Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Haas igra daleko od perfektnog.Djokovic se ocajno namesta na udarce,a o izlazcima na mrezu nemam reci.Nesto se desava sa njim vec dva turnira igra ocajno,samo izgleda niko to nije primetio.
    Ne igra ocajno,vec su i Delpo i Haas odigrali bolje,a on je odigrao solidno,koliko je mogao u tim trenucima..

    I Haas ti ne igra perfektno,ovo je pravi tenis sto Tomi igra
    Last edited by luka; 27-03-13, 02:36.

    Comment


    • TATA TOMMY!
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Igra Has odlicno nema sta, ali mogao bi i Novak ubaciti nesto u teren, cisto za promenu.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • A ja sve cekam Novaka nocas, kad ono ladno Tomik na terenu
          Pamtimo svi i 2010. i one dane bez servisa ali ovo je najgori ali ubjedljivo najgori mec u zadnje 3-4 godine. Nista covjek ne moze da ubaci u teren + mu uopste nije stalo, vise je Bernardu stalo, e to je dokaz koliko mu nije stalo
          sigpic

          Comment


          • Kad ne ide,ne ide....skroz je bez ritma.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              A ja sve cekam Novaka nocas, kad ono ladno Tomik na terenu
              Pamtimo svi i 2010. i one dane bez servisa ali ovo je najgori ali ubjedljivo najgori mec u zadnje 3-4 godine. Nista covjek ne moze da ubaci u teren + mu uopste nije stalo, vise je Bernardu stalo, e to je dokaz koliko mu nije stalo
              Upao je u krizu i to se videlo jos u IW-u,ali se nadam da nece trajati dugo.Sada ide sezona sljake i nebi smeo da padne u glavi jer Nadal jedva ceka nacetog Djokovica.

              Comment


              • Dimitrov ga je imao u slicnom stanju,pa nista se nije iskoristilo..Cinjenica je da bi se provlacio cak i bez izgubljenog seta,da je bilo koji drugi igrac na terenu(osim top 8),ali Tomi je predobar da bi ista poklonio..Osjeti da ga moze samljeti i to radi

                Comment


                • Kakva crna solidna igra, k'o sto kaze Vladan, odavno nije gori bio.. najgore od svega je sto je flegmatican, slomi reket, opsuj nekog, sta ti je covece?!

                  Comment


                  • Ovaj gem je presudan...

                    Comment


                    • Daj da se ne lazemo...Has je danas fantastican.Danas i bez ovih silnih gresaka bi bilo jbn pobediti ga.

                      Comment


                      • 29-14 gubi u poenima sa osnovne linije, EJ. Verovatno u svim proslim medjusobnim susretima sa njim nije zajedno izgubio 29 poena sa osnovne. Dobro je, bitan gem, ajde sad pocni da igras tenis, keve ti.

                        Comment


                        • Imam osecaj da je Novak indisponiran jer igra ponovo u ovom nocnom terminu.Tomi igra odllicno ali on nije bolji teniser.I ja sam indisponiran sto cekam mec od 10 jer je uzasna organizacija.Trenutno igraju najbrzi tenis na svetu.Kao da su stavili na premotavanje.Veceras mi je Tipsarevic, tj. Simon pomerio zivac a ovo sad sa Novakom ce ga pokidati pa je najbolje da idem na spavanje i probudim se,pogledam oficijalni sajt i vidim Djokovica u semi finalu.
                          Kvalitet signala jednak kvalitetu signala sa Meseca

                          Comment


                          • Imao ga je Has na konopcima, ali se iscupao. Video sam i stisnutu pesnicu, mozda je to neki znak.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Brat sa broda ne moze okean da pogodi, ajde da udara po lopti pa da shvatim ispucava, ali je mazi i sve zivo ispucava

                              Ma cega igra odlicno, Tommy uopste nije agresivan kako zna da bude, odaljio se i ceka greska, cesto je i 3 metra iza. Novak ne gubi tako, ajde da ga probija pa i da shvatim, ali ovo je smijesno sto on igra i sto nije nasao nikakav ritam vec 40 minuta.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo ovaj promasaj, pa nije ni smijesno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X