Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shpageti View Post
    Od 11 mecheva 3 vec predata,zashto ...
    Treba li pominjati da sam svu trojicu imao na celendzu?

    Comment


    • Rosol se sprema za novi veliki skalp
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Pobedom nad Zilom Mulerom u pesku na vreloj plazi?
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • I Dodig ga je namucio na W u 1.kolu pa znamo sta je posle bilo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ma Dodig je igrac koji se retko radja, ne treba njega prediti ni sa kim
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              ma Melzer je dobio sad malo vjetra u ledja sa osvojenim Dallasom..
              Berankisu fali samopouzdanja,to je ocigledno...Mislim da mu treba jedan dobar turnir,pa taman to bio i celendzer..Cisto da nanize par pobjeda,i dobije samopouzdanje


              Kako volim ,kad ove Lorencije,Cipole,Viole i ostale,sto samo uzimaju cekove na iole brzem betone,neko pomete!!
              Tako je Kolja
              Kolji samo zena namigne i on se sjeti da su ipak odigrali over gemova .
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                ma Melzer je dobio sad malo vjetra u ledja sa osvojenim Dallasom..
                Berankisu fali samopouzdanja,to je ocigledno...Mislim da mu treba jedan dobar turnir,pa taman to bio i celendzer..Cisto da nanize par pobjeda,i dobije samopouzdanje


                Kako volim ,kad ove Lorencije,Cipole,Viole i ostale,sto samo uzimaju cekove na iole brzem betone,neko pomete!!
                Tako je Kolja
                Ostalo je jos dosta 250-tica za njega,vidjecemo...najbolje igra u dvorani a ti turniri su jos uvijek daleko tako da ima vremena da uhvati zalet.Ne znam kakav je plan sad za sezonu sljake koju je dosad izbjegavao kao nijedan igrac neku podlogu(sa velikim razlogom doduse) i da li ce tokom nje odigrati neki celendzer na betonu.

                Comment


                • Ko dobije Marinka 6-2 u sljedecem setu dobije jos zescu porciju

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Ko dobije Marinka 6-2 u sljedecem setu dobije jos zescu porciju
                    Gdje je legendaBL da navija za svog idola ?
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by DejZ View Post
                      Ostalo je jos dosta 250-tica za njega,vidjecemo...najbolje igra u dvorani a ti turniri su jos uvijek daleko tako da ima vremena da uhvati zalet.Ne znam kakav je plan sad za sezonu sljake koju je dosad izbjegavao kao nijedan igrac neku podlogu(sa velikim razlogom doduse) i da li ce tokom nje odigrati neki celendzer na betonu.
                      To je folirant priblizno jednak Davydenku,ne nadaj se u toga puno !
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Horacio brzi od kise

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          To je folirant priblizno jednak Davydenku,ne nadaj se u toga puno !
                          Neka,neka ne gubim tako lako nadu u svog pulena.;) Nego,cudi me da vecerasnji sudar generacija niko ne komentarise.

                          Comment


                          • I tako ce kisha da nas @#@#@@ na ovom turniru .
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Одкуд киша у Мајамију?
                              Last edited by Žika; 20-03-13, 22:09.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by shpageti View Post
                                Kolji samo zena namigne i on se sjeti da su ipak odigrali over gemova .
                                Mogu se njemu ispricavat i govorit da nije sumnjiv i da ga oslobadjaju od optuzbi...ali meni ce on uvijek bit sumnjiv...Ruska mafija je to

                                Comment

                                Working...
                                X