Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

    [quote author=fare link=topic=1184.msg66349#msg66349 date=1243331342]
    [quote author=AcaGrobar link=topic=1184.msg66123#msg66123 date=1243280029]
    Svi nasi,ali najvise Nole i Janko

    od stranih tu su Has,Kolsrajber,Robredo,Lopez,Fau...
    [/quote]Uhh Robreda si stavio.Ovdje ga na forumu ne podnose.
    [/quote]ce me biju sad ;D

    da dodam od nasih i Duleta Vemica,gde njega zaboravi
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • #62
      [/quote]

      Poslije Roddicka..
      [/quote]

      Comment


      • #63
        Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

        dusan vemic, moj komsija...
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • #64
          Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

          Evo, ako meni ne verujete, sve pise &+I}\
          %QWT&W

          Comment


          • #65
            Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

            Federer naravno. Najveci umetnik sto se tice tenisa. &8@^J &8@^J &8@^J
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • #66
              Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

              Pogledaj tabelu @(*6sd$%

              Comment


              • #67
                Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                [quote author=B.V.J.T. link=topic=1184.msg140685#msg140685 date=1276800396]
                Pogledaj tabelu @(*6sd$%
                [/quote]
                Pogledaj ti titule , pogotovo njegov stil igre @(*6sd$%
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #68
                  Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                  navijam za Gonzalez-a, Haas-a i Ferrero-a (JC)... ali kako njih u zadnje vrijeme gotovo nikako nema u zavrsnicama, onda mi kao favorit dolazi Nadal

                  najpopularniji (s dobrim razlogom) Federer...

                  Comment


                  • #69
                    Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                    Obozavam Bagdatisa , zbog perosnality-a kako i zbog igre .

                    Mada , smatram da je Rafa najpopularniji , dok je Roger zasigurno najveci majstor svog posla . &8@^J

                    Comment


                    • #70
                      Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                      Ja mislim da je Roger popularniji, gde god da igra vecina navijaca na stadionu je za njega, pa cak i kad igra protiv domacih igraca. $%&5qw7
                      A Nadala nikako ne vole u Francuskoj, dovoljno je bilo gledati proslogodisnji mec protiv Soda kad su svim srcem bili uz Soderlinga.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                        Hvala svima na odgovorima %QWT&W
                        Mislim da smo zajedno dosli do odgovora da se Nadal ne dopinguje. Za Federera i Djokovica a i ostale tenisere, ne bih mogao isto da tvrdim. I za teniserke.
                        Oko popularnosti. Mislim da je daleko najpopularniji Federer, pa za njim Nadal. Djokovica ne bih svrstavao u popularne. Njega vole samo ovde u Srbiji. Za mene je netacna tvrdnja da moras da navijas za igraca iz svoje zemlje. A ima takvih koji tako misle.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                          Ja mislim da se Djokovic dopingovao i da zato sada ima problema sa disanjem i sa alergijom.
                          Procitao sam na jednom forumu da je to povezano...

                          A, i stvarno prosto ne vidim kako bi on drugacije bio u prva 3 igraca sveta da se ne dopinguje... $%&5qw7
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #73
                            Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                            Pa dobrom igrom ( koju ocito ne poseduje &*#GI(] )

                            Usput , popricao sam sa Bogdanom Obradovicom oko te cele stvari oko Noletovog servisa , zbog cega je toliko losiji . Iz razloga zato sto je istegao pripoj bicepsa i tricepsa na desnoj ruci , pa ne moze uraditi petlju kod servisa , sto mu onemugucuje brzinu . Promasio sam temu , ali jbg . mora se . $%&5@$A

                            Comment


                            • #74
                              Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                              LBJ, nisi u pravu, Djokovic se dopinguje 100%, ali je zato Nadal cist k'o suza. @R&}*

                              Decko od sedme godine nije imao propisno letovanje, cale nije imao para da mu plati trenera pa ga zato trenira ujak, cak je pesacio po 3 kilometra dvaput dnevno jer drugacije nije mogao da ide na treninge... I onda se ljudi pitaju otkud Nadalu tolika izdrzljivost... Prosto smesno... ^&*ST*^#
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #75
                                Re: Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

                                [quote author=B.V.J.T. link=topic=1184.msg140714#msg140714 date=1276806719]
                                Mislim da smo zajedno dosli do odgovora da se Nadal ne dopinguje. Za Federera i Djokovica a i ostale tenisere, ne bih mogao isto da tvrdim. I za teniserke.
                                [/quote]

                                ahahahahahahaha
                                dečko, pa ti mene konstantno zasmejavaš!
                                kako lepo izvodiš zaključke.. čista dedukcija.. ^&*ST*^#
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X