Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 Petronas Malaysia Grand Prix (Kuala Lumpur)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ovo što se desilo u Mercedesu nije direktno favorizovanje Hamiltona onda je sve to vezano za nova pravila, čuvati poziciju, motor, menjač, sačuvati zbog obaveze... Bolje bi bilo dati mogućnosti da stisnu gas pa da vidimo kom obojci a kom opanci... Ovako se kalkuliše oko mnogo čega... Previše kalkulacija, premalo prave akcije... Nzm da li sam video 2 ili 3 prava preticanja danas....

    Comment


    • Bravo Luise, sjajan dan za F1, za sport.

      Skolski primjer beskicmenjaka



      Sa druge strane imamo poslednjeg Mohikanca, kapa dolje trkacu. Za razliku od ovih primadona ti to zaista jesi!

      sigpic

      Comment


      • a moglo je ovo da bude jedna odlicna trka....od samog pocetka zabava,pogresne odluke,kvarovi,odlicne borbe i onda jedan mercedes sve pokvari.ma svaka vam cast
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by djshiki View Post
          Ako ovo što se desilo u Mercedesu nije direktno favorizovanje Hamiltona onda je sve to vezano za nova pravila, čuvati poziciju, motor, menjač, sačuvati zbog obaveze... Bolje bi bilo dati mogućnosti da stisnu gas pa da vidimo kom obojci a kom opanci... Ovako se kalkuliše oko mnogo čega... Previše kalkulacija, premalo prave akcije... Nzm da li sam video 2 ili 3 prava preticanja danas....
          Stisnes dugme na kilometarskom pravcu i lagano obidjes vozaca ispred.. kao u NFS-u
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Hamilton man of the day.
            bas(do danas) moj najomrazeniji vozac mi je ulepsao dana od danas tu titulu (sasvim zasluzeno) s ponosom ce da nosi sebastian fetel
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • I zvanicno mi je Fetel danas postao omrzeni vozac u rangu sa Sumaherom. Govno od coveka, razmazeno deriste.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                I zvanicno mi je Fetel danas postao omrzeni vozac u rangu sa Sumaherom. Govno od coveka, razmazeno deriste.
                Ne poredi ovo djubre sa covjekom kojem je trkanje u krvi.

                Mark ipak nece da prica u 4 oka, reci ce on nesto i javno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Stisnes dugme na kilometarskom pravcu i lagano obidjes vozaca ispred.. kao u NFS-u
                  Dom i Brajan... Fast and Furious

                  Comment


                  • Šta god da je razlog odluka da se javno favorizuje jedan vozač ili kako god se to zvalo u vezi novih pravila, javni animozitet samih vozača ovako javno, do nesposobnih mehaničara... vođstvo samih timova....apsolutni utisak dana....

                    I naravno Veber ...ala ih napljuva....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A nešto mi je indikativno i onih par kočenja Fetela baš kad ga stižu, prvo Alonso a onda i Hamilton.... ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ne poredi ovo djubre sa covjekom kojem je trkanje u krvi.

                        Mark ipak nece da prica u 4 oka, reci ce on nesto i javno
                        U pravu si, Sumaher je bio gospodin covek. Nikada ne bi rekao ovo sto je rekao Seb. Ako je toliko sporiji od tebe stigni ga decko.

                        Mercedes posebna prica, prvi put u zivotu mi zao Rozberga.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ali,Fors indija
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by djshiki View Post
                            A nešto mi je indikativno i onih par kočenja Fetela baš kad ga stižu, prvo Alonso a onda i Hamilton.... ;)
                            Ovo sam i ja primetio, Hamilton kad je isao u boks stao mu je na putanju, ne u temenu krivine.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Meni ga uopste nije zao, pokazao je da je najveca moguca pizda. A bolje i ne zasluzuje kad Ros razogvara sa njim kao sa djetetom od 10 godina i on nista ne radi povodom toga, nego slusa, kao prava mala poslusna kuckica. Danas je Mecka dobila sjajnog vodonosu, trebace jos par trka da i Niko to ukapira. Sa druge strane Mark nikad nije bio vodonosa. Niko u timu nije za njega ali on i dalje nije vodonosa. I ja mu tu kapu skidam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mercedes je ispao jadan,na pocetku sezone davati ovakve naredbe to je stvarno grozno,ali zasto blatiti Rozberga??? Da nije on kriv zbog toga? I ovaj komentator,ja se izvinjavam sto ne znam njegovo ime,ali ocigledno je koji komentator zna o cemu prica a koji nema pojma....Ovaj komentator koji prica da bi ferari isto uradio sto je i Mercedes da je bila situacija na stazi Alonso-Masa ne znam odakle mu to ??? Da li je ferari ikada davao naredbe Masi da pusti Alonsa a da su obojica u trci za sampionat? Nikada! Voleo bih da covek prestane da lupa,izvinjavam se na izrazu ali ne postoji druga rec za ono sto radi, i da slusa svog pametnijeg i iskusnijeg kolegu,hvala!

                                Comment

                                Working...
                                X