Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muguruzi baš odgovaraju podloge u IW i Majamiju. Prošle godine u Majamiju 4. kolo kao debitantkinja, ove godine 4. kolo IW (iz kvalifikacija) a evo je sad opet u minimum trećem kolu. Dobra je.

    A što se tiče Hrvatica, Vekić i Konjuh bi trebalo da dominiraju u godinama koje će doći. Evo i Ajla počela da postiže dobre rezultate. Za Mrdežu ne znam koliko će postići, a Martić nikako da uđe u formu od povrede zbog koje je i propustila OI...

    Comment


    • Majstor David, osvoji 9 vezanih gemova i na kraju ce izgubiti mec

      Comment


      • David od 6:4 i 3:0, do toga da gubi set sa 6:4 i sad je 4:1 za Jarka.

        Dodig je prosao dalje, a kod zena pocinje mec Bartoli-Petkovic.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nista cudno,desava mu se ovo cesto.Jedan od razloga zbog kojih nema slem je to sto je ocajan frontraner

          Comment


          • Ja mislim da samo jednog od ovih sto odustaju nisam imao na celendzu
            Pri tome sam Carlija probao isforsirati. Tjah...

            Comment


            • Date Krumm se ne da pa ne da,jedva !


              Dosadi mi da gledam koliko mech lopti ne iskoristi Venus haha


              Edit no2 - brejknu je haha
              Last edited by shpageti; 22-03-13, 02:07.
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Madji Harison se povukao. Uskace Daniel Brands.
                Tako imamo novi par: Beluci- Brands!

                Vec Brands napravio brejk. Za sada Se Beluci raspada.

                Edit: Ipak pobedio Beluci posle izgubljenog prvog seta!
                Last edited by Borhes054; 22-03-13, 04:26.

                Comment


                • е, мој Белући? зар и ти сине Бруте?
                  sigpic

                  Comment


                  • Uragan Vića hara Floridom
                    sigpic

                    Comment


                    • CW je ocekivao nesto vise od mladjeg Harisona, a ovaj ni na teren nije izasao
                      CW od sad ti vise nemoj nista da ocekujes, nemoj da se nadas, mozda ce onda ovi klinci i imati neke sanse
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ma nije za zajebavanje, cim se u istoj recenici pomenu on i stopalo dize mi se kosa na glavi.. da je bilo sta drugo u pitanju ne bih ovoliko brinuo

                        Uglavnom, jedna ATP pobeda za U20 igrace u prva tri meseca sezone, kud ces vece srece. Posto su u Monte Karlu Matje i Lodra ispod crte za direktan ulazak na njih dvojicu verovatno odlaze dva WC-a, a tesko da ce jedan od preostala dva zapasti Puila ili nekog drugog mladje igraca, mozda im se neko smiluje u Rimu ili Madridu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Kratka izjava Pairea nakon poraza od Llodre:

                          " Nikad više neću razgovarati s njim. Sve je pokušao napraviti kako bi me izbacio iz takta, što mu je na kraju i pošlo za rukom."

                          Zar je bas tako "pukla tikva",gori su od Berdiha i Almagra

                          Comment


                          • ала ме зезно онј Берлок?!!
                            sigpic

                            Comment


                            • meni je Berlok siroko zacrvenio ...

                              Comment


                              • Tommy nema milosti
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X