Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Qatar 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nisam dugo pratio moto gp jel ovo na yamahi 46 Ben Spies axaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa oprem gosti gazda posti xaxaxaxa zaboravio da vozi ee kakve sam sve komentare slusao ovde od pojedinih intelektualaca!!!!!!!! Gledajte i pamtite ovo je istorija!!!!!!!!! Go go go go go ROSSSI

    Comment


    • #17
      al ide ova jamaha auuuuuizgleda da lorenca jedino zanima sta radi rosi i obrnuto,kao u dobra stara vremena
      kako je krenulo,bojim se da za pedrosu vise nece biti mesta ni na podijumu
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #18
        Propustio sam M3 i M2 nazalost, ali GP sam taman uhvatio...

        Ukratko utisci - LUDNICA! Rossi vodio ceo trening do pred kraj, ostao treci, uopste se ne zalim, guzva ga je malo usporila na kraju, videlo se, ali sasvim pristojno. Rekoh da je ono podesavanje u Jerezu kljucno, a i on sam je to istakao. Uz veliki kez, jasno.

        Lorenzo dobar, precizan kao i prosle godine, ali Cal je dobio injekciju testosterona za slonove! Sjajno je videti ga u groove-u...

        Marquez kao da vozi 500ccm masine, a ne ova cuda sa vise elektronike od borbenih aviona. Dobro, nisu bas, ali nisu ni daleko... Ide ta Honda po celoj sirini staze, a njemu glava na idealnoj putanji, sjajno, bolje izgleda od Stonera, bezmalo... Morace to malo da smanji, samo malo, jer mi deluje da gubi vreme u nekim trenucima, ali u trci, u trci ce biti nista manje hrabar od Simoncellia... I sad kad ga pomenuh, svatio sam koliko mi nedostaje...

        Dovi ce da izgine na Ducatiu, jasno mu je da mu je ovo sansa da nekako ostavi traga u MGP istoriji, ali istakao je da ce imati problema sa gumama u trci, a trenutno nabija vremena... Malo kontradikotrno.

        Originally posted by denia_el View Post
        al ide ova jamaha auuuuuizgleda da lorenca jedino zanima sta radi rosi i obrnuto,kao u dobra stara vremena
        kako je krenulo,bojim se da za pedrosu vise nece biti mesta ni na podijumu
        Vrat, vrat, bice problema prve 2 trke...

        Comment


        • #19
          SJAJNO sta drugo reci jedva cekam nedelju , Rossiju skidam kapu iako nisam njegov navijac tata je tata ja licno ocekujem mnogo ove sezone od Bradla i neki duel sa Markezom kao u dobra stara vremena ....
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Vrat, vrat, bice problema prve 2 trke...
            sto se mene tice,nek mu vrat ozdravi,ali moze da ostane tu gde je

            neeeeego STVARNO STVARNO STVARNO nemam reci za ovo prekidanje treninga,ali stvarnokao kada biste tenis prekinuli posle drugog seta (u slucaju da moraju da se odigraju tri;))

            EDIT:znaci,ako sam dobro videla,od sutra gledamo sve osim kvalifikacija za moto3 u subotueto ti ga sad..
            Last edited by denia_el; 04-04-13, 19:56.
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #21
              I ovo je dobro, bar meni... Nema jurcanja za stramovima, bar ne veceras, ali zbog Q za M3 cu morati da trazim... Kad smo kod toga, neka sibne neko ako je nasao neki dobar na engleskom...

              Binder pristojan u M3, Antonelli prijatno dobar na Hondi, naravno da je zaostatak u maksimalnoj brzini i dalje poveliki za KTM-om. Od malog Marqueza do Vinalesa svi u 0.06s. Mav se dobro drzi sa tim prstom, vidi se da ima problem na kocenjima...

              Comment


              • #22
                ma znam,a i ja ko da sam pala s marsa pa ocekujem da nam sve bude servirano
                lepo da sam zaboravila da pohvalim markezabravo momce,za pocetak odlicno
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Pa i nije pocetak, vozio on vise od pola prosle sezone...

                  Comment


                  • #24
                    Ok, nije mi previse trebalo dodatne motivacije da pratim M2 ove sezone, Nakagami radi dobar posao. Malo da se smiri, fokusira i moze redovno da pravi pometnju...

                    Comment


                    • #25
                      Lepo je videti Najveceg opet u vrhu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Pa i nije pocetak, vozio on vise od pola prosle sezone...
                        ajde deonda je bio samo gostujuci,a sada je zvanicni vozac
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Bogami ova kisa se bas zaletela.Valjda nece padati i u Nedelju.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Dovi se ne stedi na Dukcu... Fino, fino, mnogo se opustio u Hondi. Iannone jako dobar, odlicno...

                            Cal obozava svoju ulogu undrdoga, koliko samo izvlaci energije, volje i pozrtvovanja iz toga...

                            U medjuvremenu, Smith je ucutkao sve svoje kriticare... Ukljucujuci i komentatorski dvojac.

                            Marquez daleko najveci novi talenat u kraljevskoj klasi od dolaska Doktora u nju... Kakav Stoner, ko hoce da gleda motor koji leluja po celoj stazi, a opet ide najbrze neka gleda Marca... Uh, kad se setim gledavsi ga 2008. u prvoj sezoni na 125ccm masinama i razmisljam se par puta - ima ovaj mali (i njega smem da zovem mali ) nesto sampionsko u sebi...
                            Last edited by Vanja #66; 05-04-13, 19:47.

                            Comment


                            • #29
                              Prvih 11 u sekundi.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Marquez daleko najveci novi talenat u kraljevskoj klasi od dolaska Doktora u nju... Kakav Stoner, ko hoce da gleda motor koji leluja po celoj stazi, a opet ide najbrze neka gleda Marca... Uh, kad se setim gledavsi ga 2008. u prvoj sezoni na 125ccm masinama i razmisljam se par puta - ima ovaj mali (i njega smem da zovem mali ) nesto sampionsko u sebi...
                                eeeee svaka ti je prava
                                vidim vi ste se snasli i odgledali,a ja ne znam ni da li cu,jer bi sad trebalo da pocne a sred srede nekog tenisa je malo je reci da mi je vec
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X