Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    u bilo kom sportu kad igraju belgija i holandija majstorstvo i vjestina padaju u 2. plan

    Comment


    • #62
      Apsolutno, mozda cemo bas u petak gledati dva velika derbija, taj teniski i onaj drugi fudbalski.
      edit: Ipak necemo, ali cemo mozda u cetvrtak gledati derbi Beneluksa, a u petak derbi Balkana. Ludi dani svakako.
      Last edited by Vladan; 18-03-13, 18:18. Reason: ...
      sigpic

      Comment


      • #63
        Sigurno, tamo gde imaju barem neku tradiciju

        Mada, Holandjani su imali jednog velikog igraca, a Belgija trenutno ima odlicnu garnituru igraca sa 19 ili 20 godina, tako da se moze napraviti neka vaga


        E ne znam vam ja da se tad igra i fudbal
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by ClayWarrior View Post
          Zbog Harisona i Blejka sam i pitao za drugi, mada je meni mec njegovog brata najvazniji na citavom turniru

          Ti si Sandugp jutros rekao da kvalitet i sam turnir nece puno izgubiti bez Nadala i Federera, ali jedan povrsan pogled na ovaj zreb ti sve govori
          Ali i sa njima tesko da prvo kolo moze da bude mnogo kvalitetnije ... Ne znam ko su trenutno 31 i 32 .... kada proverim bicu konkretniji ....
          A Jankela ce valjda skupiti snage i teniskog znaja da pobedi ovog BYE-a ....
          Fonjinji i Granoljes .... pa ti vidi sta moze od toga da se iskombinuje u prvom kolu
          Last edited by Sandugp; 18-03-13, 18:20.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #65
            Ne znam, kad se zreb malo rascisti ostace velike rupe. Pripadne mi muka kad u danasnje vreme vidim turnir sa 32 slobodna igraca i drago mi je sto je sa tim gotovo do sledeceg marta
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #66
              Зверем одмах испао, а прошли пут нам направио дар мар у прогнозама...
              sigpic

              Comment


              • #67
                Realno ja bih stavio i da prvih osam ne budu slobodni u prvom kolu (kao sto ce biti slucaj na narednim mastersima) ... mada bi to za ove najbolje bilo pogubno .... jer obicno mastersi idu nedelju za nedeljom, pa bi se desavalo da odredjeni igrac igra finale u nedelju pa vec u utorak prvo kolo sledeceg mastersa .... kada bi se termini malo pomerili bilo bi i to izvodljivo ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #68
                  Dobro je, Nole izbegao Fonjinija

                  Ajde valjda će do 1/2 ovog puta

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Torima View Post
                    Dobro je, Nole izbegao Fonjinija

                    Ajde valjda će do 1/2 ovog puta
                    Sad si me nesto naveo na razmisljanje i morao sam da proverim i bio sam u pravu - kao Rafa kad se sastane sa Mardijem, tako i Novak kad god se sastajao(ili trebalo kao onda na RG) sa Fabiom na nekom turniru, taj turnir nije osvojio
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • #70
                      Sada gledam Delpov zreb ... laganica .... ukoliko je psihicki (manje vise i fizicki) prebrodio onaj poraz u finalu eto njega u polufinalu Majamija bez vecih problema ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by prskaj View Post
                        Sad si me nesto naveo na razmisljanje i morao sam da proverim i bio sam u pravu - kao Rafa kad se sastane sa Mardijem, tako i Novak kad god se sastajao(ili trebalo kao onda na RG) sa Fabiom na nekom turniru, taj turnir nije osvojio
                        pa o tome i pričam, oće ga taj Fonjina, lepi se za njega ko g...o za opanak

                        edit: al jeste malo "šupalj" ovaj Majami
                        Last edited by Torima; 18-03-13, 18:37.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Realno ja bih stavio i da prvih osam ne budu slobodni u prvom kolu (kao sto ce biti slucaj na narednim mastersima) ... mada bi to za ove najbolje bilo pogubno .... jer obicno mastersi idu nedelju za nedeljom, pa bi se desavalo da odredjeni igrac igra finale u nedelju pa vec u utorak prvo kolo sledeceg mastersa .... kada bi se termini malo pomerili bilo bi i to izvodljivo ...
                          Hteo sam i o tome posle vecere

                          Obicno ne pricamo o tome jer svako od nas voli bar nekog od najboljih 5, ali je najlogicnije moguce pitanje zasto bi se njima davao mec manje. Nije da toga nije bilo i ranije, ali smo isto tako imali i period sa punim zrebovima, svima isto (ne do duse u Majamiju, verovatno bi imali problema sa ITF-om). U nekim trkackim serijama dobijas dodatne kilograme penalizacije posle niza pobeda, a ovde cetvorki koja je u 5 godina ispustila 7 Masters 1000 trofeja dajes mec manje. Kao sto drugi spajaju dve nedelje tako bi i oni, jos su fizicki superiorniji

                          Nikome u ATP-u ne pada na pamet da to menja, nisu mutavi
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Pa naravno da nisu, njima je u interesu da ovi najpopularniji UVEK budu u zavrsnicama - najvisse para , tako da ce uciniti sve da im sto vise olaksaju to ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #74
                              Sve Ruskinje u donjem delu žreba

                              Prilično ujednačen žreb na prvi pogled. Vratila se Wozniak, sestre Vilijams će učiniti takmičenje zanimljivijim. Bilo bi lepo da dođe do okršaja Venus i Sloane. Bojana i Andrea u prvom kolu, šteta, a posle pobednica ide na Bartoli...nije im se baš posrećilo. Sve u svemu, priličan broj neizvesnih mečeva u prvom kolu.
                              Mlade nade su baš dobile teške protivnice. Annika protiv mlađe Radwanske, Anett sa McHale... Keys će verovatno proći kvalifikantkinju ali u drugom kolu je čeka Azarenka! To bi joj bio četvrti meč protiv top 10 teniserke u ovoj godini....

                              Comment


                              • #75
                                Sok je prebrodio krizu i dobio Stakhovskog, i dalje tvrdim da mu nije bilo mesto u ovim kvalifikacijama i przenje na suncu od 4 ili 5 sati ali sta je tu je, samo nek ih prodje
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X