Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix (Shanghai International Circuit)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    2 pol pozicije za redom i onda situacija da nemaš šta da tražiš u Q3.
    Mercedesi i Kimi, ali ne i Grožan, su prošle sezone imali stajanje manje. Nešto je čudno kako Šangaj menja poredak timova.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ne znam, mislim da ce Mark do nekog 8, 9. mesta. Imaju trkacki tempo. A i bice opasno motivisan da se nacestita nove godine svima, ako se nadje na istom delu staze sa Sebom, ne mogu ni da zamislim sta ce se desiti.
      Trkcaki tempo i nije nesto impresivan, a nisu popravili ponasanje sa gumama. Takodje, provedjenje vremena iza drugih bolida opako steti gumama, a pocevsi od 15 mesta, recimo, nece lako prestizati... I pored sve motivacije. A da ne pominjemo sto su i dalje slabi na pravcu...

      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      2 pol pozicije za redom i onda situacija da nemaš šta da tražiš u Q3.
      Mercedesi i Kimi, ali ne i Grožan, su prošle sezone imali stajanje manje. Nešto je čudno kako Šangaj menja poredak timova.
      Da, 2 stajanja za Kimija i kako je prosao? ;)
      Last edited by Vanja #66; 13-04-13, 19:24.

      Comment


      • #18
        Obaveze, pa nisam ispratio kvalifikacije. Za trku ću svakako imati .
        Po rezultatima na kvalifikacijama rekao bih da je Ferrari najozbiljniji kandidat, ali ne treba zaboraviti da su oni najveći majstori da baš tada i zajebu. Valjda će Alonso ovaj put odvesti više od jednog kruga.
        RBR mnogo mutan. Prethodne trke lagano PP, a sada odustajanje od Q3 i namjerno postavljanje Webera na rep kolone.
        HAM, RAI jedan pored drugog a iza njih ALO koji ove godine opasno povlači na startu. Mislim da ovo garantuje opasno zanimljiv start, ako se uzme u obzir da Kina i nije najsrećnije mjesto za obilaženje na stazi.

        Comment


        • #19
          A jel se sećaš Vanja očajnog proračuna ta 2 stajanja?Na pola trke je išao na drugo stajanje.U Australiji su uradili ono što tada nisu. Produžili su srednji stint i pritom nisu pratili konkurenciju.gov Za to je najverovatnije bio kriv Simon Rennie, isti lik što je sada Veberu inženjer.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #20
            http://us10.chatzy.com/23633478726143
            If the police cant stop you you must be on the dust

            Comment


            • #21
              Originally posted by 80Vlado View Post
              Obaveze, pa nisam ispratio kvalifikacije. Za trku ću svakako imati .
              Po rezultatima na kvalifikacijama rekao bih da je Ferrari najozbiljniji kandidat, ali ne treba zaboraviti da su oni najveći majstori da baš tada i zajebu. Valjda će Alonso ovaj put odvesti više od jednog kruga.
              RBR mnogo mutan. Prethodne trke lagano PP, a sada odustajanje od Q3 i namjerno postavljanje Webera na rep kolone.
              HAM, RAI jedan pored drugog a iza njih ALO koji ove godine opasno povlači na startu. Mislim da ovo garantuje opasno zanimljiv start, ako se uzme u obzir da Kina i nije najsrećnije mjesto za obilaženje na stazi.
              Kina je od novih Tilkeovih staza jedna od najlaksih za preticanje. Siroka staza, 2 duga prvca sa DRS-om, mada ovaj SC pravac i prva krivina i nisu najsrecnije mesto za obilazak, ali sa malo vise hrabrosti i umesnosti i nije prevelik problem.

              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              A jel se sećaš Vanja očajnog proračuna ta 2 stajanja?Na pola trke je išao na drugo stajanje.U Australiji su uradili ono što tada nisu. Produžili su srednji stint i pritom nisu pratili konkurenciju.gov Za to je najverovatnije bio kriv Simon Rennie, isti lik što je sada Veberu inženjer.
              To je druga stvar, samo treba napomenuti da ta 2 stajanja nisu otisla u dobrom smeru, to je sve. Sad ima mnogo bolju poziciju da ponovi Australiju, obzirom da ispred sebe ima samo jedan bolid, mozda ce to biti 2 posle puza, ali to je nista...

              Opet, sve to stoji samo ako Pirelli nije muljao sa gumama u Australiji. Ako su im izmuljali Maleziju, onda se moze ocekivati nesto dobro... Medjutim, ono sto je bitnije je to sto nisu imali preterano dobar tempo za trku u petak na FP2, to je meni (jos uvek) relevantnije nego strategija...

              Comment


              • #22
                Red je vise bio , fenomenale Ubedljiva pobeda danas , bas ubedljiva.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #23
                  Samo ne znam sto je Pavle ocekivao, pa znalo se da Fetel stedi tvrdju komponentu, da ce tempirati da zadnjih 4-5 krugova odvozi na meksoj
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Alonso Raikonen isto bio dobar.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • #25
                      Ricciardo 7, fenomenalan rezultat...

                      Comment


                      • #26
                        Alonso pobedio a ti Daniela komentarises
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Ja sam ovo ocekivao, ali posle cu vise o trci... Tad i o Alonsu, razume se...

                          Comment


                          • #28
                            Bilo je sjajnih voznji danas, pobjednici Alonso, Kimi, Fetel, Baton, Rikiardo, Bjanki, gubitnici Veber, Rozberg, Gutijerez, Hulkenberg, Masa, Perez.

                            Alonso dominantno, Kimi sa ostecenim krilom vrhunski odvozio, Fetelu krug falio da dodje do 2. mjesta, Baton slow and steady wins the race ili bar dolazi do 5. mjesta u nekonkurentnom bolidu
                            Samo ne znam dje je pamet bila Zauberovcima, covjek imao tempo, ma imao sve i onda se odluce na sredini trke da predju na zute, pa cuvajte ih za sami kraj, kad su bolidi laki, kad se moze izdrzati 6-7 krugova bez vecih problema. Nema od Mase nista, mada su ga opet kasno uveli, ali nema on nikakav status u Ferariju, niti ima kontinuitet. Idiot dana Veber!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Odlicna trka, odlican tempo Ferarija. Mecka tragicno jede gume, ja ne znam sta su ti ljudi mislili. Kada se ukombinuje sa agresivnim vozacem, dobijemo kombinaciju koja je sjajna prvih nekoliko krugova stinta, a ostatak se taksira. Kimi junak trke sa onim incidentom. Kako je dobro islo, ne bi me cudilo da u Lotusu naprave peomene na tom prednjem krilu po tom ostecenju. Toro Roso brz i stabilan, Zauber ponovo sa onim svojim ludackim taktikama, malo falilo da im i danas prodje.

                              I da, Veber prvo gadjao Fetela bolidom pa tockom, omasio oba puta
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Čestitke Alonsu i Ferarijevcima!
                                Kimi je majstorski sačuvao situaciju.Loš start je njegova greška, ali ni to ne bi bio ogrooman problem. Problem je bila nedozrela majmunčina Perez. Još prošle godine sam govorio kako nije ništa posebno. On je i dalje kao novajlija u trećoj sezoni. Gutierez je njegova kopija. Bianchi deluje mnogo zreliji od obojice.
                                Da se vratim na pravu stvar. Ne znamo koliko je onakvo krilo usporavalo Kimija.Sigurno nije toliko beznadežno kao što je Kimi rekao posle trke.U suprotnom, ne bi timovi trošili silne pare i na najsitnije detalje.41 krug da onakvim prednjim krilom.Odlična lokalizacija štete.
                                Last edited by MarkedOne8; 14-04-13, 10:37.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X