Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 23-24 (06. April - 14. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mike D'Antoni said he'll decrease Kobe Bryant's minutes on Tuesday.
    Steve Nash (hip, hamstring) is out for Tuesday and doubtful for Wednesday.
    Metta World Peace (knee surgery) will play on Tuesday against the Hornets, but he will not start.
    Lakers update

    Dwyane Wade (ankle) will miss his fifth straight game on Tuesday against Milwaukee.
    LeBron James, who will play on Tuesday, said that he won't play in every game the rest of the regular season.
    Chris Bosh (illness) did not participate in shootaround on Tuesday, and he will be a game-time decision vs. Milwaukee.
    Dirk Nowitzki (foot) is questionable for Wednesday against Phoenix.
    Enes Kanter (shoulder) is out for the season whether or not the Jazz make the playoffs, sources told the Salt Lake Tribune.
    Jose Calderon (arm) will not play on Wednesday against the Cavs.
    Kevin Garnett's ankle made it out of Sunday's game alright and he will practice on Tuesday.
    Paul Pierce is still dealing with soreness in his ankle, but he plans to practice on Tuesday.
    Noah, Deng, Gibson, Hamilton, Rose out Tuesday.
    Ty Lawson (heel) did not practice on Monday, but he's still hoping to return before the end of the regular season.
    Amare Stoudemire (knee surgery) is beginning to run on an anti-gravity treadmill and has not had any setbacks.
    Chandler Parsons (calf) will miss his third straight game on Tuesday against the Suns.
    Joe Johnson (quad, heel) is a game-time decision on Tuesday against the Sixers.
    Jameer Nelson (ankle), who has missed five straight games, is without a timetable to return.
    Ricky Rubio (shoulder) is expected to play against the Warriors on Tuesday.
    Danilo Gallinari could have surgery to repair his torn ACL as early as next week.
    Kevin Love's knee surgery is "minor," a source told the Minneapolis Star-Tribune.
    Jrue Holiday admitted to having late-season fatigue.
    Carmelo Anthony passes LeBron for top selling jersey.
    Indiana's Oladipo leaving for draft
    Bulls' Rose still open to returning this season
    Warriors’ Curry, Thompson set record for backcourt three pointers in season.

    Comment


    • #17
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • #18
        Portland vjerovatno sa 4 rukija u startnu petorku veceras protiv LAL. Nema veze, Aldridge je tu da im zada muke.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Skupo će Porland prodati kožu izuzetno motivisanim Jezerašima bez obzira na jedan veoma loš niz rezultata. Jezeraši imaju trenutno vodjstvo od 2:1 u seriji s tim što su onaj poslednji meč dobili na mišiće uz fantastičnu partiju Kobija. Kakve su šanse Reise da bar Mejtuz igra večera ?
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #20
            Aldridge not enough
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • #21
              Originally posted by Reise View Post
              Portland vjerovatno sa 4 rukija u startnu petorku veceras protiv LAL. Nema veze, Aldridge je tu da im zada muke.
              Jesi video kako je brat Barton pokidao pre neko vece?

              Comment


              • #22
                Originally posted by Mladen View Post
                Skupo će Porland prodati kožu izuzetno motivisanim Jezerašima bez obzira na jedan veoma loš niz rezultata. Jezeraši imaju trenutno vodjstvo od 2:1 u seriji s tim što su onaj poslednji meč dobili na mišiće uz fantastičnu partiju Kobija. Kakve su šanse Reise da bar Mejtuz igra večera ?
                Koje crne misice? Mislis na sudije?
                Matthews ima najmanje sansi od svih povrijedjenih da zaigra.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jesi video kako je brat Barton pokidao pre neko vece?
                  Nisam gledao utakmicu, ali statistika je bila bolesna. Prvi ruki sa klupe jos od '95 ja mislim da ima 22 poena, 13 skokova, 6 asistencija i 3 ukradene. Ima on dosta potencijala, ball handling mu je dobar i zna da baci pas gdje treba. Kod skokova je veoma aktivan isto i to mi se mnogo svidja. Jedina stvar koja koci ove sezone su ocajni procenti suta. Bice on solidan igrac sigurno, samo mora malo misica da nabije.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Meni je on bas gotivan igrac i ubedjen sam da ce imati dobru NBA karijeru. Naravno kao rotation player, ali i takvi su neophodni.
                    Sta ce biti sa Leonardom sledece sezone? Kakvu ulogu ocekujes? Ono sto sam video mi se mnogo svidelo kada je on u pitanju.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Meni je on bas gotivan igrac i ubedjen sam da ce imati dobru NBA karijeru. Naravno kao rotation player, ali i takvi su neophodni.
                      Sta ce biti sa Leonardom sledece sezone? Kakvu ulogu ocekujes? Ono sto sam video mi se mnogo svidelo kada je on u pitanju.
                      Leonard ima ocajnu odbranu na postu, a nije nista bolji kad pomaze i u rotacijama. Mislio sam da ce biti zvijer u odbrani jer ima prejake atletske sposobnosti za centra.
                      U ofanzivi je mnogo bolji, moze da pogodi sa mid-rangea, iz p'n'r-a isto moze da zavrsi. Sutira sl. bacanja preko 80%, sto je veoma vazno. Uglavnom mu je potrebno da unaprijedi defanzivu i izgleda da ce na tome mnogo morati da radi jer je stvarno ocajan, al zato ima potencijal i bice i od njega nesto.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Pa ne znam bas da li trenutno ima dovoljne atletske sposobnosti za centra. Tako sam i ja mislio jos kad sam ga gledao na koledzu, ali su onda svi "eksperti" pisali da mora jos dosta da ojaca. Ne razumem se u te stvari. Mozda ima losa ramena, ili donji deo ledja, ili noge. Stvarno ne bih da lupim. A da bi igrao dobru odbranu na postu moras da imas sve to.

                        Ja bi njega bacio u vatru sledece godine, pa sta bude neka bude. Draftovao bih (ili doveo putem FA) nekog dobrog beka, a Wesa postavio kao sestog igraca. Ipak vam nedostaje poena sa klupe. Najbolje bi vam bilo da se popnete nekako na draftu i pokupite Oladipa ili Shabazza.
                        Ako to ne uspete onda po meni postoje 4 dobre opcije. 1) C.J. McCollum - strasan napadac i odlican bi se uklopio jer moze da menja Lillarda, a moze i zajedno sa njim da bude na parketu. 2) Goodwin - potencijal sa Kentakija, pokusati napraviti igraca od njega. 3) Karasev - Rus je zajeban igrac. 4) Franklin - moze biti bas zahvalan NBA igrac, takodje da ulazi sa klupe.

                        Comment


                        • #27
                          Ne vjerujem da ce biti u startnu petorku, mnogo je on daleko. Vidjecemo kako ce mu ljeto proteci i sa kim ce raditi. Sa drafta stvarno ne znam sto bi mogli da pokupimo jer Portlandu na svakoj poziciji fali igrac. Al dobro pa igraci iz prve petorke mogu igrati vise pozicija, pa je malo lakse. Meni se svidjaju i Oladipo i Shabazz, al ne vidim kako mozemo da se popnemo za koju poziciju vise jer nemamo sta da ponudimo.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Jedino da vas propisno ukenja na lutriji Portland ima dobru politiku stvaranja samog rostera, barem se meni jako svidja način na koji rade, i uz Demiana kao lidera, uz Batuma, Metjusa, Oldridža, par solidnih rotation igrača, imaće strašnu budućnost.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #29
                              Lillard na ljeto radi sa Gary Paytonom, hoce odbranu da unaprijedi. Kakav ce tek ubica da bude.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ona stara kaže da učenik uvek treba da nadmaši učitelja. Lilard ima strašan potencijal, i uz naporan rad, ko zna, možda dobijemo "rukavicu" broj dva.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X