Comment


    • Sad ce Grisa s novim lopticama proigrati

      Comment


      • E,Jankela sta uradi
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Grisa na servisu

          1-0 Jankov FH je bas popustio, dosta toga je izbacio u zadnja 3 gema...i ovaj put mreza
          2-0 osjetio je to i Grisa, forsira FH dijagonale, fenomenalan viner za kraj
          3-0 jos jedan, gotovo identican FH po dijagonali
          3-1 uspijeva Janko donekle prebaciti poen na BH dijagonale i odmah dobija
          4-1 jos jedan Jankov FH u aut, po dijagonali, Grisa odigrao solidnu BH paralelu
          4-2 BH u veliki aut, los odskok loptice
          4-3 konacno dobar Jankov FH po dijagonali
          5-3 dva poena u jednom, u prvom Grisa dominira, ali Janko odlicnim lobom ponistava sav trud...u drugo Janko dominira, ali izbacuje FH IO
          6-3 servis viner, jedan od rijetkih u komplet setu, u pravo vrijeme
          7-3fenomenalan BH flik pasin sot...mislim da mu je loptica pala iza tijela, ali je svejedno pogodio

          Naucio je grisa nesto u Americi, od najboljih...pustis servis na pocetku, dozvolis protivniki i vezane set lopte...a onda dobijes set u TBu
          Istu stvar uradio i Marinko, pustio levatu da povede 5-2 uz dupli break i onda proigrao
          Last edited by shminka; 16-04-13, 10:40.

          Comment


          • Svaka cast za Grisu i Marinka

            Comment


            • E ja ne znam da l' postoji gori igrac od ovog Verdaska na turu..

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                E ja ne znam da l' postoji gori igrac od ovog Verdaska na turu..
                On i Vica su najbolji drugovi

                Comment


                • majstor Marinko objasnjava neke stvari
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Grisa je bolji igrac od ovakvog Janka i cim je to shvatio zaigrao je dosta bolje mora zavrsiti ovaj mec!

                    Marinko se poigrava sa bivsim finalistom MCa, 8 vezanih gemova

                    Verdasco stvarno nece faliti kad ode u penziju, nazalost

                    Stan prosao dalje, nesto teze no sto se ocekivalo
                    Last edited by shminka; 16-04-13, 11:03.

                    Comment


                    • Originally posted by Vule_89 View Post
                      E ja ne znam da l' postoji gori igrac od ovog Verdaska na turu..
                      Tesko .

                      S 5-2 i dva servisa za set do 5-7 , 0-3 , to rijetko ko moze .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Nek ona djecica i sutra dodju gledati Marinkovo zagrijavanje

                        Comment


                        • Marinko, budi covjek! Daj mu jos barem gem

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Nek ona djecica i sutra dodju gledati Marinkovo zagrijavanje
                            Ma dolaze 100%

                            Comment


                            • Janko nema srece sa zrijebom. Stalno u ranim rundama dobija igarce od kojih jedva da je bolji, ako je bolji, Davidenko, Gulbis, Anderson, Dimitrov...

                              Comment


                              • Marinko dao fore Verdasku 5:2 i onda je rekao dosta je bilo
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X