Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    и шта сад?
    Ja sad ochekujem da Tipsarevic ipak uzme ovaj mech ...
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Da li ce ovaj Simon ikad pogrijesiti...ne zna Janko vise sa koje strane da mu pridje iiiiddddeeeemmmmmoooo Janko

      Comment


      • Ne znam dal me oci prevarise, al kao da sam vidio maloprije da Simon ima 30tak gresaka danas

        Uspio je Janko umrtviti Simona, svaka mu cast na tome
        Last edited by shminka; 26-03-13, 23:36.

        Comment


        • Dobro je, oci me sluze

          24 komada samo iz FHa, vise se od Simona ne moze traziti nikako

          Comment


          • Gilles majstor voleja
            sigpic

            Comment


            • Imao je shanse al nadam se da ce vratit brejk,ima josh 2 shanse.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Evo vijest za vas iz BiH koji nemate SK, mada sem Djokovica cisto sumnjam ce biti drugih prenosa

                http://www.atvbl.com/turniri-iz-serije-1000-na-atv-u/
                sigpic

                Comment


                • много Типса псује и то гласно у задње време, питам се зар то више не кажњавају?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ko je sad ATV imas pice ako ova moja kablovska ima doticnu televiziju

                    Comment


                    • Alternativna televizija Banja Luka
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Ko je sad ATV imas pice ako ova moja kablovska ima doticnu televiziju
                        Glavna Banjalucka televizija ;) Moras imati jbt , ovde je msm od ovih gradskih (Bel,Vikom,RTRS) ATV najgledaniji Bila F1 prosle godine i pre 3-4 godine stalno. Televizija na kojoj se Marjan proslavio sa Dzekom i dijamantom
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • знамо како играју обоица и то смо предвидели пре меча, шта сада да јадијујемо и да се нервирамо...
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa koliko linija treba Janko da pogodi za jedan mali poen...opasna igra nerava izdrzi Janko

                            Comment


                            • http://www.hs-hkb.ba/kablovska-tv/lista-kanala/

                              Hajd je nadji Vladane, zivota ti

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Ko je sad ATV imas pice ako ova moja kablovska ima doticnu televiziju
                                Ništa ni od pića, ni od ATV-a. Nemamo mi to, hebote, isto ko da nam operater ne podržava ništa što ima veze sa ovim sportom.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X