Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Alen P View Post
    Prvih 11 u sekundi.
    S obzirom da je ovo bio PreQualy Free Practice, ne bi me cudilo da su neki izlazili sa gorivom za 2 kruga. Nije veliki uticaj, ali ipak... A pitanje je i kakve ce gume biti Dukcima, na primer, ako idu ovim tempom u trci posle 3 kruga...

    Comment


    • #32
      Samo da kazem da je novi sistem kvalifikacija idiotski van svih razumu poznatih granica. Da sam direktor nekog tima opasno bih se nacestitao Nove godine.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Pa imaju demokratski izbor, ovo ili da nalecu na CRT-ove svaka 2 minuta...

        Comment


        • #34
          A sistem iz F1 je los zbog... Glupo mi je sto cemo prakticno imati 15 minuta kvalifikacija, onaj prvideo gde nece biti najjacih je tezak idiotizam. Ovo ce najmanje odgovarati Marku, svaki sekund je sada za njega zlata vredan, pogotovo u takmicarskom tempu.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            To stoji, ali i ovo je OK, bar meni.

            Ima FP4 pre Q1 od pola sata, koji ce sluziti za dodatna podesavanja. Realno, uglavnom su prvih pola sata i koristili za dodatno sredjivanje, a druga polovina za vremena. Podelili su tih drugih pola sata relativno korektno, na osnovu ovih treninga se uglavnom i moze zakljuciti stosta. Ovako su samo naterani da voze sve vreme i da ne kilave po garazama cekajuci neki optimalni momenat.

            Comment


            • #36
              Kako Najveci strika kada ima pravu masinu ispod sebe
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                pustite prenos na sk !!! !!!

                Comment


                • #38
                  Ide prenos na SK.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Dobar i snimak

                    Comment


                    • #40
                      Au, nisam ni skontao, samo saltao pa ostavio
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        ja cu samo reci da se divim marquez-u, coveku koji je moje godiste btw i stariji svega par meseci i da bude brzi od devetostrukog sampiona i jos nekih velikih imena... a ovo mu je rookie sezona

                        Comment


                        • #42
                          koliko god ne simpatisao Markeza (da upotrebim blage reci), naklon do poda iako se radi samo o treninzima... ako se po jutru dan poznaje...

                          sta reci za Doktora... ovo sam cekao 2 godine
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #43
                            Za te 2 godine je mogao osvojiti barem jos 1 titulu

                            Comment


                            • #44
                              I ja jedva čekam da show večeras krene ... mada Markez je dosta opasan dok Pedrosa na treninzima nije krenuo onako kako sam očekivao.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by AleksandarD View Post
                                Za te 2 godine je mogao osvojiti barem jos 1 titulu
                                Neka osvoji ovu kako zna i ume i sve mu je oprosteno i zaboravljeno...

                                Yamaha inace potpisala dogovor sa Dorna-om o izdavanju motora iz YZR-M1 na lizing. To ce biti aktivno od sledece godine i ovaj dogovor ce vaziti 3 godine. Dodatni detalji ce biti poznati naknadno. Uz Hondin projekat jeftinog prototipa za od sledece godine (cini se da ce ih biti 5, nezavisno od 4 full-spec prototipa) i sve izvesniji povratak Suzukija, cini se da ce MotoGP imati ciste CRT masine samo jos ove godine. Hvala Bogu na tome...

                                Jao, kako ce brutalno Vinales da dominira, cim mu se prst sredi...
                                Last edited by Vanja #66; 06-04-13, 16:23.

                                Comment

                                Working...
                                X