Announcement

Collapse
No announcement yet.

SporKlub Liga Tipera - primedbe, saveti i komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by manda View Post
    Pogodicu danas bice 3-4 gola prednosti za moje
    Већ остављено у теми ЛШ, али ајде и теби овде да дам до знања

    Comment


    • #77
      Brajki i Crna zminja iste tipove imaju... Stelujes Brajki... :P stelujes..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • #78
        Originally posted by l1m4r View Post
        Brajki i Crna zminja iste tipove imaju... Stelujes Brajki... :P stelujes..
        Ма пусти Змијчугу, веселио се јутрос по улицама Београда и дошао сад да копира моје типове http://www.mondo.rs/s284627/Info/Hro..._Beograda.html

        Comment


        • #79
          Koje zakidanje.
          Prvo si ogranicen na jedan par dnevno. Pa si onda ogranicen samo da fudbal igras. Pa cak primoravaju te da moras ustati u 5h kad petlovi kukuricu i odigrati da ti ne bi neko drugi oduzeo par.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by Crna Zmija View Post
            Pa cak primoravaju te da moras ustati u 5h kad petlovi kukuricu i odigrati da ti ne bi neko drugi oduzeo par.
            10ч Мамбитис....ко пре девојци њему девојка, ко рано рани две среће граби и тако то

            Comment


            • #81
              Originally posted by Brajkula View Post
              10ч Мамбитис....ко пре девојци њему девојка, ко рано рани две среће граби и тако то
              Ko se seta po ulicama Beograda, igra trecu englesku i drugu nemacku ligu
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • #82
                Originally posted by Brajkula View Post
                10ч Мамбитис....ко пре девојци њему девојка, ко рано рани две среће граби и тако то
                To za devojke ne vazi, za srecu recimo da vazi, za tipove definitivno. ( Mislim na kladionicarske parove, ne tipove, to ganjaju drugi po forumu, mozda Prskaj ).

                SAY NO TO STEROIDS!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Ko se seta po ulicama Beograda, igra trecu englesku i drugu nemacku ligu
                  Ма серенда Змијчуга, спопадао тамо жене по 27.марта и сад му крви певац (читај Кондиција)
                  Пази ти ово Вилшерице, пази изјаву дотичне даме

                  Nisam ni gledala kuda idem, mislim, ko bi se nadao da usred centra Beograda na tri Celzijusa može da naleti na zmijurinu. Kad se ispred mene pojavila zmija, koja je, čini mi se, ispuzala ispod plavog automobila, skamenila sam se i počela da vrištim"
                  , rekla je Beograđanka.

                  ма Мамба сто посто

                  Comment


                  • #84
                    To ti je ispod Pravnog, pre da si ti posle tipovanja otisao na jednu turu.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Crna Zmija View Post
                      To ti je ispod Pravnog, pre da si ti posle tipovanja otisao na jednu turu.
                      Па чекај бре ко је овде змија ?
                      Мсм није да не бих волео да сам ја овако рано забацио удицу, али чињенице су јасне ишао си овог пута на карту "ко пре девојци њему девојка"

                      Comment


                      • #86
                        Jos ce da ispadne da je Zmija manijak! Ajte molim vas nije on kriv sto mu se ona stvar vuce po podu dok obilazi kafice oko pravnog ;)

                        A i mogu da se kladim da je ta ljuta sto nije gledao nju, vec mlade pravnice
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #87
                          Nije Brajkulica dobro odradio svoj posao, ne mogu dame ispastati...
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Kvota na Bayern je 1,60,sramota jbt...

                            Ovo je bas podcjenjivacki i ne svidja mi se uopste
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Crna Zmija View Post
                              Nije Brajkulica dobro odradio svoj posao, ne mogu dame ispastati...
                              А забацујеш швалерчино, забацујеш Одмах сам знао да си ти

                              Originally posted by AK47 View Post
                              Kvota na Bayern je 1,60,sramota jbt...

                              Ovo je bas podcjenjivacki i ne svidja mi se uopste
                              Ти онда залепи 2-ку, лепа квотица 5, мекано да се испраше кладионице

                              Comment


                              • #90
                                Velika brate kvota na Juventus,ali me vise vuce da odigram da ce Juventus dati dva gola jer je kvota 4...

                                Polako moram jos da razmislim,imam vremena sekiracije i zurbe bez
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X