Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix (Shanghai International Circuit)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #77
      http://www.youtube.com/watch?v=-Xef_9w1Rjk

      http://www.youtube.com/watch?v=8oLF7Lfolpc Ciji je ono tocak?
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #78
        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Jel moram sve da crtam?!
        Nemas izbora, sta da ti kazem...

        Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Bahrein će pokazati realne performanse!
        Tesko... Uber visoke temperature & stuff...

        Comment


        • #79
          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Jergović nije relevantan.Vidim da je i on preko noći diplomirao dizajnerski. I Njui je u Abu Dhabi buljio u Fetelovo krilo razmišljajući koliko ga to usporava. Ne može se znati precizno i odmah koliko šteti, a promena krila traje više nego za gume.Jel moram sve da crtam?!

          Bahrein će pokazati realne performanse!
          Slazem se, jel drugi pit stop bio istovremeno kad i Hamiltonov, tad nisu menjali krilo jer bi zaostali za istim ili su se nadali da ce izaci pre, a u zadnjem je bilo kasno to jest vise bi izgubili nego dobili. A mi sa ove strane da bojle procenimo od tima inzinjera i racunara, tesko.

          Comment


          • #80
            Originally posted by MarkedOne8 View Post
            Jergović nije relevantan.Vidim da je i on preko noći diplomirao dizajnerski. I Njui je u Abu Dhabi buljio u Fetelovo krilo razmišljajući koliko ga to usporava. Ne može se znati precizno i odmah koliko šteti, a promena krila traje više nego za gume.Jel moram sve da crtam?!

            Bahrein će pokazati realne performanse!
            MarkedOne stvarno te ne razumem,svi kazu da je bio trkacki incident i to krilo je trebalo biti zamenjeno u boksu, jedino ti i dalje teras po svome,nisi mi jasan,ok si momak i vidi se da znas dosta o formuli ali nema potrebe da ides toliko daleko, pa cak ni Kimi se nije toliko zapalio koliko ti,zavrsio je na odlicnom drugom mestu i sve i da nije bilo tog incidenta Alonso bi opet danas pobedio jer jednostavno je bio najbolji i pitanje je koliko je imao u rezervi,opusti se covece ima jos trka
            Last edited by Mikinen; 14-04-13, 19:52.
            If the police cant stop you you must be on the dust

            Comment


            • #81
              Jos jedna stvar koju danas niko nije spomenuo a koja je jako bitna je da je Pireli napravio sramotu od F1,trke mozda jesu uzbudljivije i to stoji ali mi je danas bilo strasno kad sam cuo Buttona kako pita ekipu da li sme da se trka,ja u zivotu ni u jednom motosportu nisam cuo da vozac mora da pita na trci da li sme da se trka,pa zato se i zove trka da bi se trkali,isto je bilo i sa Vettelom kad su mu javili da se ne bori sa Alonsom,uopste niko nije menjao putanju na pravcu u pokusaju da se odbrani,jedinu pravu borbu smo videli u zadnjih par krugova izmedju Vettela i Hamiltona,e tako bi trebalo da izgledaju sve bitke
              If the police cant stop you you must be on the dust

              Comment


              • #82
                Moram da priznam da i meni sve vise smetaju te gume, iako sam ih u pocetku odobravao, formuli je dugo opadala popularnost upravo zbog nedostatka uzbudljivosti, pirelli i drs su vratili ta uzbudjenja, ali nekada je situacija sa gumama sramotna, kao danas sa mekim. Bas da traju 4 kruga je smesno, ne vidim nikakvu poentu tih guma, a pravila nalazu da moraju da se koriste u nekom trenutku... Jedino je korektno sto su iste gume za sve, s te strane je izjednacena borba, makar vise nemamo situaciju da neka ekipa ne moze ozbiljno da se bori zbog slabijeg prozivodjaca guma...
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Sta cete, da bismo mi sa nesto visim ukusom mogli da uzivamo, delom mora da se finansira od glupavih masa koja se loze na preticanja, borbe, sudare itd Ameri recimo vise svrsavaju kada se neko u borbi udari u zid nego kad dobar vozac dobrom taktikom i savrseno spremnim automobilom vodi svaki sekund trke. Bolesno, ali je tako, siri se na nova trzista, pa su drugaciji i prohtevi.

                  I ne treba kriviti Pireli za ovo, sigurno da je za njihov biznis najbolje da naprave gume koje mogu da izdrze cetiri trke, ali se ponasaju onako kako FOM naruci. Sto je najgore, predstavnici drugih automoto sampionata su videli da je ovo uspelo i da su rejtinzi mnogo bolji nego u predsumaherskoj eri, pa i oni razmisljaju o ovakvim promenama.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Meni se Pirelijeve gume skroz svidjaju , mnogo su trke zanimljivije , kome nije interesantno gledati ovako ? Puno je neizvesnije.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #85
                      Ja rekoh jednom, i basket bi bio zanimljiviji sport da kos oscilira kao klatno, manja bi bila razlika medju timovima, sve bi bilo snalazenje, ali da li je to onda isti sport?

                      http://mladenjergovic.com/tetris

                      Zanimljivo za procitati i vezano sa ovim.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Mr.M View Post
                        Meni se Pirelijeve gume skroz svidjaju , mnogo su trke zanimljivije , kome nije interesantno gledati ovako ? Puno je neizvesnije.
                        Niko nije rekao da nije interesantno ali je strasno sto nema guranja bolida do krajnjih granica,sa ovakvim vozacima kao sto su Hamilton,Alonso,Raikkonen,Vettel,Button i jos se te uvek neko uspe ubaciti nema potrebe za pirelijem,ne znam kako ostalima ali meni je strasno da jedan vozac na trci pita da li sme da se trka,to je van svake pameti,dodjes na trku da bi pitao da li smes da se trkas ,treba lepo vratiti nadolevanje goriva izbaciti par glupih staza ( Koreja,Singapur ) i ubaciti neke normalne,ali naravno za sve je kriva samo jedna osoba a to je Bernie-mumija zeljna para,nema pravih preticanja sve su to ,,vestacka" preticanja,DRS i KERS su sasvim dovoljni da trke budu uzbudljive
                        Last edited by Mikinen; 14-04-13, 23:11.
                        If the police cant stop you you must be on the dust

                        Comment


                        • #87
                          Opet kazem, procitajte Jergovicev tekst, tacno je objasnio sta ce se desiti (ovo je pisano juce), i jako je dobro rekao da je sadasnja F1 napravljena za ljude sa jednocifrenim koeficijentom inteligencije.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            Mislio sam da promene pravila 2009. neću podneti. Ok sam sa KERS, a i DRS mi je svakako bolji nego prošle sezone. Gume jesu mekše ali bolidi su napredovali. Vozači koji su u prethodnoj deceniji pobeđivali pobeđuju i sad.
                            Mnogi su se žalili kako je F1 usporila. Dođu brže guume koje kraće traju i opet nisu svi zadovoljni niti će biti. Nisu savršena, ali ukupno ovakva pravila mi se najviše sviđaju u poslednjih par sezona. Setite se koliko je pre bilo lako preteći vozače s manje stajanja čak i bez DRS. Nisam baš zadovoljan razmakom između komponenti.Tipovi asfalta i staza se dosta razlikuju.Čak je i sa ovakvim cumama u Monaku mocuće jedno stajanje, setite se 2011. Mislim da to ne može da se reši bez pete komponente za suvo - super hard.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #89


                              Comment


                              • #90
                                Najlepsi pehar u sampionatu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X