Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za kojeg tenisera navijas?Koji teniser ima najvise navijaca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Moj post se nije odnosio konkretno na tebe , ja sam ovo napisao , jer se ova diskusija vodila do sada bar 10 puta ..

    Poenta svega je da ja mislim da svako ima pravo da navija za koga hoce i to je to ;)
    Tacno je to, nek nacija ko za koga zeli, svako ima svoje, to sam vec rekao...ali sam isto rekao da je pametnije da se drzimo zajedno, tj. da jedni druge podrzavama i guramo. Evo ja npr. podrzavam Novaka jer je on jedan od najboljih tenisera trenutno na planeti, sada npr. ja otvorim firmu koja proizvodi neki proizvod, a slicnu, dakle konkurentnu firmu imaju i Svajcarci (opet njih navodim za primer), pa je l' pametnije da svi Srbi, pa i taj Novak, podrze mene kao jednog od njih, ili cemo celog veka po sistemu "da komsiji umre krava" ko ga j. ja cu da podrzim Svajcarca...msm opet ce neko reci, covece kakve to veze ima sa tenisom, ali kada se malo dublje pogleda sve se to svodi na isto...prosta filozofija!

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Tacno je to, nek nacija ko za koga zeli, svako ima svoje, to sam vec rekao...ali sam isto rekao da je pametnije da se drzimo zajedno, tj. da jedni druge podrzavama i guramo. Evo ja npr. podrzavam Novaka jer je on jedan od najboljih tenisera trenutno na planeti, sada npr. ja otvorim firmu koja proizvodi neki proizvod, a slicnu, dakle konkurentnu firmu imaju i Svajcarci (opet njih navodim za primer), pa je l' pametnije da svi Srbi, pa i taj Novak, podrze mene kao jednog od njih, ili cemo celog veka po sistemu "da komsiji umre krava" ko ga j. ja cu da podrzim Svajcarca...msm opet ce neko reci, covece kakve to veze ima sa tenisom, ali kada se malo dublje pogleda sve se to svodi na isto...prosta filozofija!
      Opusti se prijatelju, i taj Novak uzima sat od Svajcarca i kola od Nemca, nece sigurno kod nas jer smo prosto srbi, batali tu pricu i uzivaj, navijaj za koga hoces i to je to.

      Comment


      • Originally posted by Nikola_89 View Post
        Opusti se prijatelju, i taj Novak uzima sat od Svajcarca i kola od Nemca, nece sigurno kod nas jer smo prosto srbi, batali tu pricu i uzivaj, navijaj za koga hoces i to je to.
        A mi imamo industriju satova? A msm da vise prakticno nemamo ni autoindustriju
        I u primeru uvek polazim od sebe, da se svi na mene ugledaju, pa i taj Djokovic, jer kao sto si primetio smatram da sam u pravu

        Comment


        • Originally posted by Denzel80 View Post
          Pa mene zanima sta drugi misle,zato sam i usao u ovu temu,ako nije tekao,j onda nek pobrisu sve postove,svako napise po jedno ime i niko nista da ne komentarise....
          Ma kakvo brisanje,pa ovdje smo da bi diskutovali naravno
          Ali zamisli kad bi svi navijali za istog igraca,kako bi nam bilo dosadno
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma kakvo brisanje,pa ovdje smo da bi diskutovali naravno
            Ali zamisli kad bi svi navijali za istog igraca,kako bi nam bilo dosadno
            Bravo!

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              A mi imamo industriju satova? A msm da vise prakticno nemamo ni autoindustriju
              I u primeru uvek polazim od sebe, da se svi na mene ugledaju, pa i taj Djokovic, jer kao sto si primetio smatram da sam u pravu
              To je jedini razlog zasto ljudi bilo sta i rade. Kao sto rekoh, uzivaj i navijaj za koga hoces, i da ne spamujemo temu sa tim vise. Indzoj!

              Comment


              • Ja uvek navijam za Federera, kad god igrao, koje god da je takmicenje u pitanju i protiv koga god da igra, da li me to cini manjom Srpkinjom, da li to znaci da zbog toga manje volim svoju zemlju i svoj grad?
                Odgovor je jedno veliko NE.

                Ja ne vidim sta je tesko shvatiti, da je meni neko antipatican iako dolazi iz moje zemlje.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ja uvek navijam za Federera, kad god igrao, koje god da je takmicenje u pitanju i protiv koga god da igra, da li me to cini manjom Srpkinjom, da li to znaci da zbog toga manje volim svoju zemlju i svoj grad?
                  Odgovor je jedno veliko NE.

                  Ja ne vidim sta je tesko shvatiti, da je meni neko antipatican iako dolazi iz moje zemlje.
                  Bas to ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ali zamisli kad bi svi navijali za istog igraca,kako bi nam bilo dosadno
                    Da, zamisli kad bi svi navijali za Mareja

                    Comment


                    • Ja navijam za JANKA i ANU gdje god da igraju i s kim god da igraju, nije vazno da li gube ili pobjedjuju. Kada oni ne igraju navijam za Novaka i Del Potra a naravno i Viktora. Nadam se da ce Janko i Ana u ovoj sezoni ostvariti bolje rezultate nego u prosloj, Ana se vraca u staru formu i trebala bi jos napredovati a Janku da je samo osvojiti prvi turnir dalje bi islo sve lakse.

                      Comment


                      • Meni malo zao one koji prate tenis, pri tom zive u eri kada njihov zemljak pravi legendarne rezultate, a opet ne navijaju za svog zemljaka no za likove koji gube od njega.

                        Comment


                        • Originally posted by Big Nole View Post
                          Meni malo zao one koji prate tenis, pri tom zive u eri kada njihov zemljak pravi legendarne rezultate, a opet ne navijaju za svog zemljaka no za likove koji gube od njega.
                          I meni je isto to malo glupo, pa ne znam da li će ikada neko iz Srbije ponoviti ovakve rezultate što postiže Novak!!!

                          Treba da budemo srećni što naš zemljak dere ovako! Najbolji predstavnik Srbije u svetu!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Big Nole View Post
                            Meni malo zao one koji prate tenis, pri tom zive u eri kada njihov zemljak pravi legendarne rezultate, a opet ne navijaju za svog zemljaka no za likove koji gube od njega.
                            100 puta je receno da svako ima pravo da navija za koga god zeli i da ovdje ne dolaze samo ljudi iz Srbije!Tenis je individualni sport i igrao se i prije Djokovica,neki su i tada imali svoje favorite!Postujte neistomisljenike!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Meni malo zao one koji prate tenis, pri tom zive u eri kada njihov zemljak pravi legendarne rezultate, a opet ne navijaju za svog zemljaka no za likove koji gube od njega.
                              Toga ima samo u Srbiji nazalost...I to ne samo da neki ovde ne navijaju za njega nego ga mrze i svaki mec mu zele neuspeh...sramota

                              Comment


                              • Originally posted by Big Nole View Post
                                Meni malo zao one koji prate tenis, pri tom zive u eri kada njihov zemljak pravi legendarne rezultate, a opet ne navijaju za svog zemljaka no za likove koji gube od njega.
                                Ma da druze i ja se ne slazem sa mnogim misljenjima,ali sta ces...

                                Comment

                                Working...
                                X