Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Vinjales je na max odvozao kada se sve sabere jedno tri kruga. Ako bude potpuno zdrav, bice ga gotovo nemoguce dobiti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #77
      Odlicna Moto2 trka, Nakagami zavrsio, za danas dovoljno...

      Pol odvezao odlicno, lagano na pocetku, cuvale se gume i snaga, Scot jako, jako dobar, mislim da je imao vise u tanku na kraju, ali mozda je i pametno sto je odustao, bilo bi glupo da se desio neki incident.

      Takaaki jako, silovito i srcano na pocetku, ali slicno Iannoneu ispucao gume u tom periodu...

      Suma sumarum, mnogo bolje nego moje ocekivanje da ce Polyccio ove godine prosetati do titule... Neoa se tako nastavi.

      Comment


      • #78
        bile su odlicne obe trke a sad cekamo ono glavno iskreno bih voleo da cal pobedi... zasluzio je

        Uh dobar uvod!
        Last edited by Stevudza11; 07-04-13, 19:58.

        Comment


        • #79
          Kakva tri sampiona, ovo ce biti nevidjena ludnica.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Odlicna trka i sjajan pocetak sezone! Lorenzo fenomenalno odvezao trku bez ijedne greske, rano je pobegao svima i cak i povecavao prednost. Rossi, ko zna, mozda je i mogao vise da nije napravio onu gresku. Marquez, skidam kapu ovom coveku, prva trka u najjacoj klasi i treci je i bolji od pedrose. I jos je pruzio odlicnu bitku sa Rossijem. Bice od njega veliki sampion! Steta za Cala, voleo bih da je bolje prosao al eto... Odlicna trka

            Comment


            • #81
              Fenomenalno. Ne volim Lorenza, ali svaka cast, stvarno, nadam se da ce razmisljati sta bi bilo da Vale nije pogresio. O Rosiju necu pricati, a Markez mala legenda, ni njega ne volim, ali moram da ga postujem, pa pokazati muda doktoru tako, veliki respekt. Dani je pickica, to sam sada shvatio, uvek sam verovao u njega mozda i vise nego sto on veruje u sebe. Kraclov sve pohvale, Dovi moze bolje, ali na drugom motoru ;) .
              Ocekuje nas sjajna sezona, samo da svi vozaci budu zivi i zdravi, pa da uzivamo. I da slavimo Rosijevu titulu na kraju!

              Comment


              • #82
                He is BACK!!!

                Comment


                • #83
                  Jamaha bolja od Honde. Now it`s official. Rosi obisao ovu dvojicu kao da su sekund iza po tempu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #84
                    Pa realno Doviciozo je junak dana, ukrotio je dukati. Pokazao je kako se se vozi ta masina. Problem je ipak bio u Rosiju

                    Salu na stranu, pitam se kada smo poslednji put gledali ovako dobru trku? Rosi odlican, vidi se da mu hvali jos malo samopouzdanja. Bukvalno kada je obilazio Bradla, moglo se primetiti koliko je neodlucan da zakoci kasnije.

                    Markez odlican. Nije ga tek tako havlio Rosi

                    Samo da dodje Herez!

                    Comment


                    • #85
                      Tri generacije velikih. Slika sa ovog podijuma ce za nekoliko godina nositi 20ak titula.

                      Srdjane, hvala sto ste nas pomenuli

                      Edit: Moto GP je klasu bolji kada je Rosi u fazonu, to je retkost uopste u svetu sporta.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by crni View Post
                        Pa realno Doviciozo je junak dana, ukrotio je dukati. Pokazao je kako se se vozi ta masina. Problem je ipak bio u Rosiju

                        Salu na stranu, pitam se kada smo poslednji put gledali ovako dobru trku? Rosi odlican, vidi se da mu hvali jos malo samopouzdanja. Bukvalno kada je obilazio Bradla, moglo se primetiti koliko je neodlucan da zakoci kasnije.

                        Markez odlican. Nije ga tek tako havlio Rosi

                        Samo da dodje Herez!
                        fali* xD

                        Comment


                        • #87
                          Efekat potrosnje guma je nesto veci nego prosle sezone, ili se meni tako cini, od polovine trke setali su motori na sve strane. Svaka cast Marku na jos jednoj stvari, decko je 93 godiste i muva kategorija, ove zveri treba kontrrolisati, pogotovo u ovakvim vremenskim uslovima i sa ovoliko peska na stazi. Ovo mu je bilo pravo vatreno krstenje, lepo sto je vratio Rosiju, bio je najhrabriji od svih na pravcu i pokazao je sve ono sto Pedrosa nije za sve ove godine. Sa duznim postovanjem.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #88
                            e zato je najbolji e zato je najpopularniji e zato je ovaj sport 6 x popularniji kad Rossi ima konkurentam motor go go go go ROSSI!!!!!

                            Comment


                            • #89
                              ovo kao da sam ja pisao
                              Originally posted by KERSDRS View Post
                              Fenomenalno. Ne volim Lorenza, ali svaka cast, stvarno, nadam se da ce razmisljati sta bi bilo da Vale nije pogresio. O Rosiju necu pricati, a Markez mala legenda, ni njega ne volim, ali moram da ga postujem, pa pokazati muda doktoru tako, veliki respekt. Dani je pickica, to sam sada shvatio, uvek sam verovao u njega mozda i vise nego sto on veruje u sebe. Kraclov sve pohvale, Dovi moze bolje, ali na drugom motoru ;) .
                              Ocekuje nas sjajna sezona, samo da svi vozaci budu zivi i zdravi, pa da uzivamo. I da slavimo Rosijevu titulu na kraju!

                              Comment


                              • #90
                                Rosi sjajno odvezao
                                Janone ga malo povezo
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X