Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 21 (18. March - 24. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    10.J.Baylies windmill jam
    9.Ed Davis blocks Stiesma
    8.G.Henderson nice block
    7.M.Gasol nice no look left handed alley oop to Tony Allen
    6.Goran Dragic's lefty pass through Nash's legs
    5.Paul George posterise T.Zeler
    4.Byombo,another posterise dunk
    3.JaVale McGee insane throw-in dunk
    2.LeBron James' MONSTER alley-oop slam on Jet
    1.LeBron's jumper gives Heat 23rd straight victory
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • #32
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #33
        Tyson Chandler out a week with bulging disc
        Carmelo Anthony (knee) said that it's "night and day" since he had his knee drained, and he's now able to "move laterally" and jump.
        Kyrie Irving (shoulder) is doing well in his rehab, but there is no definitive timetable for his return, according to Byron Scott.
        Tony Parker (ankle) returned to a full practice on Tuesday, but he will not play on Wednesday.
        DeMarcus Cousins (thigh) and Tyreke Evans (foot) are questionable to play against the Clippers on Tuesday.
        Despite being cleared to resume basketball activities, Danny Granger (knee) remains uncertain to play again this season.
        Richard Hamilton (back) could be out for the remainder of the season.
        D’Antoni says Kobe “probably” plays on Friday vs. Wizards
        Pau Gasol (foot) will have an ultrasound on Tuesday, but Mike D'Antoni expects him to be cleared to return to practice.
        Coach Mike D'Antoni plans to give Pau Gasol and Dwight Howard 16-20 minutes per game together.
        Ricky Rubio confirmed that his groin is fine after being forced to leave Monday's game.
        Marcin Gortat (foot) is still in a walking boot, but he's ditched the cast that was protecting his injury.
        Sources: Wall likely to get max extension

        Comment


        • #34
          Konačno se zna, kocka Filadelfije se nije isplatila. Mislim, da li je neko verovao da ta kocka hoće biti dobar pogodak za njih? Bajnam mora na još jednu operaciju oba kolena, sezona gotova (odavno), pitanje je šta je i sa sledećem, ali glavno pitanje je, šta mislite, da li će Fila ići na novu kocku i produžiti ugovor sa Bajnamom, iako ni sekund nije odigrao, ili će mu jednostavno reći "Zbogom, hvala ni na čemu" ?
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #35
            Steta sto Celticsi ne dobise zbog ovakve partije:
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Reise View Post
              Steta sto Celticsi ne dobise zbog ovakve partije
              Ne, nije steta. Ovo im KingJames vraca za sve ono sto su mu radili dok je igrao za Cleveland. I tek treba da im vraca, svima, za sve prozivke i omalovazavanja prethodnih godina. Neka se sada neko sprda sa njim ili sa BIG3. Boston-u je najbolje da se ne sretnu sa Heat-om u PO jer ce biti gadno povredjeni.
              Jel hteo neko da kaze nesto za LeBron-a? ;)

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • #37
                Ја ћу њега да пљујем докле год будем знао за себе.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #38
                  Vise ste smorili sa tim Big 3 i sa LeBronom . Nanizali ste ove pobede pa ih sad dizete u nebesa kao da su bogovi .
                  Last edited by Lord Aleksoni; 19-03-13, 21:02.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Uros94 View Post
                    Ја ћу њега да пљујем докле год будем знао за себе.
                    Samo napred. Svi koji su ga pljuvali ili pljuju pokazuju samo koliko "znaju" da prepoznaju rodjeni talenat, koji se nece pojaviti narednih 100 godina. Ovo sto je KingJames odigrao nocas u 4/4 mozete samo da gledate i mastate da ce neko od vasih ljubimaca nekada tako igrati.

                    @AleksaVP

                    Znam da sam smorio sa Lebron-om. To se ovde pise od kada sam se ja registrovao, tako da nema potrebe da to ponavljas. A da su bogovi, jesu.
                    Last edited by Branislav; 19-03-13, 21:06.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • #40
                      Ај у неку другу тему, нећу овде. Идемо у офтопик. Бришите ова 3-4 поста.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by AleksaVP View Post
                        Vise ste smorili sa tim Big 3 i sa LeBronom . Nanizali ste ove pobede pa ih sad dizete u nebesa kao da su bogovi .
                        Navikavaj se na to.;)
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #42
                          Iskulirajte sa pljuvanjem LeBron-a, Bane iskuliraj i ti malo pobogu. Zar morate kao deca da se ponasate. Za sledeci off-topic Alekse i kompanije slede banovi.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by D-Wade View Post
                            Iskulirajte sa pljuvanjem LeBron-a, Bane iskuliraj i ti malo pobogu. Zar morate kao deca da se ponasate. Za sledeci off-topic Alekse i kompanije slede banovi.
                            Samo sam odgovorio da nije steta sto je Boston izgubio tekmu posle dobre partije. Jednostavno, slabi su za Heat, slabi su za LeBron-a i sada im se sve vraca iz prethodnih godina. Nista nije off. A cim sam to napisao odmah ide "smorili ste sa BIG3 i LeBron-om". Stvarno mi je zao sto su najbolji na svetu.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Branislav View Post
                              Samo sam odgovorio da nije steta sto je Boston izgubio tekmu posle dobre partije. Jednostavno, slabi su za Heat, slabi su za LeBron-a i sada im se sve vraca iz prethodnih godina. Nista nije off. A cim sam to napisao odmah ide "smorili ste sa BIG3 i LeBron-om". Stvarno mi je zao sto su najbolji na svetu.
                              Ne vole ih ljudi, simple as that. Nema potrebe da se iz dana u dan ponavlja diskusija koliko ko treba da ceni LeBron-a. Ti ga volis, valjda ti je to dovoljno, kao da je bitno sto ga Uros(nista protiv tebe batice, samo kao primer navodim) ne voli, njegovo pravo.

                              Jeste LeBron najbolji igrac lige, svima je jasno, nema potrebe da se svaki dan pljuju drugi. Tako da nema potrebe vise da se vodi diskusija o tome ko voli, a ko ne voli LeBron-a. Svaki vrhunski sportista ima svoje hater-e, pa tako i LeBron. Liga je NBA, ne LeBron against the world.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #45
                                Bas tako D-Wade
                                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                                Legends never die. Mamba will be back!
                                sigpic
                                HOUSE ALL NIGHT LONG

                                Comment

                                Working...
                                X